Archiv pro rubriku: Guess

Recenze – Guess 1981 – Guess

Recenze a hlavně zkušenost s vůní Guess 1981 od čtenářky Agnes

 • Guess 1981 toaletní voda je vůní od značky Guess, která je inspirovaná ikonickým rokem 1981. Tento parfém je popisován jako květinový a ovocný, a nabízí sladké a osvěžující tóny, které vytvářejí příjemnou a ženskou atmosféru.
 • Vůně Guess 1981 se otevírá svěžími a ovocnými tóny mandarinky, nektarinek a květu fialky, které postupně ustupují do srdce vůně. Srdce vůně se skládá z květinových tónů magnólie, frézie a květu pomerančovníku, což dodává vůni jemnost a ženskost. Základ vůně se skládá z pačuli a ambry, které dodávají vůni hloubku a sílu.
 • Když jsem si toaletní vodu vyzkoušela poprvé, okamžitě jsem si uvědomila, že se jedná o velmi příjemnou a lehkou vůni, která je vhodná pro denní nošení. Vůně je velmi svěží a osvěžující, což je ideální pro teplé letní dny. Mám ráda jeho sladké a ovocné tóny, které vytvářejí příjemnou a energickou atmosféru.
 • Dobře drží na kůži, ale není příliš intenzivní, což je pro mě v pořádku, protože preferuji vůně, které nejsou příliš těžké a nevýrazné. Je to vůně, kterou můžete nosit každý den, ať už jdete do práce nebo trávíte čas s přáteli. Jeho jemnost a sladkost dodávají pocit svěžesti a čistoty.
 • Celkově bych řekla, že tato vůně je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají lehkou, svěží a sladkou vůni. Je to vůně, kterou si snadno zamilujete a kterou si oblíbíte na denní nošení. Pokud hledáte vůni, která dodá vašemu dni svěžest a energii, je Guess 1981 toaletní voda tou správnou volbou.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od firmy Guess a vše o značce Guess naleznete ZDE.

Seductive – Guess – recenze

Tato toaletní voda se jmenuje Seductive což je v překladu Svůdná. Ale nějak se tím názvem netrefili. Spíš než svůdná by se u této vůně hodil název nevinná, nebo čistá. Ale to by se nejspíš tak dobře neprodávala. Protože svůdná je svůdná a Guess má nějaké jméno, tak se tato vůně dobře prodává i když zaslouží si to?

Tak to se dovíte v této recenzi.

Tuto vůni doporučuji koupit na Vivantis.cz mají ji ZDE.

Jak voní Seductive

Seductive voní bílé květinové > dřevnatě  > ovocně

Voní 1,5 hodiny, mírnou intenzitou.

Vůně se nejlépe bude nosit na jaře a na podzim.

Složení Seductive

Hlava: hruška > černý rybíz > bergamot

Srdce: jasmín > květy pomerančovníku > kořen kosatce

Tělo: vanilka > kašmírové dřevo > olibanum

V počátku silné citrusy, bílé květy a to hlavně jasmín a hlavně hruška. Po půl hodině se na scéně objeví vanilka. Po celou sobu zůstává jasmín. Po 45 minutách jde cítit kašmírové dřevo kterým vůně taky končí.

Guess Seductive toaletní voda
Guess Seductive toaletní voda

Voní to květinově ovocně zralým způsobem.  Jednotlivé složky jsou hůře rozeznatelné. Vanilka není tak sladká.

Co vůni hodně sráží je výdrž. A právě proto má u nás takové malé hodnocení. Na druhou stranu vůně není tak drahá.

Spíš je pro starší ženy.

Nic útočného, jen měkké a krásné.

Další informace o Seductive:

Guess – Seductive

Plusy Seductive

 • cana
 • láhev
 • univerzálnost
 • voní to zralým způsobem

Tuto vůni doporučuji koupit na Vivantis.cz mají ji ZDE.

Mínusy Seductive

 • výdrž
 • vůně nemá žádnou osobitost
 • nevhodný či zavádějící název, nevoní to svůdně, ale ne špatně

Guess Seductive – recenze naší čtenářky Karoliny S.

Koupila jsem vůni naslepo, protože jsem ji už dlouho chtěla zkusit, ale nikde jsem ji neviděla. Moc se mi líbí lahvička a parfém uvnitř, který má krásnou barvu. Dohromady to vypadá moc pěkně. K vůni samotné, podle názvu bych očekávala něco hlubokého a smyslného. Dostala jsem však něco naprosto jiného. Mně osobně tato vůně voní jako květinová a ovocná, ale v uzrálé podobě. Když si představím parfém, tohle je přesně to, co bych si přála dostat. Popsala bych to jako velmi klasickou a sofistikovanou vůni. Někteří říkají, že v tom cítí výrazně vanilku, ale já ji tam tak silně nevnímám. Každému parfémy voní odlišně, protože máme odlišná těla, ale tato vůně je určitě vhodná pro pracovní záležitosti, meetingy a klidně i rande. Určitě bych to nenazvala svůdným, jak název napovídá (seductive). Myslím, že tato vůně je lepší do chladného počasí. Pokud bych měla vůni popsala, řekla bych, že v ní cítím hrušky, květiny a kašmír.

Technické údaje Seductive

Firma Guess přišla na trh s vůni Seductive v roce 2010

Na trhu jsou k dostání:

Seductive – toaletní voda pro ženy – 75 ml

Seductive – toaletní voda pro ženy – 50 ml

Seductive – toaletní voda pro ženy – 30 ml

 

Video se Seducive

reklama kterou můžete znát z televize

česká recenze na Seductive

Tuto vůni doporučuji koupit na Vivantis.cz mají ji ZDE.

Další parfémy od firmy Guess a vše o značce Guess naleznete ZDE.