Recenze Eternity - Calvin Klein

Recenze Eternity – Calvin Klein

Další recenze od čtenářky Lucie K.

Eternity, parfémovaná voda

 

Tuhle vůni si buď okamžitě zamilujete, nebo začnete nenávidět. Já patřím jednoznačně do první skupinky, a jelikož stará láska nerezaví, mohu bez sebemenších výčitek doporučit. Věčnost, jak bychom mohli její název přeložit, je velmi příhodným názvem. Tenhle nadčasový a velmi elegantní parfém budete cítit i po dvanáctihodinové směně. Je velmi extravagantní a jiný než ostatní, stejně jako jeho nositelky.

Naučíte se ho používat ve dvaceti a nepřestanete ani ve čtyřiceti. Je ideální pro každou roční dobu (přesto upřednostňuji zimní měsíce, aby nepůsobila těžkým dojmem), věkovou kategorii a milovnici luxusu. Je lehce zapamatovatelný a nedostanete ho ze sebe jinak, než důkladnou sprchou, musíte však zainvestovat do originálního balení.

Je velmi intenzivní, výrazná a silná. Tahle vůně však potřebuje svůj čas. Z prvotního výkřiku se velmi rychle přehoupne do něžných tónů. Konvalinka je velmi variabilní a vždy tak trochu nejistá příměs, pokud se nezpracuje ve správném poměru. Tady však dokonale doplňuje výsledný efekt. Bezmála čtyřicet let na trhu, přesto nikdy neztratila ani kousek ze své slávy.

První, co ucítíte, bude vůně frézie a mandarinky, v zápětí se však rozvine směs konvalinek, lilie a měsíčku.Výdrž ji dodává podtón pačuli a santalového dřeva. Díky tomu je vůně nádechem květinová, sladká, a přitom s nenápadně dřevitou základnou. Svěží, přesto kořeněná vůně v sobě spojuje na první nádech nespojitelné prvky, které však dohromady dokonale fungují.

Tahle sázka na jistotu se vám vyplatí, přesto doporučuji vyzkoušet dopředu, abyste nakonec nepatřili do druhé skupinky. Pokud si ji však zamilujete stejně jako já, budete ji rádi využívat při zvláštních příležitostech i na každodenní nošení pro lepší pocit.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Tento parfém se často objevuje v TOP žebříčkách dámských vůní. Jako například náš Top 10 dámské parfémy z roku 2018.

 

Na Domluvě jsme psali o pánské podobě tohoto parfému, recenzi na Eternity for Men naleznete ZDE.

Další parfémy od Calvin Klein a vše o značce Calvin Klein naleznete ZDE.

Více se o této vůni můžete přečíst ZDE.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.