Archiv pro rubriku: Mont Blanc

Montblanc – Explorer Platinum

Cestování do neznámých koutů světa, objevování nových horizontů a dobrodružství v srdci divočiny. To všechno přináší Montblanc Explorer Platinum – parfémovaná voda, která se stala symbolem odvahy a touhy po objevování. Své smysly zahalí do svěžích tónů bergamotu, vetiveru a pižma, které vás vtáhnou do fascinujícího světa průzkumu a dobrodružství. Buďte připraveni na nekonečné cesty za poznáním s touto exkluzivní vůní ve formátu 30ml.

Popis a vlastnosti

Objevte nepoznané s parfémovanou vodou pro muže Explorer Platinum od značky Montblanc. Tato vůně je oslavou dobrodružství, krásy objevování a touhy poznávat nekonečné možnosti života. Představuje příležitost poznat moc hor i sílu vlastního charakteru.

Energická svěžest listu fialky se snoubí s chladivou bylinnou stopou muškátové šalvěje, která dodává vůni zajímavý kontrast. V základu pak najdeme hřejivost cedrového dřeva, které celý kompozici pevně zakotvuje.

Tato moderní vůně je ideální volbou pro muže, kteří jednají s nadhledem a mají rádi nové výzvy. Uvedena na trh byla teprve nedávno, konkrétně roku 2023, a již si získala mnoho příznivců svým unikátním složením a silným charismatem.

Zkušenosti zákazníků

Montblanc Explorer Platinum voní aromaticky > dřevitě > ozónově

Montblanc Explorer Platinum je dosti univerzální vůně, které to bude slušet skoro vždy snad jen ve velké zimě.

Voní dlouze mírnou intenzitou, takže je to ideál do práce, nebo na dlouhé cesty.

Složení Montblanc Explorer Platinum

Hlava: listy fialek

Srdce: šalvěj muškátová

Tělo:  cedr

 

Tuto vůni mají na Notino Zde.

Zákazníci mají k parfému Montblanc Explorer Platinum vodu převážně pozitivní pocity. Mnozí z nich chválí jeho svěží a mužné aroma, které je vhodné pro každodenní nošení. Také oceňují dlouhotrvající vůni, která se postupem času neztrácí. Někteří zákazníci však upozorňují na vyšší cenu tohoto produktu ve srovnání s jinými parfémy stejného objemu. Celkově jsou recenze směsité, ale většina zákazníků je spokojena s tímto produktem.

Závěr

Montblanc Explorer Platinum je luxusní vůně pro muže, kteří touží po dobrodružství a objevování nových horizontů. Své smyslné tóny zároveň doplňuje svěžestí a energií, která dodává nositeli sebejistotu a charisma. Tento parfém je ideálním doplňkem pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Buďte odvážní a vydejte se na cestu za dobrodružstvím s Montblanc Explorer Platinum!

Tuto vůni mají na Notino Zde.

Další parfémy od Mont Blanc a vše o značce MontBlanc naleznete ZDE.

Montblanc – Signature Absolue

Vstupte do světa neodolatelné elegance a smyslnosti s Montblanc Signature Absolue parfémovanou vodou 90ml. Tento exkluzivní parfém je stvořen pro ženu, která se odváží vyjádřit svoji jedinečnost a zanechat nezapomenutelný dojem. Jeho bohaté a sofistikované složení vás okouzlí již při prvním setkání, přinášejíc vám pocit luxusu a noblesy každý den. Ponořte se do jemných tónů květinových akordů, doplněných o smyslnost dřevitých not a sladkost vanilky, které společně tvoří dokonalou harmonii vášně a elegance. S Montblanc Signature Absolue budete mít v rukách více než jen parfém – budete mít symbol vaší osobnosti.

Popis a vlastnosti

Montblanc Signature Absolue je vůně bonbónová  > květinová  > žluto květinová  > ovocná

Ideálně se nosí přes den a to v létě, ale i na jaře a podzimu.

Voní středně dlouze nízkou intenzitou.

Složení Montblanc Signature Absolue

Hlava: hruška > mandarinka > růžový pepř

Srdce: ylang-ylang > plumérie > tuberóza

Tělo: fazole tonka > cedr

Není to přelomové, ale je to krásné.

