Archiv pro rubriku: Boucheron

Parfumerie Boucheron je známá jako jedna z nejlépe známých módních značek na světě. Její hlavní zaměření je na luxusní šperky, hodinky a parfémy. Jejich parfémy
jsou oblíbené po celém světě pro jejich jedinečné složení a luxusní kvality. Boucheron je známý tím, že neustále hledá nové a překvapivé způsoby, jak zařadit jeho značku mezi nejluxusnější na trhu. Zde je přehled některých jeho nejoblíbenějších parfémů.

Historie značky Boucheron

Boucheron je francouzská značka luxusních parfémů, která byla založena v Paříži v roce 1858 a jejíž původ vychází z tradiční šperkařské rodiny. Zděděný talent krásných šperků se urodil v prvních parfémech vyrobených pod touto značkou.

Boucheron je jednou z nejstarších francouzských společností v oblasti luxusních parfémů s historií ság, která trvá více než 160 let. Nápad začít vyrábět parfémy přišel od majitele Frédérika Boucherona, který objevil vůně jako ideální doplňky
jeho klenotů, aby dokončil jeho kolekci drahých kamenů.

Nejprodávanější parfémy

Mezi nejprodávanější parfémy společnosti Boucheron patří vůně Quatre, Jaipur Bracelet a Jaipur Homme. Tyto parfémy mají jemnou, ale intenzivní vůni, která je ideální pro ty, kteří hledají svěží, ale trvanlivou vůni. Quatre je směs květinových a citrusových vůní, která je doplněna santalovým dřevem a pižmem. Jaipur Bracelete elegantní orientalista, který směšuje růži a jasmín s vanilkou, pižmem a oříšky. Zatímco Jaipur Homme je svěží, mužná kompozice, která slučuje jemnou svěžest
citrusových ovoce s ořechy, pižmem, kůrou a pačuli. Tyto parfémy jsou oblíbené
fíky jejich jemné, sladké a trvanlivé vůni, která je ideální pro každou příležitost.

Exkluzivní kolekce parfémů

Boucheron se pyšní novou exkluzivní kolekcí parfémů, která je inspirována
luxusním stylem a historií domu. Kolekce se skládá z čtyř různých vůní, z nichž každá odráží krásu a elegance, které jsou boucheronovskou značkou. Vůně jsou navrženy tak, aby se v nich snoubila jemnost a elegantní intenzita, což vytváří smyslnou a zároveň zraňující kombinaci. Kolekce parfémů je určena pro ty, kteří hledají jedinečnou, exkluzivní vůni, která je vysoce ceněna v luxusním obchodě se parfémem.

Kvalitní ingredience

Kvalitní ingredience jsou nezbytné pro vytváření parfémů luxusní provenience a to platí i pro výrobky francouzské značky Boucheron. Společnost Boucheron vybírá ingredience s nepřekonatelnou kvalitou a kombinuje je s moderními technologiemi vytváření parfémů. Jediným smyslem je zaručit, aby každý parfém této značky byl vyvážený, osobitý a podtrhl osobnost každého, kdo jej nosí.

Příběh parfémů Boucheron

Parfémy Boucheron jsou synonymem luxusu a výjimečnosti. Každý z jejich parfémů je zážitkem, jehož základní kámen položil Frédéric Boucheron v roce 1893, kdy se stal prvním klenotníkem, aby otevřel svoji vlastní luxusní pařížskou adresu. Stárnoucímu zákazníkovi, královi Thajska, byl udělen obdivuhodný dar – luxusní parfém. Od té doby se společnost Boucheron soustředí na vytváření parfémů, které by přinášely kýžené potěšení. Každý z nich je stejně smyslný, jemný a exkluzivní, jako je pozoruhodná historie značky Boucheron. Parfémy Boucheron jsou láskouplně vyráběny a oblíbené po celém světě.

Vůně pro muže a ženy

Parfémy Boucheron jsou po celá desetiletí oblíbenou volbou pro muže i ženy. V jejich kolekcích najdete nádherné a silné vůně, které přinášejí nezapomenutelnou osobnost a luxus. Muži mohou ocenit sílu parfémů, které jsou navrženy tak, aby se
přiměřeně vzdávaly pozornosti a jako by vytvářely kouzlo okamžitého přitažlivosti. Ženy mohou zase ocenit jemnost a kouzlo, které parfémy Boucheron nabízejí. Vůně jako hesperidy nebo Quatre je dostatečně silná, aby vynikla, ale dostatečně jemná, aby vynikla. Oba pohlaví tak mohou ocenit luxus a eleganci, kterou tyto parfémy přinášejí.

