Archiv pro rubriku: Gucci

Recenze Guilty Pour Femme – Gucci

Není to tak dávno, kdy nám zaslal své recenze Aneta D. . Nedávno nám zaslala ještě jednu recenzi na dámský parfém, který má doma. My ji za to děkujeme.

Gucci Guilty Pour Femme 

Květinová, lehce smyslná vůně, kterou se rozhodně vyplatí vlastnit pro její univerzálnost. Zlatavý obdélníkový flakon na sobě nese typická propletená, proti sobě stojící, písmena G. Osobně nejsem fanouškem zlaté, ale samotná vůně je samozřejmě důležitější.

Tuto toaletní vodu ráda využívám na denodenní příležitosti. Je příjemně květinová, ale zároveň čistá a pěkně vybalancovaná. Nic mi tam nezavazí a mám ji ráda od prvního přivonění. Je lehce opojná, nedokážu říct, který tón cítím nejvíc. Nejlépe bych to shrnula tak, že mám při jejím používání pocit jako bych se procházela rozkvetlou zahradou. Což odpovídá srdci: šeřík, růže, fialka, karafiát. Vydrží standardní 3-4 hodiny a po celou dobu není vtíravá.

Mám ji ráda po celý rok, je to jeden z mála parfémů, u kterého prostě nesáhnu vedle, když nevím, jaký použít. Asi není vhodný pro náročnější uživatelky, které touží po nějakém vytrhnutí ze stereotypu. Někdo by snad mohl říct “nenadchne, neurazí”, ale já si kladu otázku, proč by to mělo být špatně? Může být skvělá volba jako první parfém pro dospívající slečnu.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od firmy Gucci a vše o značce Gucci naleznete ZDE.

Guilty Pour Homme – Gucci – recenze

Lehká vůně, která má hodně příznivců. Jak jsem měl možnost vyzkoušet jde o příjemnou vůni, kterou ocení hlavně dospívající a mladí muži. Ale že by to měl být hit, to mi nepřišlo. Buď už nejsem mladý muž, nebo zde firma Gucci odvedla dobrou reklamu. Díval jsem se na reklamní spot a musím říct, že si jej z televize pamatuji a to na televizi zase tolik nekoukám. Však koukněte sami

Určitě si na reklamu vzpomínáte.

Toto vůni můžete koupit například na Notino mají ji ZDE .

Tuto vůni mi půjčil k recenzování kolega z práce, kterému ji koupila manželka a jak on, tak manželka jsou s vůní spokojeni. Děkuji Hynkovi za to. Pojďme se konečně podívat jak Guilty pour Homme voní.

Jak voní Guilty pour Homme

Guilty pour Homme je vůně citrusová > aromatická > bílá květinová> čerstvě pikantní

Složení Guilty pour Homme

hlava: citrón > levandule

srdce: květ pomerančovníku

tělo: cedr > pačuli

Guilty pour Homme voní přibližně 4 hodiny mírnou intenzitou. Ideální vůně pro jarní a letní dny. Je celkem univerzální, tzn. může se nosit jak v chladnějších jarních a letních dnech, tak v horkých dnech.

Guilty Pour Homme - Gucci
Guilty Pour Homme – Gucci

Z počátku voní čerstvé citrusové tóny, které se moderně snoubí s lavandulí. Pomerančový květ pěkně spolupracuje s cedrem na pozadí je pačuli. Letní, sexy aromatická vůně, lehce květinová vůně. Která sice není extra intenzivní a ani výdrž není moc velká. Ale určitě stojí za to.

Plusy Guilty pour Homme

  • čerstvá letní vůně
  • ideální pro mladé muže
  • celkem dost univerzální pro jarní a letní počasí
  • bezpečný dárek pro mladé muže

Mínusy Guilty pour Homme

  • menší intenzita a výdrž
  • trošku vonní synteticky, ale ne špatně, jen někomu může přijít, že je to laciná vůně
  • není pro lidi co chtějí silnou vůni
Guilty Pour Homme
Guilty Pour Homme

Toto vůni můžete koupit například na Notino mají ji ZDE .

Další parfémy od firmy Gucci a vše o značce Gucci naleznete ZDE.

Gucci – Gucci By Gucci Sport Pour Homme – recenze

Pánská toaletní voda

Tato recenze bude kratičká, protože by jsem nerad odradil všechny od této vůně. Při mé snaze lazení mé sportovní vůně jsem se dostal i k vůni Gucci – Gucci By Gucci Sport Pour Homme , složení mi přišlo zajímavé a hodně jsem se těšil na konečně trochu jinou sportovní vůni. V obchodě jsem si vzal vzorek na papírek a jeden si střikl na zápěstí. S tím, že jej vyzkouším při běhání po nákupech.

Vůně z počátku samozřejmě útočí citrusy, tentokrát silně sekunduje cypřiš. V srdci dominují fíky s jalovcem a v těle jsou dřevité vůně vetiver a pačuli. Vše dohromady dělá krásnou kompozici, která z počátku připomíná vůni Hugo Boss Pure . Čím je tato vůně s Pure dosti podobná i když Gucci sport v tomto vyniká ještě víc je slabá výdrž. Což úplně shazuje tuto vůni. Vůni ucítíte kolem tří hodin, ale její intenzita je mírná. Flakón vůbec nekoresponduje s tím, že jde o sportovní vůni. Jak jsem jej prvně viděl, tak jsem si myslel že jde o dámskou vůni.

Takže pokud mám shrnout můj názor na tuto vůni. Určitě jde o zajímavou svěží vůni, dokonce dosti originální. Fíky v srdci voní krásně. Celá vůně voní spíš dřevnatě než citrusově, takže jde o příjemnou změnu oproti citrusovým sportovních vůní. Jenže pro slabou výdrž je vhodná tak pro začinající sportovce, kteří vyráží za sportem do hodiny a půl.

Tuto vůni doporučuji koupit zde

Jak voní Gucci – Gucci By Gucci Sport Pour Homme

 

Gucci By Gucci Sport Pour Homme je vůně která je hlavně dřevnatá > aromatická > citrusová > ovocná > čerstvě pikantní > sladká

Složení vůně:

Hlava : cypřiš > mandarinka > grapefruit
Srdce :  fíky > jalovec > kardamon
Základ : vetiver > semena Ambrette > pačuli

Jednotlivé složky jsou seřazeny podle intenzity.

Výdrž vůně cca 3 hodiny. Intenzita vůně je mírná.
PS: Já nakonec tuto vůni při běháni nevyzkoušel, protože než jsem se vrátil z obchodu, tak už na mně Gucci sport nevoněl.

Tuto vůni doporučuji koupit zde

Další parfémy od firmy Gucci a vše o značce Gucci naleznete ZDE.