Archiv pro rubriku: Kenzo

Kenzo – Homme marine

Ponořte se do osvěžujícího a energizujícího světa Kenzo Homme Marine toaletní vody pro muže. Tato vůně je jako vzdušný vánek, který vás přenese na pobřeží oceánu, kde se setkáte s nekonečnou modrou oblohou a slaným mořským vzduchem. Svojí jedinečnou kombinací citrusových tónů, aromatických bylin a dřevitých akordů vám tato toaletní voda dodá pocit svobody a odvahy. Pohlcuje vaše smysly do hlubokého mořského dobrodružství plného života a vitality.

Popis a vlastnosti

Kenzo Pour Homme Marine je dřevito vodní toaletní vůně pro muže, ale často ji nosí i ženy, takže je unisex.

Vůně voní dlouze mírnou intenzitou. Ideální pro jarní a letní období.

Složená Kenzo Pour Homme Marine 

Hlava: mořské poznámky

Srdce: ylang – ylang

Tělo: santalové dřevo , pižmo

Její úvod je svěží s velkým důrazem na mořské tóny. po pár minutách se objeví ovocno aromatické tóny a na pozadí dřevité tóny, mořské tóny nezmizí a celé to tak voní skoro až do konce.

Je to velmi letní vůně.

Čerstvé trochu sladká vůně přitom jemná a uvolňující vůně.

Kenzo Pour Homme Marine je devít toaletní voda pro moderní a aktivní muže, která do vašeho života vnese dynamickou energii oceánu a svěžest mořského vzduchu. Vůně je inspirována svobodou a dobrodružstvím, otevírá se slanými mořskými tóny a v srdci najdete exotickou vůni ylang-ylangu doplněnou o devít akordů. Základní tóny jsou pak okořeněny přitažlivým pižmem. Okuste vůni slunečného letního dne stráveného u moře. Uklidňující tyrkysový flakon symbolizuje barvu moře, které ve svém nekonečném splývání s horizontem evokuje pocit volnosti. Tato vůně je stvořena pro vechny svobodomyslné dobrodruhy, kteří nemají strach objevovat nové obzory a hledat lepší zkušenosti. Kenzo Pour Homme Marine dodává energii a odhodlání vyplout na vlastní plavbu do nekonečných a neznámých vod, které přináší mnoho překvapení. Byla uvedena na trh roku 2023 pod tvorbou Quentina Bischa.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně toaletní vody Kenzo Homme Marine. Někteří zákazníci jsou s produktem spokojeni a popisují ho jako osvěžující, příjemný a vhodný na letní období. Ocenili také dlouhotrvající vůni a kvalitní složení produktu. Nicméně, někteří zákazníci vyjádřili negativní pocity ohledně ceny, která je podle nich přehnaná vzhledem k velikosti balení. Dalšími negativy byly nedostatečná intenzita vůně nebo rychlé vyprchání jejich účinku. Celkově lze tedy říct, že recenze na toaletní vodu Kenzo Homme Marine  jsou smíšené s tendencemi ke pozitivitám i negativitám.

Závěr

Kenzo Homme Marine toaletní voda je osvěžující a energizující pánský parfém, který přináší do vašeho života vlnu svěžesti. Jeho unikátní složení kombinuje citrusové tóny s mořskou atmosférou, čímž vytváří neodolatelnou vůni pro moderního muže. S touto lahvičkou můžete být jistí, že budete mít dostatek této vzrušující esence na dlouhou dobu. Kenzo Homme Marine je ideálním doplňkem pro každodenní nošení i speciální příležitosti a zanechává za sebou stopu elegance a svobody.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

 

Další parfémy od Kenzo  a vše o značce Kenzo naleznete ZDE.

Kenzo – Flower Ikebana

Vstupte do světa jemnosti a elegance s vůní Kenzo Flower Ikebana. Tento parfém je jako umělecké dílo, které v sobě spojuje tradici i modernost. Jeho složení je plné květinových tónů, které se promítají do každodenního života s neuvěřitelnou lehkostí a harmonií. Ponořte se do jedinečné atmosféry japonského ikebany a dopřejte si okamžiky naplněné krásou a inspirací.

Popis a vlastnosti

Základní rysy vůně

Kenzo Flower Ikebana je květinovodřevitá vůně.

Hlavní dominující tóny:

hlava – pohankový čaj

srdce – třešňový květ , indická tuberóza

tělo – santalové dřevo

Kenzo tuto vůni vydala v roce 2023

Kenzo Flower Ikebana je devítikvětinová vůně, která do vašich dní vnese harmonickou svěžest a radost ze života. Tato vůně se inspirovala japonským uměním aranžování květin. V jejím složení se prolínají jemné tóny jako Soba Cha s telovým květem a indickou tuberózou. Romantické a smyslné akordy se prohlubují a vedou k devítibodovému základu, ve kterém se snoubí hřejivé australské santalové dřevo s cedrem a vetiverem. Vstupte do zahrady plné barev a vůní a nechte se unést pocitem radosti. Dokonale vyvážené složení této vůně je perfektní volbou pro každodenní nošení.

