Archiv pro rubriku: tělový sprej pro ženy

Aquavible Love Now – Avon – recenze

Recenze osvěžující tělové vůně Avon Aquavibe – Love Now od čtenářky Elišky S. .

Obzvláště v letošním tropickém létě je touha po příjemném osvěžení opravdu veliká. Ne vždy je možnost si dopřát ovocný drink s ledem, skočit do bazénu nebo si dát lahodnou zmrzlinu. Proto ve své kabelce nosím tělový sprej, který mám vždy při ruce a v potřebných chvílích mi dodá příjemné ochlazení i energickou a hravou vůni.

Jak už samotný název napovídá, tuto vůni od Avonu si jednoduše nelze nezamilovat. Svěží tělový sprej se obzvláště hodí do horkých letních dnů. Nejen, že nabízí jemné ovocné aroma s příměsí květin, ale navíc dodá pokožce příjemné ochlazení a pocit svěžesti. A to se v nynějších vysokých teplotách opravdu hodí.

Jedná se o ideální záležitost na běžné používání během dne. Velkým plusem je, že i vzhledem k velice příznivé ceně vydrží opravdu dlouho. Stačí stříknout jen trošku a chladivá vůně jahod a hrušek se ihned příjemně rozvine.

Jedná se spíše o sladší vůni, takže kdo sladké aroma příliš nemusí, nejspíš to nebude ta pravá volba pro něj. Přesto je ale aroma velice jemné, nejde o žádný těžký parfém, který by za sebou zanechával dlouhou aromatickou stopu. Spíše je to jemný a přirozený akcent, který koresponduje s letními dny a vůněmi, které jsou pro toto období typické. Aquavibe Love Now se prodává v jednoduché květinami zdobené lahvičce o obsahu 100 ml a rozhodně vydrží déle než jen přes letní sezónu.

Spolu s Love Now jsou v této řadě od Avonu ještě další verze osvěžující tělové vůně, jako například Laugh More, která kombinuje svěží vůni citrónu a konvalinek. Dobrou volbou bude určitě i sprej Dance Forever z této řady, který v sobě snoubí vůni citrusových plodů s kapkou vanilky a cedrového dřeva.

Aquavibe Love Now každopádně sedne aktivním ženám milujícím sladší ovocné vůně nesloužící jako silnější parfém na speciální příležitosti či na večer, ale jako každodenní osvěžení zajišťující příjemnou lehkou vůni po celý den. Určitě se neztratí v žádné kabelce.

Aquavible Love Now - Avon
Aquavible Love Now – Avon

Tuto vůni doporučuji koupit na Vivantis.cz mají ji zde

Jak voní Aquavible Love Now

Aquavible Love Now voní ovocně > sladce

Voní cca hodinu mírnou intenzitou.

Ideální do letních nebo jarních dnů.

Složení Aquavible Love Now

Hlava: hruška > pomernač, broskev

Srdce: jahoda > malina > hnědý cukr

Tělo:  jantar > pižmo

Tuto vůni doporučuji koupit na Vivantis.cz mají ji zde

Další parfémy od Avonu a vše o značce Avon naleznete ZDE.

Aqua Kiss – Victoria’s Secret – recenze

Tělový sprej  pro ženy

Lehká letní vůně od známé značky Victoria Secret. Pojďme se podívat jak tato vůně voní.

Jak voní  Aqua Kiss 

Aqua Kiss  voní květinově > po moři > aromaticky.

Voní krátce cca hodinu a hodně mírně. Ale i přes to dokáže bavit.

Vůně je ideální do letního či jarního dne.

Složení Aqua Kiss

mořské poznámky > frezie > heřmánek > aloe vera > švestkové květy > sedmikráska > sladké poznámky

Příjemné lehce vonící vůně. Která bohužel dlouho nevoní, ale vzhledem k ceně se to dá předpokládat. I tak je to pro některé ženy které potřebují na chvíli vonět jinak dobrou volbou.

Mokrý heřmánek s frézií.

Recenze tělového spreje Aqua Kiss od Victoria’s Secret

od Elišky S.

Aqua Kiss je velice decentní, ale za to specifickou vůní. V tomto případě se jedná o tělový sprej, tato verze je ale dostupná i jako klasický parfém. Sprej je však pro denní používání do kabelky rozhodně skvělou volbou. Objem 250 ml vystačí na hodně dlouho a vůně se hodí jak do letních dnů, tak i na podzim. Je naprosto univerzální.

Aqua Kiss se liší od klasických ovocných a sladších květinových vůní, protože je tvořena aromatem trošičku natrpklé sedmikrásky, jemným akcentem aloe vera, frézií a heřmánkem. Toto bylinkové aroma jí dodává na originalitě a musí vám jednoduše sednout.

Tato vůně v každém evokuje něco jiného, protože její ingredience nejsou na rozdíl od ovocných vůní tolik rozpoznatelné. Pro někoho to může být svěží léto u moře, pro jiného závan něčeho z minulosti, co nelze tak snadno specifikovat.

Řekla bych, že je to sofistikovaná dospělá vůně, která v člověku dokáže rozproudit energii i navodit klid. Aloe vera a heřmánek navíc poskytují uklidňující a osvěžující pocit a pokud vůně člověku sedí, může být použita po celý den.

Aroma je nevtíravé, jemně květinové a vůně vydrží obstojně dlouho. Lahvička je laděná do modré barvy, která evokuje právě mořskou vodu a přímořské vůně, k nimž je tento sprej připodobňovaný.

Starší verze balení, která je i v této recenzi, je zdobená květy frézie, novější balení evokuje mořskou vodu a je celkově jednodušší. Vůně však zůstává stejná a obecně patří k velice oblíbeným volbám pro běžné používání. V této řadě vonných tělových sprejů je oblíbená také vůně Coconut Passion či Love Spell.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Aqua Kiss - Victoria's Secret - recenze
Aqua Kiss – Victoria’s Secret – recenze

Plusy Aqua Kiss

  • super cena
  • voní jemně, což může být v některých případech plus
  • dobrá pro ženu či dívku která potřebuje vonět nevtíravě po krátkou dobu, třeba při obědě, cestou v MHD atd…

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Mínusy Aqua Kiss

  • voní krátce
  • voní málo

Technické údaje o Aqua Kiss

Firma Victoria’s Secret přinesla na trh tuto vůni v roce roce 2012.

Původně měla vůně jiný flakón, ten můžete vidět na fotkách v této recenzi. Nově je modrém flakóně a je popsaná černým písmem.

Victoria Secret se často falšuje, takže jistotu originálu máte hlavně u renomovaných prodejců.

Na trhu je k dostání:

Aqua Kiss – tělový sprej pro ženy 250 ml

Aqua Kiss – tělový krém pro ženy

Aqua Kiss – tělové mléko pro ženy

 

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od Victoria’s Secret  a vše o značce Victoria’s Secret naleznete ZDE.