Archiv pro rubriku: Bvlgari

Bvlgari – Pour Homme

Vůně Bvlgari Pour Homme je symbolem elegance a mužnosti. Tato ikonická toaletní voda se otevírá svěžími tóny citrusů, které postupně ustupují jemnému kořeněnému srdci. V základu pak najdeme smyslnou kombinaci dřevitých not a exotických bylin, které dodají vaší osobnosti sílu a sebejistotu. S touto vůní budete neodolatelným pánem ve společnosti i každodenním životě.

Popis a vlastnosti

 

Bvlgari Pour Homme je toaletní voda. Tato vůně se odlišuje od ostatních parfémů díky přítomnosti čaje ve svém složení, který dodává vůni jedinečnou a osvěžující tón.

Vonné složky Bvlgari Pour Homme jsou pečlivě vybrány tak, aby vytvořily harmonickou kombinaci mužských esencí. Vůně je elegantní a sofistikovaná, vhodná pro moderního muže, který si rád dopřeje luxusní zážitek každý den.

Své okolí jistě okouzlíte touto unikátní toaletní vodou, která dokonale podtrhne vaši osobnost a styl. Bvlgari Pour Homme je ideálním doplňkem pro každého muže, který hledá kvalitní a originální parfém pro každodenní nošení.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně toaletní vody Bvlgari Pour Homme. Někteří z nich chválí její svěžest a dlouhotrvající vůni, která je ideální pro denní nošení. Ocenili také elegantní balení produktu. Na druhou stranu někteří zákazníci si stěžovali na poměr cena-výkon, kdy se jim zdálo, že za danou cenu by mohla být vůně intenzivnější a trvanlivost delší. Celkový dojem je tedy spíše neutrální s tendencí k pozitivním recenzím.

Závěr

Bvlgari Pour Homme je elegantní a svěží vůně, která dodá každému muži sebevědomí a šarm. Své jemné tóny cítíte po celý den a zanechají za sebou nezapomenutelný dojem. Tato toaletní voda je ideální volbou pro moderního muže, který si rád dopřeje luxusní péči o své tělo. Nechte se unést jejím jedinečným aroma a buďte středem pozornosti kdekoliv se objevíte. Bvlgari Pour Homme – vůně pro skutečné gentlemany.

Další parfémy od Bvlgari a vše o značce Bvlgari naleznete ZDE.

Bvlgari – Omnia Crystalline

Vstupte do světa nekonečné čistoty a jemnosti s toaletní vodou Bvlgari Omnia Crystalline. Tento klenot mezi parfémy vás okouzlí svým oslnivým leskem a přenese vás do zářivého ráje plného krystalů. Jeho lehká, ale zároveň intenzivní vůně se snoubí s vaší osobností, podtrhuje váš jedinečný styl a dodává vám pocit neodolatelné elegance. Ponořte se do této vzrušující symfonie tónů a objevte novou dimenzi ženskosti s Bvlgari Omnia Crystalline!

Popis a vlastnosti

I když jde o vůni kterou firma Bvlgari uvedla na trh v roce 2005, tak je to tak trochu novinka z roku 2023. Protože zrovna v tomto roce dostala vůně nový flakón. A tím pádem se dá očekávat že ověřená vůně bude nově promována. Pojďme se tedy podívat na to jak vůně voní.

Jak voní Omnia Crystaline

Omnia Crysltaline je květinovědřevitá vůně. Jde o krásnou svěží vůni. Nejlépe se nosí na jaře a v létě a to přes den. Ale může být klidně celoroční vůní.

Vůně voní cca 2-3 hodiny mírnou intenzitou.

Jak voní jednotlivé tóny, seřazeno podle intenzity:

Hlava: bambus , hruška

Srdce: lotus, čaj , cassia

Tělo: pižmo , guajakové dřevo , mech

Tuto vůni mají na Notino Zde.

Sluníčko, vánek, bílé povlečení sušící se ve vzduchu.

Jeda z nejelegantnějších letní vůní.

Ideální bezpečný dárek, tzn. vůně se obdarované nejspíš bude líbit.

Jeho bezstarostná nevinnost nám připomíná staré časy a probouzí milé vzpomínky. Stejně jako vůně Omnia Crystaline, i tato toaletní voda vyčaruje kouzelnou atmosféru a smích, jako bychom se ocitli na kolotoči.

