Archiv pro rubriku: Guerlain

Guerlain – Aqua Allegoria Forte BOSCA Vanilla

Vstupte do světa smyslného a exotického zážitku s parfémovou vodou Guerlain Aqua Allegoria Forte BOSCA Vanilla. Tento neodolatelný koktejl sladkých vanilkových tónů vás okamžitě pohltí a přenese na daleké tropické pláže, kde se mísí vůně slunečních paprsků s jemností kvetoucích orchidejí. S touto lahvičkou si dopřejete luxusní chvíle pro sebe i pro své smysly.

Popis a vlastnosti

Guerlain Aqua Allegoria Forte BOSCA Vanilla je vůně vanilková > dřevitá > prášková > bonbónová

Vůně se dobře nosí v teplejší dny. tzn. na jaře, létě a na podzim.

Voní středně dlouze mírnou intenzitou.

Složení Aqua Allegoria Forte BOSCA Vanilla :

Hlava: Bergamot > eucalyptus

Srdce: Sluneční poznámky > slaměnka

Tělo: vanilka > naplavené dřevo > pižmo

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

 

Kolekce vůní Aqua Allegoria oslavuje divy světa. Každá z nich vzdává hold kráse přírody a pohlcuje nás objevováním výjimečných ingrediencí a tónů, které naši průkopničtí mistři parfuméři dokonale vylepšují. Objevte Bosca Vanilla Forte, setkání vůně plovoucího dřeva s mořským vánkem, hřejivostí vanilky a trvalek s oslňujícími a omamnými akcenty slunce.

Bosca Vanilla Forte je vůně divoké korsické pláže na konci léta. Tóny plovoucího dřeva v moři a slané vanilky jako mohutná vlna hladící teplý písek.” – Delphine Jelk, parfumérka Guerlain

Vůně Aqua Allegoria Forte, které jsou výrazným symbolem závazku domu Guerlain vůči planetě, obsahují více než 90 % ingrediencí přirozeného původu*. Francouzský alkohol z červené řepy použitý ve složení pochází ze zemědělství, které se zavázalo k odpovědnému hospodaření. Náhradní náplň o objemu 200 ml prodlužuje životnost flakonku Aqua Allegoria, aniž by to mělo vliv na kvalitu. Lze ji snadno odšroubovat a doplnit novou náplní, která je vybavena systémem proti vylití. Nelze ji používat samostatně a je kompatibilní pouze s plnitelnými flakonky o objemu 75 ml a 125 ml.

 

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Guerlain Aqua Allegoria Forte BOSCA Vanilla parfémová voda “. Někteří zákazníci jsou s vůní tohoto parfému velmi spokojeni a popisují ji jako příjemnou, sladkou a dlouhotrvající. Ocenili také elegantní balení a kvalitu samotného produktu. Na druhé straně se objevují i negativní recenze, ve kterých zákazníci uvádějí, že jim tato vůně nevyhovuje kvůli jejím silným sladkým tónům nebo že je pro ně přespříliš intenzivní. Celkově lze říct, že zkušenosti zákazníků s touto vůní jsou rozporuplné a každý jedinec vnímá tento parfém jinak.

Závěr

Guerlain Aqua Allegoria Forte BOSCA Vanilla parfémová voda je luxusní a smyslný parfém, který okouzlí každého svou bohatou a sladkou vůní vanilky. Jeho dlouhotrvající aroma zanechává pocit elegance a sofistikovanosti na celý den. Tento produkt od renomované značky Guerlain je skvělou volbou pro ženy, které si přejí vyjádřit svůj jedinečný styl prostřednictvím dokonalého parfému.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

 

Další parfémy od firmy Guerlain a vše o značce Guerlain naleznete ZDE.

Guerlain – Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu

Vstupte do světa smyslných vůní s Guerlain Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu parfémovou vodou. Tento ohromující parfém je jako magická kombinace exotického yuzu ovoce a bohatého oud dřeva, která okouzlí vaše smysly a přenese vás na cestu plnou vzrušení a tajemství. S jeho intenzivním a dlouhotrvajícím aroma se stanete středem pozornosti ve každé společnosti. Ponořte se do luxusu a eleganci s touto neodolatelnou vůní od renomované značky Guerlain.

Popis a vlastnosti

Guerlain Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu je vůně citrusová > oudová >m svěží pikantní

Voní středně dlouze střední intenzitou.

Ideální pro jarní, letní nebo podzimní dny.

