Archiv pro rubriku: Billie Eilish

Recenze Billie Eilish Eau de Parfum – Billie Eilish

Tato vůně je debut od Billie Eilish. A v čechách ji prodává snad jen Douglas. Tak jsem moc rád, že máme recenzi i na takovou “raritu” a to díky čtenářky Agnes, která napsala své zkušenosti s touto vůní do recenze.

Billie Eilish Eau de Parfum

  • Billie Eilish Eau de Parfum je novou vůní od populární americké zpěvačky a skladatelky Billie Eilish. Vůně je zaměřena na mladou generaci a přináší neotřelý, svěží a moderní styl.
  • Už při prvním použití jsem si všimla, že Billie Eilish Eau de Parfum je jemná, ale přesto intenzivní vůně. Otevírá se s tóny bergamotu a šťavnatých citrusů, které ji činí velmi osvěžující a energickou. Poté se vůně postupně mění a přechází do srdce s květinovými tóny fialky, růže a jasmínu. Tyto tóny vůni dodávají hloubku a eleganci, které ji činí unikátní. V závěru se vůně uzavírá teplými tóny vanilky a cedru, které jí dodávají smyslnost a zároveň ji udržují v jemnosti.
  • Billie Eilish Eau de Parfum je vůní, která je především zaměřena na mladou generaci, ale její svěží a moderní styl může být skvělou volbou i pro každodenní použití. Je to vůně, která vás obklopí svěžestí a energií, ale zároveň si zachová elegantní a smyslnou atmosféru.
  • Jako fanynka Billie Eilish jsem byla velmi nadšená z této vůně a musím říct, že mě zcela uchvátila. Je to skvělá kombinace svěžestí a elegance, která se dá nosit jak během dne, tak i večer. Okamžitě mě naladila do dobré nálady a udělala z každého okamžiku zážitek.
  • Celkově mohu říci, že Billie Eilish Eau de Parfum je velmi příjemná a osvěžující vůně, která má moderní a neotřelý styl. Pokud hledáte vůni, která je svěží a zároveň elegantní a smyslná, rozhodně byste si měli tuto vůni vyzkoušet.

Další parfémy od firmy Billie Eilish a vše o značce Billie Eilish naleznete ZDE.