Archiv pro rubriku: Enrique Iglesias

Adrenalin – Enrique Iglesias – recenze

Pánská toaletní voda, která voní dlouze, těžce, tropicky, což na celebrity parfém není nejhorší. Ale jak je tomu celkově se dovíte dál v recenzi na tuto vůni.

Blíží se vánoce a mnoho žen, ale i mužů nakupují mužské vůně, coby dárek k vánocům pro muže . Pokud tento dárek shánějí pro mladšího muže, tak často sáhnou po parfému, který se jmenuje po nějaké celebritě. Většinou je to ve chvíli kdy tuto celebritu mladý muž také obdivuje.

Tuto vůni mají na Notino.cz ZDE

Úvaha nad celebrity vůněmi jako je Enrique Iglesias

 

Strůjci těchto značek a vůní jsi jsou toho vědomí že jejich parfémy budou kupovat hlavně fanošci celebrity, než nějací znalci kvalitních pardémů. Vůni potřebují rychle prodávat, protože za deset let, mladá celebrita již nebude mladá a bude nahrazena jinou mladou celebritou. A fanoušci budou s hvězdou taky stárnout. I na našeho Karla Gota určitě v počátku  kariéry chodily jen náctileté slečny, které jsou dnes již stařeny. Zkrátka brandové produkty kolem celebrit je třeba vířit pokud to jde. . Parfémy se zatím ještě tak snadno nekopírují jak hudba a filmy. Tak se stává, že i celebrity vydávají své parfémy a snaží se i na tomto poli utržit nějaký ten peníz. Jenže často jde o nějaké cílené publikum, ať už mladé, nebo například rokové, popové. Tak na vývoj parfému není tolik času a cenově nemůže jít o drahou vůni. Protože fanoušci často vůni nechtějí, takže nejsou schopni dávat za vůni tolik, co fanda a nadšenec do vůně. Proto jsou často celebrity vůně slabší, nebo jsou nepochopeny masou lidí a hlavně lidmi, pro které tato vůně není vůbec určena. Ale i tyto vůně mají na trhu své místo. A nelze nikomu vyčítat, že je kupuje. I Vám se něco líbí, co jiní nedokáží pochopit.

Jak voní  Adrenalin – Enrique Iglesias

 

Adrenalin od Enrique Iglesiase je vůně prášková  > kůže  > tropická  > čerstvě pikantní  > ovocná  > dřevnatá

Adrenalin - Enrique Iglesias
Adrenalin – Enrique Iglesias

Složení  Adrenalin – Enrique Iglesias

 

Hlava: fialka > mandarinka > citrón

Srdce: fíky > pepř > šafrán

Tělo: kůže > fazole tonka > cedr

Adrenalin – Enrique Iglesias  voní cca 4-5 hodin, středně těžkou intenzitou. Vůně je vhodná pro mladé muže či hochy ve věku 15-20 let. Pro tuto cílovou skupinu jde o vůni univerzální, tzn. můžou ji nosit v jakoukoliv denní dobu a v jakoukoliv roční dobu.

V této vůni jde vidět snaha úspěch. Parfůmer vařil z ověřených a úspěšných přísad. Nicméně jejich přítomnost ještě nezaručuje originalitu a úspěch. Zkrátka vůně musí být mužná pikantní dáme tam (pepř a šafrán), musí to být sladké, aby se to dalo nosit do klubů, proto tam přidáme fazole tonka. Čerstvost zaručíme citrónem a mandarinkou a o mužný dřevitý základ se postará kůže a cedr. Aby to bylo něčím zajímavé tak tam přidáme dominantně fíky. Tak nějak voní Adrenalin od Enriquea Iglesiase. Není to špatná vůně a pro cílovku dle mého je to to lepší z čeho mohou vybírat. Ale zkrátka jde znát, že je to celebrity vůně.

Bonus budiž nízka cena, která tuto vůni řadí před všechny drogistické vůně. Protože přeci jen vůně není zas tak špatná, jak by se z mého textu mohlo zdát.

Mé hodnocení: 33%

Hodnocení pro cílovku: 70%

Tato vůně je pro mladé muže ve věku 15-20 let. Kteří chtějí mít pro své okolí dobrou vůni za skvělou cenu. Adrenalin – Enrique Iglesias  je idealní dárek pro mladého muže. Je to taková masovka pro tuto publikum.

Tuto vůni mají na Notino.cz ZDE

Další parfémy od firmy Enrique Iglesias a vše o značce Enrique Iglesias naleznete ZDE.