Složení Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu:

Hlava: yuzu

Srdce: oud

Tělo: cedr

Mnoha lidem příjde že voní divně, nebo dokonce po pneumatikách. Některé ženy jsou pro změnu z této vůně unesené. Takže doporučujeme prvně tuto vůni vyzkoušet, ať nejsi zklamána.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Kolekce vůní Aqua Allegoria oslavuje divy světa. Každá z nich vzdává hold kráse přírody a pohlcuje nás objevováním výjimečných ingrediencí a tónů, které naši průkopničtí mistři parfuméři dokonale vylepšují. Guerlain Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu je jednou z těchto unikátních vůní, která přináší nečekaný kontrast mezi posvátným dřevem oud a rošťáckou ostrostí yuzu. Tato kombinace dřeva a citrusových tónů se prolínajícím světlem a stínem vytvářejí fascinující aroma.

Oud Yuzu Forte je překvapivým rozjasněním posvátného a tajemného dřeva oud, prostoupeným pikantní svěžestí yuzu. Parfumérka Delphine Jelk se inspirovala touto neobvyklou kombinací pro stvoření jedinečného zázraku ve flakonku. Voda obsahuje více než 90 % ingrediencí přirozeného původu*, což je silný symbol domu Guerlainova zavázání k ochraně planety. Francouzský alkohol použitý ve složení pochází ze zemědělství, které se zavázalo k odpovědnému hospodaření. Tato vůně je nejen krásná, ale také šetrná k životnímu prostředí.

Vůně Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu je dostupná ve flakonku o objemu 75 ml. Prodlužte si její životní cyklus pomocí náhradní náplně o objemu 200 ml. Tento inovativní systém umožňuje snadné doplnění flakonku novou náplní a je vybaven proti vylití. Nenabízí se samostatně a lze ji použít pouze s plnitelnými flakonky o objemu 75 ml a 125 ml. Díky této možnosti můžete dlouho užívat svou oblíbenou vůni bez nutnosti kupovat nový flakonek každým přepuštěním.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně parfému Guerlain Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu. Někteří zákazníci jsou s vůní a trvanlivostí parfému velmi spokojeni, uvádějí, že je to jedinečná a osvěžující vůně, která vydrží po celý den. Další zákazníci však naopak uvádějí, že se jim tato vůně nelíbila nebo byla přehnaná. Recenze jsou tedy smíšené a každý má jiný názor na tento produkt.

Závěr

Guerlain Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu parfémová voda je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají unikátní a osvěžující vůni. Kombinace exotického yuzu ovoce s bohatým dřevitým tónem oud vytváří neodolatelnou směs, která zanechává dlouhotrvající dojem. Tento luxusní parfém je vhodný pro každodenní nošení i speciální příležitosti a jeho elegantní flakon dodává pocit luxusu. Guerlain Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu je skutečně jedinečný produkt, který si zaslouží být součástí vaší sbírky parfémů.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od firmy Guerlain a vše o značce Guerlain naleznete ZDE.

Guerlain – Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro

Vstupte do světa smyslného a okouzlujícího vůně s Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro parfémovou vodou . Tento jedinečný parfém je jako nekonečné pole růžových květů, které se rozprostírá před vámi. Jeho bohatá kompozice spojuje sladkost růže s exotickým dřevem palisandru, čímž vytváří závan láskyplné elegance a tajemna. Ponořte se do této vzrušující symfonie vůní a dopřejte si pocit luxusu každý den.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Popis a vlastnosti

GUERLAIN Aqua Allegoria Rosa Palissandro Forte je vůně dřevitá > po růžích > aromatická > teple pikantní

Vůně voní dlouze mírnou intenzitou.

Dlouhotrvající fougerová vůně což není obvyklé.

Složení Aqua Allegoria Rosa Palissandro Forte:

Hlava: Iandaldehydy koriandru > citrón

Srdce: růže > palisandr dřevo > pelargonie

Tělo: sandál > pačuli

Krásná nesladká růže na dřevitém pozadí.

GUERLAIN Aqua Allegoria Rosa Palissandro Forte je parfémovaná voda pro ženy, která přináší neodolatelnou vůni rozkvetlé zahrady plné nádherných květin. Stačí zavřít oči a okamžitě se ocitnete uprostřed této krásy. Tato dámská parfémovaná voda s květinovými tóny dokonale osvěží váš každodenní život a dodá mu hravost.

Vůně GUERLAIN Aqua Allegoria Rosa Palissandro Forte je balzámem pro vaše smysly. Její složení kombinuje jemnost růže s exotickým palisandrovým dřevem, čímž vytváří jedinečnou harmonii. Každé použití této parfémované vody je jako malý únik do světa přepychu a elegance.