Proč si vybrat Boucheron

Parfémy Boucheron jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají smyslnou a elegantní vůni. Na povrchu jsou parfémy Boucheron jemné a jiskřivé s dlouhotrvající vůní, která přináší jiskru do každodenního života. Kromě toho se parfémy Boucheron mohou pochlubit různými originálními složkami, jako je fialka, květ pomeranče a jasmín. Tato unikátní kombinace ingrediencí vytváří vůni, která nikdy nezklame.

Nejnovější kolekce parfémů

Nejnovější kolekce parfémů společnosti Boucheron je opravdu důstojným doplňkem slavné tradice tohoto luxusního francouzského módního domu. Kolekce představuje 11 vůní pro muže a ženy, včetně těch s tradičními složkami a moderními směsmi, které čerpají inspiraci z klasických módních doplňků, jako jsou šperky a bižuterie. Každá vůně je zásadním způsobem zpracována s nápaditými obalovými fotografiemi a unikátními obaly, které odhalují vůni, která je královská, lákavá, tajemná a sofistikovaná.

Kde koupit parfémy

Parfémy Boucheron lze zakoupit v řetězci luxusních parfumerií nebo v internetových obchodech. Každý parfém Boucheron je vyroben s přesnou pozorností k detailu a díky tomu mají svůj jedinečný styl. Kupující může vybírat z řady elegantních parfémů s květinovými, bylinkovými, kořeněnými nebo exotickými vůněmi. Parfémy lze snadno najít v maloobchodních a velkoobchodních kamenných obchodech a také v internetových obchodech. To poskytuje zákazníkům možnost vybrat si parfém odpovídající jejich osobnímu stylu.

Recenze parfémů Boucheron

Parfémy Boucheron jsou luxusním doplňkem k dámským a pánským outfitům.Nachází se v mnoha různých vůních, od květinových po kořeněné. Díky svému jemnému a originálnímu designu jsou parfémy Boucheron velmi oblíbené mezi ženami a muži všech věkových skupin. Vůně je slabá, ale přesto dostatečně trvá dlouho na pokožce. Složky jsou jemné, a přesto nápadné. Mnoho zákazníků uděluje parfémům Boucheron pozitivní recenze, protože jsou vysoce kvalitní a cenově dostupné.

Boucheron Quatre – Boucheron – recenze

Drahé masivní prsteny Quatre od firmy Boucheron se dočkaly po vzoru jiných zlatnictví a firem s luxusním zboží i parfému pojmenovaného podle zavedené značky, nebo výrobku. Firmy s luxusním zbožím často nabízejí něco “levnějšího”. Co si mohou dovolit i lidé, kteří běžně jejich výrobky nekupují a vůně jsou často oním doplňkem. A protože tyto firmy prodávají kvalitní zboží, tak i jejich vůně často patří mezi ty kvalitnější. Určitě znáte, nebo máte doma vůně od Chanelu, nebo Diora … . A do onoho standartu dobrých vůní zapadá i Quatre od Boucheronu a oproti výše zmíněným značkám není ani tak drahou vůní.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Na Vivantis.cz mají tuto vůni ZDE.

Jak voní Boucheron Quatre

Boucheron Quatre voní citrusově  > ovocně  > bílé květiny  > bonbónově

Voní cca 5 hodin střední intenzitou.

Boucheron Quatre je jarní a letní vůní v chladném počasí se některým lidem nemusí líbit.

Je to vůně určená k dennímu nošení.

Boucheron Quatre - Boucheron
Boucheron Quatre – Boucheron

Složení Boucherno Quatre

Hlava: grapefruit  > mandarinka  > pomeranč  > citrón

Srdce: jasmín  > jablko  > jahoda  > růže  > broskev

Tělo: bílé pižmo  > kašmír  > vanilka  > karamel

Boucheron Quatre má citrusový úvod. Mandarinka, grapefruit, citrón a pomeranč. Potom přijde jasmín na jehož pozadí jde ucítíte jahodu a jablko. Ke konci konci voní teplý karamel s dřevem a vanilkou.

Elegantní ženská vůně.

Takto nějak by mohl vypadat parfém pro princeznu.

Žádná složka ve vůni nedominuje, což u některých žen může navozovat pocit nepořádku, protože se nemají čeho chytit.

Plusy Boucheron Quatre

  • dobrá cena výkon
  • nádherná láhev
  • určitě s touto vůní nebudete tuctová a mnoho žen ji nebude nosit
  • hřejivá vůně
  • líbí se skoro všem, takže je ideálním dárkem, jen si dejte pozor když ji budete dávat k vánocům jako vánoční dárek pro ženu, že nemusí být v chladném počasí přijata pozitivně. Ale to už je úděl vánočních dárků a letních vůní. Znalé ženy ví a ty které neví, těm může být napovězeno

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Na Vivantis.cz mají tuto vůni ZDE.

