Pár tipů na úžasné parfémy

Top 10 dámské parfémy

Pojďme se podívat na deset nejoblíbenějších dámských parfémů u nás. Záměrně zde píši nejoblíbenější a ne nejlepší, protože toto je žebříček deseti nejprodávanějších parfémů u nás v čechách.

To že jsou oblíbené znamená že musí být i velmi dobré, jinak by si je ženy nekupovaly. A v čem jsou dobré, tak to si povíme právě v tomto článku.

TOP 10 nejoblíbenějších dámských parfémů

 

TOP 1 – Chloé Chloé – EdP

Představte si růžovou zahradu, kde kromě růží jsou zasazeny ještě pivoňky a Vy se po ní procházíte s miskou plnou liči. A procházite se hodně dlouho, protože se této skvělé vůně nemůžete nabažit. A tak nějak voní tato nejoblíbenější vůně mezi ženami a já se jim nedivím. Je to opravdu úžasná vůně.

Podrobnou recenzi nalaznete ZDE.

TOP 2 – Calvin Klein Euphoria – EdP

Exotická ovocno květinová vůně, která voní opravdu dlouze. Ve vůni dominují tóny granátového jablka, orchideje a mahagonového dřeva. Je to sexy vůně v krásném flakónu, které to sluší v zimě v noci. Představte si to venku sněží a Vy jste se svým milým v restauraci s výhledem. Venku probíhá předvánoční atmosféra, vy popíjíte dobré červené víno a do toho voní tato překrásná vůně.

Podrobnou recenzi na tuto vůni naleznete ZDE.

TOP 3 – Calvin Klein Eternity – EdP

Eternity je retro futuristická vůně, která i přes to že vyšla před mnoha lety má pořád co říct, ba co víc je pořád trendy a těžko napodobitelná. Což naznačuje i třetí pozici v prodejnosti u nás. Na ní je i z důvodu univerzálnosti. Květinově zelená vůně, která voní dlouze a dobře. Ve vůni dominují karafiáty, a bílé květy se zelenými tóny. Bílé květy v této vůni jsou lilie, konvalinka, frezie … . Ideální jarní, letní, podzimní denní vůně.

Recenzi od čtenářky nalezne ZDE.

TOP 4 – Guess Seductive – EdT

Seductive – Guess – recenze

Vanilka, hruška a kašmírové dřevo v této vůni dominuje. Jasmín a další bílé květiny ovšem z vůně dělají méně sladkou záležitost, než by se dala čekat. Vůně je u žen hodně oblíbená.

TOP 5 – Lanvin Eclat D´Arpege – EdP

Nádherná láhev a nádherně zbarveným parfémem ženy láká již několik let. Jen toto by ale k oblibě této vůně nestačilo, aby se umístila v TOP 10. Musí to být i dobrá vůně. Tento parfém je lehký, jemný, romantický, hodící se k romantické ženě, která je lehce, ale elegantně oblečena a vyráží za dobrodružstvím v teplý jarní, či letní den. Květinově čerstvá vůně ve které dominuje zelený šeřík, čajový lístek, pivoňka a květ broskvoně.

TOP 6 – Versace Bright Crystal – EdT

 

Bright Crystal – Versace – recenze

Univerzální vůně, kterou ženy milují. Ve vůni dominuje pivoňka, grapefruit, granátové jablko a lotus. Asi moc nemá význam se o této vůni dál rozepisovat protože vůni se věnujeme podrobně v rozsáhlé recenzi viz odkaz nad tímto odstavcem.

TOP 7 – Lacoste Pour Femme – EDP

Květinová vůně, jejiž dominantní složky ale nejsou květiny ale semiš a pepř. Hodně svěží, jednoduché přitom mimořádné. A to je tato vůně mírně pikantní. Naprosto univerzální a jaké květinové tóny obsahuje? Hlavně frézií, otočník a fialku.

TOP 8 – Dolce & Gabanna Light Blue – EdT

Čerstvá a přitom ostrá vůně, která se dá nosit celý rok. Vůně je velmi návyková.  Vůně je citrusově, dřevitá a nádechem zelených poznámek. Hlavní poznámky ve vůni jsou citrón, jablko, cedr, bambus a pižmo.

TOP 9 – Calvin Klein CK One – EdT

Jedna z nejoblíbenějších vůní na trhu je i unisex vůně Calvin Klein CK One. Svým složením se trošku podobá o příčku výš zařazený Light Blue. Citrusově, zelená dřevitá vůně v níž dominují tóny citrusu, zelených poznámek, bergamot, pižmo a anans. Oproti Ligh Blue je to vůně spíš do teplých dnů. V tom postrádá univerzálnost Light Blue, ale i přes tuto vůni ženy milují.

TOP 10 – DKNY Be Delicious – EdP

Be Delicious – DKNY – recenze

Voní to dobře a dlouze. Ve vůni dominuje zelené jablko, okurka a. Je to svěží, jasné. Ideální dárek pro mladé ženy a dívky, ale bude bavit i starší ženy. Legendární vůně je právě pro to že se dobře nosí.

 

Toto jsou nejprodávanější parfémy u nás. Protože jsme se na Domluvě začali věnovat dámským vůním poměrně nedávno, takže nemáme recenze na všechny tyto vůně, ale zkusíme to v brzké době napravit.

Další recenze na dámské vůně naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.