S touto 125 ml lahvičkou si můžete užít dlouhotrvajícího pocitu svěže vonící pokožky po celý den. GUERLAIN Aqua Allegoria Rosa Palissandro Forte je ideálním doplňkem pro moderní ženu, která chce být obklopena krásou i ve svém každodenním životě.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně parfému Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro. Někteří zákazníci jsou s vůní velmi spokojeni a popisují ji jako svěží, přirozenou a elegantní. Oceňují také dlouhou trvanlivost parfému na pokožce. Další zákazníci však vyjadřují negativnější názory a uvádějí, že jim tato vůně nevyhovuje, je přespříliš sladká nebo umělá. Celkový dojem je tedy rozporuplný a každý jedinec vnímá tento produkt jinak.

Závěr

Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro parfémová voda  je dokonalou volbou pro ženy, které hledají svůdný a elegantní parfém. Jeho smyslná kombinace růže a palisandru vytváří neodolatelně přitažlivou vůni, která zanechává dlouhotrvající dojem. Tento luxusní produkt od renomované značky Guerlain je skutečným klenotem ve světě parfémů a jeho lahvička o objemu 125 ml poskytuje dostatek vody na dlouhodobé užívání. Dopřejte si tu nejlepší kvalitu s Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro!

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

 

Další parfémy od firmy Guerlain a vše o značce Guerlain naleznete ZDE.

L’Homme Ideal – Guerlain – recenze

Dnes jsem měl před práci chvíli, tak jsem se stavil do parfumérie vyzkoušet nějakou novou vůni. Před vánoci chodím do parfumérek na průzkum rád. Parfumérky jsou plné lidí shánějící vánoční dárek a díky tomu mám čas v klidu si prohlédnout regály a něco vyzkoušet. Většinou si nastříkám jeden vzorek na papír a jdu. Ne že by mě nelákalo vyzkoušet si víc věcí, ale dobře vím, že by se mi za chvíli papírky promíchaly a ani by jsem si nezapamatoval jméno vůně, kterou mám na papírku. Tak si vemu jeden vzoreček a tomu se plně věnuji. Tentokrát jsem zkusil vůni od Guerlainu. Známá parfémová značka mi zatím unikala a já nic od nich zatím nezkoušel. Na papírek jsem si nanesl vůni L’Homme Ideal. O této vůni jsem nic nevěděl, prodavačka mi o ní řekla že je aromatická, orientální, z počátku možna, ale po odeznění hlavy příjde sladká vůně, jde vidět, že si vůni moc dlouze nenačichala. Já jsem na papírku cítil tuctovou sladkou vůni. Možná je to dáno tím, že jeden z velkých flakónu, který mám doma je sladká vůně Guess Seductive Homme a tu beru jako takovou průměrnou sladkou vůni. Voní komplexně hezky ,ale nejsem v ní  schopný rozeznat žádnou složku, tzn. žádná složka ve vůni moc nevyniká a tak jsem to cítil i  u L’Homme Ideal. Říkal jsem si, to je ten slavný Guerlain. Byl jsem hodně zklamán.

Na internetu jsem zjístil, že s touto vůní se snažil Guarlein zasáhnout hlavní masu mužů a že jde o netypickou vůní od této firmy.  Tzn. že další vůně jsou mnohem lepší, tak na další vůně jsem zvědav.

Tuto vůni mají na Parfemy.cz ZDE

L’Homme Ideal - Guerlain
L’Homme Ideal – Guerlain

 

Jak voní L’Homme Ideal

 

L’Homme Ideal  voní aromaticky > po mandlích > sladce > balsamicky > dřevnatě

Hlava : květy pomarančovníku > rozmarýn > citrusy

Srdce : mandle > fazole Tonka

Tělo : kůže > vetiver > cedr

Vůně se bude dobře nosit na podzim a v zimě. Voní přibližně 5 hodin mírnou intenzitou a klidně se může nosit jak přes den, tak na noc.

Ve vůni dominují mandle s fazolemi tonka. Vůně je jemná a komplexní. Nicméně tato vůně není ničím převratná. Ne že by byla špatná, ale této vůni chybí nějaký WOW efekt.

Další článek o této vůni.

Guerlain – L’Homme Ideal

Mé hodnocení: 45%

Tuto vůni mají na Parfemy.cz ZDE

Další parfémy od firmy Guerlain a vše o značce Guerlain naleznete ZDE.