Mínusy Boucheron Quatre

  • v chladném počasí nic moc
  • nedominuje žádná složka, což ale nemusí být mínus
  • menší univerzálnost

Technické údaje Boucherno Quatre

Firma Boucherno přišla s touto vůní na trh v roce 2015.

Vůně má krásnou skleněnou průhlednou láhev s nápisy a ikonickým víčkem, který napodobuje Quatre prsten od firmy Boucheron.

Na trhu je k dostání:

Boucheron Quatre – parfémova voda pro ženy – 30 ml

Boucheron Quatre – parfémova voda pro ženy – 50 ml

Boucheron Quatre – parfémova voda pro ženy – 100 ml

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Na Vivantis.cz mají tuto vůni ZDE.

Boucheron Quatre pánskou parfémovou vodu recenzujeme zde.

Boucheron – Quatre Pour Homme – recenze

Pánksá toaletní voda

Dnes jsem se procházel v centru Frýdku-Místku. Fotil jsem pro své stránky novou zimní halu Polárku a obchodní středisko Frýdu. Sice jsem nic nepotřeboval, ale nedalo mi to a prošel jsem si obchodní galerii. Vím že je tam parfumérie Marionnaud Paris. Prvně jsem si říkal, kouknu se co mají a půjdu dál. Jenže po mém vstupu do parfumérie, jak už to většinou býva mě hned oslovila prodavačka, zdali mi nemůže poradit. Mé první úvahy byly ji odbýt se slovy, že se chci podívat co nabízejí, ale pak mi to nedalo a zeptal jsem se ji na sportovní vůně, které jsem v poslední době hodně testoval. Stále totiž hledám “jinou” sportovní vůni. Chtěl jsem po ní tedy nějakou jinou sportovní vůni, než svěží citrusovou.

Prodavačka se na chvíli zamyslela a sáhla do regálu a vytáhla tester Boucheron – Quatre Pour Homme. Chvíli na něm studovala složení a smutně konstatovala, tato vůně je taky citrusová. Nechal jsem si tedy nastříkat vůni z testeru na testujicí papírek a s prodavačkou jsem se rozloučil se slovy, že  chci prozkoumat ve chvíli kdy vyprchá hlava a pokud se mi bude líbit, tak se pro ni vrátím. Moc jsem se těšil, že konečně vyzkouším nějakou vůni od slavné značky Boucheron. V úvodu jsem kromě citrusů cítil listy fialek, která dělal citrusy trošku jiné, než tomu je u sportovních vůně. V srdci parfému jasmín a růži, což jsem si myslel že je čistá kombinace čistě pro ženské parfémy, ale tu byly použity pro mužskou vůni. Vše zachraňuje tělo vůně, která je dřevitá a to díky kašmírového dřeva a cedru. Vůně voní opravdu dlouze a intenzita mi příjde střední. Celkově mi příjde, že jde o zajímavou elegantní vůni která si najde své příznivce. Schválně uvádím najde, protože vůně přišla na trh v letošním roce. (2015) Tato toaletní voda má nádhernou láhev, jejiž víčko je inspirováno prsteny, které firma Boucheron nabízí. Pokud to nevíte, tak firma Boucheron je hlavně zlatnická firma a parfémy nabízejí coby doplňek.

Tuto vůni doporučuji koupit zde

Boucheron - Quatre Pour Homme - recenze
Boucheron – Quatre Pour Homme – recenze

Jak voní Boucheron – Quatre Pour Homme

Boucheron – Quatre Pour Homme je citrusová > dřevnatá > bílo květinová > pižmová vůně.

Složení jednotlivých vůní v Quatre Pour Homme

Hlava: listy fialky > limetka > citrón

Srdce: jasmín > růže

Tělo: cedr > kašmírské dřevo >  pižmo

Vůně voní cca 6 hodin a její intenzita je střední.

Můj konečný názor na Boucheron – Quatre Pour Homme

Určitě nejde o sportovní vůni. Tuto vůni si moc nedokáži představit nosit v teplém létě či třeskuté zimě. Slušet bude pánům kolem 30-50 roků na jaře a na podzim. Vůně je to zajímavá, na to že jde o toaletní vodu, tak má solidní výdrž a intenzitu. Pokud hledáte květinovou mužskou vůni, tak ji doporučuji.

Tuto vůni doporučuji koupit zde

Recenzi na dámskou parfémovou vodu Boucheron Quarte naleznete ZDE.