Tuto vůni mají na Notino Zde.
Tato nová verze pro ženy s názvem Montblanc Signature Absolue přináší svěží a nový pohled na ikonické složení, které uspokojí různé chutě fanoušků. Je jiskřivá, zářivá a intenzivní, což umožňuje nositelce ukázat svůj charakter a vyjádřit touhu žít podle svých zásad. Tato nepřehlédnutelná vůně čerpá inspiraci ze zlatého prvku dědictví Montblanc, kterým jsou ručně vyrobené hroty jejich ikonických psacích potřeb. Fasetované sklo flakonu zase dodávají parfémové vodě barvu zlata a ikonický uzavírací prvek ve tvaru hvězdy podtrhuje její výjimečnost.

Krabička této parfémované vody je navržena ve jasném, hřejivém zlatém tónu s jemným safiánovým vzorem, evokujícím luxusní kožené ručně šité doplňky od Montblanc. V kontrastu s tím vyniká jednoduchý bílý pruh s ručně psaným logem Signature Absolue, které dodává celkovému designu eleganci a sofistikovanost. Tato parfémovaná voda je skutečnou lahůdkou pro smysly a představuje dokonalé spojení luxusu, kvality a vkusu, které jsou charakteristické pro značku Montblanc.

Je to novinka na trhu od roku 2023 určená speciálně pro ženy. Tato verze nazvaná Montblanc Signature Absolue nabízí svěží a inovativní pohled na ikonickou kompozici této vůně, který uspokojí různorodé chutě fanoušků. Je jiskřivá, zářivá a intenzivní – ideální volba pro ty, kteří chtějí vyjádřit svůj charakter a touhu žít podle svých principů. Inspirací pro tuto unikátní vůni bylo zlato – vznešený materiál použitý při ručním vyrábění hrotu ikonických psacích potřeb Montblanc. Parfuméri se inspirovali tímto jemným detailom a vytvořili novou kompozici, která odkazuje na dokonalost tohoto rafinovaného zlatého prvku. Parfémová voda je uložena ve fasetovaném skleněném flakonu, který září jako zlato. Hvězda na uzávěru podtrhuje jedinečnost této Montblanc Signature Absolue.

Krabička parfému je navržena v hřejivém zlatém odstínu s jemným vzorem safíru, což připomíná luxusní kožené doplňky ručně šité od Montblanc. Jednoduchý bílý pruh s ručně psaným logem Signature Absolue dodává celkovému designu eleganci a sofistikovanost. Tento produkt je opravdu lahůdkou pro smysly a reprezentuje spojení luxusu, kvality a vkusu charakteristických pro značku Montblanc.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Montblanc Signature Absolue parfémovaná voda 90ml”. Někteří zákazníci vyjadřují pozitivní recenze, ve kterých chválí především vůni tohoto parfému. Popisují ji jako elegantní, sofistikovanou a dlouhotrvající. Další zákazníci se naopak vyjadřují negativně a uvádějí, že tato vůně nenaplňuje jejich očekávání a je pro ně přehnaná či nepřirozená. Celkový dojem ze zkušeností zákazníků je tedy rozporuplný a nelze jednoznačně určit, zda jsou recenze pozitivní nebo negativní.

Závěr

Montblanc Signature Absolue parfémovaná voda 90ml je dokonalou volbou pro ženy, které touží po luxusu a eleganci. Tento exkluzivní parfém se otevírá svěžím ovocným akordem, který postupně přechází do smyslných květinových tónů. Jeho bohatá a hluboká vůně zanechává nezapomenutelný dojem na každém kroku. S Montblanc Signature Absolue budete pokaždé vyzařovat noblesu a sofistikovanost.

Tuto vůni mají na Notino Zde.
Další parfémy od Mont Blanc a vše o značce Mont Blanc naleznete ZDE.

Mont Blanc Legend Spirit – Mont Blanc – recenze

Moc jsem se těšil na to, až budu zkoušet a psát o této vůni. Důvod byl ten, že vnímám značku Mont Blanc jako symbol luxusu a proto podvědomě očekávám i kvalitní a luxusní vůni.