Ambasadorka Kenzo Flower, Masami Charlotte Lavault, na kurzu květinářství objevila kouzlo ikebany. Jejím odhodláním byla vytvořena udržitelná vůně, která je z 90 % přírodního původu. Skleněné víčko je vyrobeno z recyklovaného skla a je opakovaně recyklovatelné. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2023 a jejími tvůrci jsou Alberto Morillas a Alexandra Monet.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Kenzo Flower Ikebana”. Někteří zákazníci jsou s vůní velmi spokojeni a popisují ji jako svěží, květinovou a přirozenou. Oceňují také dlouhou trvanlivost vůně na pokožce. Další zákazníci však vyjadřují negativní názory na tuto vůni. Kritizují její intenzitu, která je podle nich přehnaná a mohla by být rušivá pro okolí. Někteří se také stýkají s problémy spojenými s alergickými reakcemi po použitím tohoto parfému. Celkově lze říct, že recenze jsou smíšené a každý jedinec vnímá tuto vůni jinak.

Závěr

Kenzo Flower Ikebana je vůně, která dokonale vyjadřuje krásu a eleganci japonského umění ikebana. Svěží květinové tóny se prolínají s dřevitými akordy, vytvářejícími harmonickou a smyslnou kompozici. Tato parfémovaná voda je ideálním doplňkem pro ženy, které si přejí nosit jedinečnou a nezapomenutelnou vůni. Kenzo Flower Ikebana  je zkrátka symbolem elegance a sofistikovanosti ve flakonu.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

Další parfémy od Kenzo  a vše o značce Kenzo naleznete ZDE.

Recenze Flower Red Edition – Kenzo

Recenze na vůni Flower Red Edition přináší opět Agnes.

Kenzo Flower Red Edition

  • Kenzo Flower Red Edition je jedinečná květinová vůně, která má jemné tóny růže a jasmínu, které se prolínají s pikantními tóny červeného pepře a sladkých hrušek. Vůně je elegantní a svěží, což ji činí ideální volbou pro každodenní nošení.
  • Při prvním použití této vůně jsem se okamžitě zamilovala do jejího příjemného a osvěžujícího charakteru. Otevírá se s jemnými květinovými tóny, které dodávají parfému lehkou a romantickou atmosféru. Poté se vůně rozvíjí s pikantními tóny červeného pepře, které přidávají vůni na intenzitě a dodávají jí zároveň svěží a pikantní charakter.
  • Parfém má také skvělou výdrž, což je pro mě velmi důležité. I po několika hodinách zůstává stále svěží a příjemný. Vůně se dokonale hodí pro každodenní nošení, protože je dostatečně jemná a není příliš nápadná. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají elegantní a svěží vůni pro každodenní použití.
  • Celkově mohu říci, že Kenzo Flower Red edition je krásná a svěží květinová vůně, která v sobě spojuje jemné květinové tóny s pikantními a sladkými tóny. Můžete si ji užít každý den a dodá vám pocit svěžesti a elegance. Pokud hledáte lehkou a příjemnou vůni, rozhodně byste tento parfém měli vyzkoušet.

Další parfémy od Kenzo  a vše o značce Kenzo naleznete ZDE.

Kenzo Homme – Kenzo – recenze

Dnes jsem měl možnost vyzkoušet nadčasovou klasiku, která obstála ve zkoušce v čase. Mám tím na mysli vodní vůni Kenzo Homme, která se v minulosti jmenovala Kenzo Pour Homme

Kenzo Homme = Kenzo Pour Homme

Mírně přeformulována, ale i přesto zajímavá vůně, která přišla na trh v roce 1991 a i v dnešní době je jedna z nejprodávanějších mužských vůní. Jde totiž o celkem unikátní vůni, která voní a voní.

Tuto vůni mají na Notino.cz ZDE

 

Kenzo Homme - Kenzo
Kenzo Homme – Kenzo

Jako voní Kenzo Homme?

Vůně se dá těžko popsat do detailu, protože se skládá s obrovského množství vůní. Proto tentokrát zmíním jen ty nejdominantnější. Já osobně cítím jen pár poznámek.

Kenzo Homme voní dřevnatě > aromaticky > čerstvě pikantně

Složení Kenzo Homme:

Hlava: mořské tóny > bergamot > šalvěj > …

Srdce: karafiát > borovice > kmín > …

Tělo: santalové dřevo > jedle > pižmo > cedr > …

Vůně dokáže vonět před 9 hodin a to celkem velkou intenzitou. Vůně je jarní a letní.

Vůně která byla navržena v minulém století, má mnoho poznámek a voní a voní. Ne jak dnešní vůně, které mají minimální počet poznámek. Vůně se v průběhu času různě kroutí, ale nejvíce připomíná vůni mořského vánku při procházce pod borovicemi po dešti. Zkrátka tato vůně evokuje přímořskou atmosféru a k vodě se taky náramně hodí.  Vůně není vůbec špatná a co je hlavní u tét vůni je skvělý poměr cena intenzita a výdrž.

Mé hodnocení: 81%

Tuto vůni mají na Notino.cz ZDE

Další parfémy od Kenzo  a vše o značce Kenzo naleznete ZDE.