Vůně Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které zářivým třpytem křišťálu oživují srdce a duši moderní ženy. Symbolizuje zářivý a neodolatelný paprsek života, který charakterizuje právě tato vůně. Jejím diskrétním dotekem smyslnosti nenápadně doplňuje přirozený půvab moderní ženy.

Stejně jako přírodní křišťál skrývá Bvlgari Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstev vonných tónů, které společně utvářejí jeho originální a ojedinělou vůni. Počáteční tóny svítícím bambusem ve spojením se šťavnatým nashi nabuzujícím průzračností. Tajemné srdce vůně odhaluje závoj upředený z nitek vábivé něhy lotosových květů, který dodává kompozici svěží charakter. Decentní a smyslnou tečku tvoří balzové dřevo, které přidává hloubku duše celé vůni.

Jeho bezstarostná nevinnost probouzí milé vzpomínky a vyvolává kouzelnou atmosféru plnou smíchu. Tato toaletní voda je součástí kolekce Omnialandia, ve kterém každý parfém reprezentuje konkrétní atrakci a společně utvářejí oslnivé kouzlo celého zábavního parku.

Vonný profil Bvlgari Omnia Crystalline je inspirován rozvinutím kvetoucich kytek a jejich spojením se zářícím tónem křišťálů. V jeho složení najdeme prvotní průsvitnost svěže bambusu kombinovanú se šťavnatym nashi ovocem. Tajuplne srdce vůně odhaluje závoj upředený z nitek vábivé něhy lotosových květů, aniž by porušovalo svěže charakter celé kompozice. V konečném doteku se objeví balzamové dřevo, které dodává hloubku a smyslnost celkovému dojmu. Bvlgari Omnia Crystalline je tak jako přírodní křišťál plny rozmanitosti vonných tónů, které společne vytvárajú jeho originální a ojedinělou vůni.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu Bvlgari Omnia Crystalline . Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze, ve kterých chválili příjemnou a osvěžující vůni tohoto parfému. Uvedli také, že se jedná o dlouhotrvající vůni, která je vhodná pro denní nošení. Další zákazníci byli ale méně spokojeni s tímto produktem a vyjádřili negativní recenze. Kritizovali slabou trvanlivost vůně na pokožce a také cenu, kterou považovali za přehnanou ve srovnání s kvalitou produktu. Celkově lze tedy říct, že zkušenosti zákazníků jsou smíšené a názory se různí.

Závěr

Bvlgari Omnia Crystalline je dokonalou volbou pro ženy, které touží po svěžím a jemném vůním zážitku. Tato toaletní voda  přináší neodolatelnou kombinaci květinových a ovocných tónů, které se harmonicky prolínají s dřevitými akordy. Její elegantní flakon s křišťálovým uzávěrem dodává produktu luxusní a sofistikovaný vzhled. Bvlgari Omnia Crystalline je ideálním doplňkem pro každodenní nošení i speciální příležitosti, který zanechá vaše okolí ohromené vaší jedinečnou vůní.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

 

Další parfémy od Bvlgari a vše o značce Bvlgari naleznete ZDE.

Bvlgari Man Wood Essence – Bvlgari – recenze

Úžasná láhev, vyšší “cena”, známá značka. Člověk by čekal skvělou vůni. U vůní to ne vždy takto funguje. Ne že by Bvlgari Man Wood Essence byla špatná vůně, to určitě ne. Je taková útulná, nositelná. Ale ne nevoní nijak originálně a ani ne dlouze na to že jde o parfémovou vodu.

Jak voní Bvlgari Man Wood Essence

Bvlgari Man Wood Essence je parfém dřevnatý > aromatický > zelený > citrusový

Voní cca 2 hodiny mírnou intenzitou.

