Nejlepší pánský parfém

Co je pro někoho nejlepší, nemusí být pro druhého to nejlepší. Proto si myslím, že nejde  říct tato vůně je ta nejlepší vůně na trhu.

Výběr nejlepší vůně je totiž hodně složitou a inviduální záležitost.

Má to být ta nejzajímavější, nebo ta nejdéle vonící? Má být vítězem svěží vůně, nebo těžká orientální. Je jasné, že pro každého bude ta nejlepší vůně úplně něco jiného. Proto se zde pokusím přinést hodnocení nejlepších pánských vůní podle různých kritérií. V tomto článku to bude podle hodnocení v recenzích zde na Domluvě. Ale, to je jen jedno z možnosti řazení, které není dokonalé, už jen kvůli tomu, že zde máme recenze jen některé vůně a na většinu mužských vůní ne. Nicméně i přes tento nedostatek jde už o dost velký vzorek, aby i zde mohl být vítěz a poražený. Proto to nebude jediný článek na téma nejlepší pánská vůně. Ale určitě to bude ten který stojí za to si přečíst a pouvažovat o tom, zdali si námi nejlíp hodnocenou vůni nekoupit.

Nejlepší pánský parfém
Nejlepší pánský parfém

10 nejlepších pánských parfémů

Podle těchto stránek

Dior Homme Intense – 94% – zima, podzim – 10 hodin – Dřevnatá, květinová vůně v níž dominuje levandule, kosatec a cedr. Mužná elegance, která voní a voní.

Hermés Terre D’Hermes Eau Tres Fraiche – 92 % – jaro, léto, podzim – 4 hodiny – Citrusově, zemitá vůně, která přináší zemité pomeranče, zemitost ve vůni přináší hlavně pelargonie v základu.

Armani Emporio Stronger With You –   92 % – podzim, zima, noc – 3 – 4 hodiny, na oblečení klidně celý den –  velmi návyková dřevito sladká gurmánská vůně

Davidoff Champion – 92% – univerzál – 3-4 hodiny – Citrusově aromatická vůně, univerzální vůně, která se dá nosit všude.

Yves Saint Laurent Opium Pour Homme – 91% – zima, podzim – 9 hodin – Tuto kořenitou vůni si budete moci po nanesení užívat krásných 9 hodin. Zajímavá vůně mix černého rybízu, anýzu a vanilky a dalších složek, dělá z této vůně opravdový skvost o který se můžete dělit se svým okolím.

Acqua Di Gio Profumo – 90% – jaro, léto – 4-5 hodin – Aromatická vůně v které dominují mořské tóny a kadidlo. Musím se přiznat, při psaní tohoto souhrnu mám tuto vůní na sobě a moc lituji, že mi vzorek, který mám dochází. Nechci se totiž s tímto skvostem rozloučit.

Bottega Veneta Pour Homme Extreme – 90% – 7 hodin – podzim, zima – Aromaticko dřevnatá vůně v které kromě jehličnatých dřevin krásně elegantně sekunduje kůže. Je to naprostý skvost, který miluji a doporučuji všem.

Versace Pour Homme Oud Noir – 90% – 4-5 hodin – podzim, zima – Oudová vůně, která zase není tak klasicky oudová vůně, jak jiné. Možná proto si myslím, že jde o jednu z nejlepších vůní. Protože je jiná a moc dobrá.

Chanel Egoiste – 90% – 4 hodiny – podzim, zima – Dřevo, vanilka, koření vytváří mužný mix, který muži, ale i ženy na mužích oceňují již mnoho let.

 

Další články na téma nejlepší vůně připravujeme. Další budou na téma nejprodávanější, vůně s nejdelší výdrží, nejlepší letní vůně atd… .

TOP10 nejoblíbenější pánské parfémy – v tomto článku naleznete deset nejoblíbenějších pánských parfémů na našem trhu. Nejoblíbenější = nejprodávanější. Seznam je trošku odlišný od tohoto seznamu nejlepších parfémů, přeci jen při koupi rozhodují i jiné atributy, než originalita, kvalita. Ale i nejprodávanější vůně jsou velmi dobré vůně.

Magazín o parfémech a toaletních vodách pro muže a nově i pro ženy. Tyto stránky přinášejí podrobné recenze parfémů.