Kontakt

Stránky píše a provozuje

Kamil Staš
Nádražní 10
Paskov
73921

tel: 605254652

kamilstas@email.cz

IČO:88725464

Nejsem plátce DPH

víc informací o mě

O tomto projektu:

Domluva jsou stránky, které přinášejí informace o pánských vůních. Originální podrobné recenze. Vůně jsou můj koníček. Kromě recenzí zde naleznete i jiné informace ze světa vůní. Recenze píši podle osobní zkušenosti, v hodnocení se promítá  můj názor a můj vkus. I přesto se snažím se o co největší objektivitu Je mi ale jasné, že to co se líbí mě se nemusí líbit někomu dalšímu. Aby jsem předešel extrémům, tak před napsáním recenze nastuduji názory lidí na danou vůni, takže recenze je průnik mých zkušeností a názoru jiných. Recenze postupně přibývají, podle toho k jaké vůni se dostanu.

Spolupráce:

Nebráním se zveřejnit i jiné recenze od jiných lidí. Nebo napsat recenzi na vůni kterou nabízíte. Pokud mi pošlete vzorek, tak o vůni rád napíši. Jen součástí recenze bude i reklama, přeci jen tvorba těchto stránek mě stojí hodně mého času i peněz, takže v článcích, nebo vedle nich naleznete reklamu.

Jeden z největších problémů, které aktuálně mám, jsou fotografie. Nemohu si dovolit kupovat originální balení, nejen že by mě to stálo dost peněz, ale ani by jsem nestíhal vůně spotřebovat, protože už tak mám doma obrovské množství vzorků, které nestíhám použivát. K jednotlivým vůním se dostanu tak že koupím  odstřik, nebo vzorek. Ale k fotografiím ne.

 

 

Magazín o parfémech a toaletních vodách pro muže a nově i pro ženy. Tyto stránky přinášejí podrobné recenze parfémů.