Nejvíc s vůni budete bodovat na podzim a na jaře, ale i v létě s ní budete bodovat a to hlavně v létě.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Složení Bvlgari Man Wood Essence

Hlava: citrus s cukrem > citrusová kůra > koriandr

Srdce: cypriš > cedr > vetiver

Tělo: benzoin

Úvod vůně je ve znamení citrusů se špetkou cukru, nic extra sladkého spíš s náznakem sladkého. Po pár minutách citrusy a sladkost mizí a ve vůní začínají dominovat dřevité a zelené poznámky. Ve složení něco vyloženě zeleného není, ale cypriš která ve vůni dominuje tuto atmosféru vytváří. Na pozadí toho pracuje koriandr a benzoin, který dělá vůni hlavně po půl hodině kdy zmizí mírná sladkost takovou pikantnost aromatičnost. Škoda že vůně voní jen dvě hodiny.  To ji hodně sráží.

Jak mi voněl Bvlgari Man Wood Essence v čase

0:01 citrus s cukrem, cypriš > citrónová kůra, benzoin ; mírná intenzita

0:15 cypriš > citrus s cukrem , citrónová kůra > benzoin

0:30 cypriš > benzoin, vetiver, koriandr > cedr, citrónová kůra ; inenzita klesá k jemné, z vůně mizí sladkost a objevuje se aromatičnost díky koriandru a benzoinu

1:00 dřevo , zeleno, benzoin >> koriandr

1:30 dřevo , zeleno, benzoin >> koriandr

2:00 dřevo, bezoin – skoro neznatelné u těla

Plusy Bvlgari Man Wood Essence

 • útulná vůně
 • univerzální vůně
 • nádherná láhev i barva parfému

Tuto vůni mají na Notino Zde

Mínusy Bvlgari Man Wood Essence

 • výdrž vůně

Technické údaje Bvlgari Man Wood Essence

Firma Bvlgari uvedla tuto vůni na trh v roce 2018.

Na trhu je k dostání

Bvlgari Man Wood Essence – parfémová voda pro muže – 100 ml

Bvlgari Man Wood Essence – parfémová voda pro muže – 60 ml

Videa s

Oficiální reklama Bvlgari Man Wood Essence

recenze na tuto vůni v anglickém jazyce

Tuto vůni mají na Notino Zde

Víc informací o této vůni naleznete ZDE.

Další parfémy od Bvlgari a vše o značce Bvlgari naleznete ZDE.

Aqva Pour Homme Marine – Bvlgari – recenze

Jen si to představte, jste racek a letíte si to nad oceánem a vnímáte jak vůni oceánu tak vánek vzduchu nad ním. A tak nějak se dá v krátkosti popsat tato ani ne jednoduchá a ani ne běžná vůně. Ne že by byla extra složitá to určitě ne. Ale v této vůni se zajímavě bije slaná se sladkou, přitom mírně navrch má sladká. A stále je to nádherně svěží. Ale pojďme se podívat na tuto obvzlášť oblíbenou letní vůni mezi muži.

Takto vypadala oficiální reklama, možná že si na ní pamatujete z televize.

Tuto vůni můžete koupit na www.parfemy.cz zde

Jak voní Aqva Pour Homme Marine

Aqua Pour Homme Marine voní citrusově > po vodě > mořsky > aromaticky

Složení Aqva Pour Homme Marine

hlava: grapefruit > neroli > mandarinka > …

srdce: vodní tóny > mořská řasa > rozmarýn

tělo: cedrové dřevo > ambra

Vůně voní kolem čtyř hodin něco mezi slabší a střední intenzitou a pak ještě dvě hodiny při kůži. Vůně je ideální pro teplé letní dny.

tak si představuji vůni Aqva Pour Homme
tak si představuji vůni Aqva Pour Homme

Aqva Marine má v úvodu skvělý grapefruit, jeden z nejlepších který jde ve vůních cítit a to díky své přirozenosti, nejde o žádnou syntetickou vůni. Grapefruit je následován neroli a trochou mandarinky. Po nějaké chvíli se začne dostávat do popředí vodní poznámky a trocha mořských řas.

Výborné léto v láhvi.

Vůně není jednoduchá ani běžná. Slaná a sladká, ale sladší než slanější. Je to ideální vůně pro bezpečné letní nošení. Někomu může připomínat chůzi po dřevěném molu podél moře. Při kterém cítíte slanou vodu, mořské řasy a náznak dřeva.

Jedna z nejlepších vodních pánských vůní.

Občas po ní sáhnou i ženy, ale osobně si myslím, že jde o mužnou vůni.

Plusy Aqva Pour Homme Marine

 • kvalitní složky, kvalitně zkomponovány
 • přírodní citrusová vůně, i když to tak přímo citrusová vůně není spíš vodní
 • pěkně skloubené dohromady
 • skvělý výkon cena, proto se také tak dobře prodává
 • svěží, elegantní

Mínusy Aqva Pour Homme Marine

 • někdo v ní může cítit ryby, má to na svědomí mořská řasa, já ji tam necítil a to ryby nemusím, tak jsem ji tam hledal
 • pro někoho možná slabší intenzita, ale od letní vůně toto nečekám, pro to užívat si vůni a neobtěžovat lidi na x metrů má vůně dostatečnou intenzitu
 • vůně nemá žádný wow prvek, tím nechci říct že by byla běžná, nebo nezapamatovatelná to určitě ne, jen z ní nic neční což může být výhoda

Tuto vůni doporučuji koupit na www.parfemy.cz zde

Jiné recenze:

Pěknou recenzi u nás na internetu naleznete na Arome ZDE.

Jedna z anglických video recenzí.

Tuto vůni doporučuji koupit na www.parfemy.cz zde

Další parfémy od Bvlgari a vše o značce Bvlgari naleznete ZDE.

Další informace o této vůni se můžete dovědět ZDE.

 

Bvlgari Man In Black – Bvlgari – recenze

V roce 2014 slavila firma Bvlgari své 130. výroči a v rámci oslav tohoto kulatého výročí vydala mužskou vůni Bvlgari Man in Black. Jak se jim tato vůně povedla to se dovíte v této recenzi.

Na vůně, které jsou v černém flakónu se vždy moc  těším. Nevím proč, ale těším se, že najdu nějakou tajemnou, až magickou vůni. Tak tomu bylo i před zkoušením Bvlgari Man In Black. A naplnila tato parfémová voda mé očekávaní? Nic magického, či tajemného se nekonalo, ale i přes to jsem objevil zajímavou mužskou vůni, kterou by jsem definoval následovně  Bvlgari Man In Black je :

rošťácká elegantní vůně pro muže nad třicet let

Tato vůně bude mladšími muži zatracena a starší bude dělat mladšími. Rošťacká z mého pohledu pro její rumovou složku. Eleganci dodává za mě kůže, koření a kosatec.

Nevím proč, ale mě tato vůně vzdáleně připomíná moji jednu z nejoblíbenějších vůní Dior Homme Intense . Nejspíš je to tím kosatcem. Vůně od Dioru je víc elegantnější, voní déle a intenzivněji, ale i tak v něčem jsou si podobné. Dále si nemohu pomoci, ale ve vůni cítim nějakou mýdlovost, tak jak jsem ji nedávno cítil u Dolce & Gabbana – Pour Homme Intenso . Ale to jsou mé názory, možná kdyby jsem znal Spicebomb, tak by jsem Bvlgari Man In Black přirovnal právě k této vůni. Protože ve světě přiřazují těmto vůním největší podobnost. Ale to nemohu potvrdím, protože zatím jsem neměl možnost Spicebomb vyzkoušet.

Tuto vůni mají na Notino.cz
ZDE

 

Jak voní Bvlgari Man in Black

Vůně Bvlgari Man in Black je taplá pikantní > dřevnatá > balsamická > kůže > rum

Bvlgari Man In Black - Bvlgari
Bvlgari Man In Black – Bvlgari

Složení vůně Bvlgari Man in Black

Hlava : kořenírum

Srdce : kůže > kosatec > tuberóza

Tělo : tonka fazole > guajakové dřevo > benzoin

Vůně  voní příbližně pět hodin, ne silně, ale rozhodně znatelně. Této vůni to sluší v zimě a na podzim a to hlavně v noci.

Ne příliš dřevnatá, ne příliš kůže, ne příliš orientální, ale přitom velmi elegantní a mužné. Vůně začíná vůní rumu a koření, ve střední fázi se objeví aroma kůže, kosatce a tuberózy a na konci dominují fazole tonka. Vůně je sladká, ale zase nejde vyloženě říct že jde o sladkou vůni. Protože je také hodně kořeněná.

Mé hodnocení: 75%

Tuto vůni mají na Notino.cz
ZDE

Další informace o Bvlgari Man in Black

Další parfémy od Bvlgari a vše o značce Bvlgari naleznete ZDE.