Od výrobce se dovídám, že vůně je inspirována všemi odstíny bílé. Od bílého mramoru po bílé vločky. Třeba i bílé auta jsou v dnešní době známkou luxusu. Je tedy Mont Blanc Legend Spirit luxusní vůní? Pokud nebudu od vůně aby voněla několik hodin silnou intenzitou. Nebo byla extrémně unikátní, pak si o této vůni dovolím tvrdit, že toto sdělení výrobce splňuje.

Pojďme se ještě chvíli podívat na ty odstíny bílé a představme si jak můžou vonět. Sám jsem byl v mramorových dolech v Carraře v Toskánsku, kde se těží jeden z nejkvalitnějších bílých mramorů na světě. Který využívali již římané, nebo renesanční sochařští mistři, kteří z něho dělali mistrovské díla jako je například socha Davida.

socha Davida z bílého mramoru
socha Davida z bílého mramoru

Byl jsem přímo v lomu, jeskyni, kde se řežou obrovské mramorové kvádry. A musím říct, že ono místo zajímavě vonělo. Trochu po prachu, které těžba přinášela, trochu po bílém masivu.

Ve Volteře, opět v toskánsku “kousek” od Carrary jsem opět viděl zářivě bílou a to v zaprášených dílnách, kde zpracovávali alabastr. Sádrovec je proti mramoru líp poddajný. Takže v starých uličkách Volterry nám coby turistům byly nabízeny sošky z alabastru, šachy atd… . Vůně sádrovce byla jiná než ta mramorová o kousek dál v Carraře, nebo ve velkých chrámech, které byly z bílého mramoru vystavěny.

dílna s alabastrem
dílna s alabastrem – této dílně je bílý prach všude

Ale společně měli nějaké společné vonné prvky. Těžko popsatelné, ale byly tam. Další bílá, kterou všichni známe je sníh. Asi si po proběhlé zimě dokážete představit jak sníh voní. Pro představu zde přikládám jednu fotku z majestátných velkých Francouzských alp. Když už jsme u toho luxusu, tak fotka je pořízena z jednoho z nejluxusnějších resortů Crouchevelu.

Bílý Crouchevel
Bílý Crouchevel

Asi si dokážete představit, jak může taková bílá vonět a jak voní a teď se pojďme podívat na to jak voní Mont Blanc Legend Spirit.

Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz ZDE.

Jak voní Mont Blanc Legend Spirit

Mont Blanc Legend Spirit voní citrusově  > aromaticky  > pižmově  > čerstvě pikantně

Složení  Mont Blanc Legend Spirit

Hlava: bergamot > grapefruit > růžový pepř

Srdce: vodní tóny > levandule > kardamon

Tělo: pižmo > bílé dřevo > kašmírové dřevo > lišejník

Vůně voní cca 4 hodiny, mírnou intenzitou. Z počátku ve vůni dominují vodní tóny, ale postupně se vynoří levandule, která ve vůni začne udávat hlavní tóny, nicméně silnou levanduli od vůně nečekejte. Z počátku ji krotí vodní tóny a citrusy, později ji nahradí dřevo a pižmo.

Vůně je hodně mužná ideální pro všechny muže, kteří chtějí vonět jako elegání. Postrádá vyložený WOW efekt, ale to u elegantní vůně není překážkou.

Mont Blanc Legend Spirit je:

Mužná elegance pro všechny muže.

Vůně je podle některých lidí něčím podobná vůní Savuage od Diora a hlavně Invictus Acqua od Paco Rabanne.  Měl by jsem mít vzorky obou vůní, takže snad se brzo dostanu k porovnání najednou. Zatím snad jen, dle mého Mont Blanc Legend Spirit je víc elegantnější než Savuage.

Jak mi voněl Mont Blanc Legend Spirit v čase

0:01 vodní tóny; levandule > citrusy, hlavně svěžží bergamot – střední intenzita , vůně je příjemná

0:15 vodní tóny > růžový pepř ; levandule > kardamon ; citrusy – přidrsnění elegance

0.30 levandule ; grapefruit > vodní tóny > růžový pepř – intenzita slábne

1:00 levandule; dřevo > vodní tóny; pižmo > růžový pepř

1:30 levandule; pižmo ; dřevo > vodní tóny – mírní intenzita

2:00 levandule; dřevo; pižmo – vůně slábe

3:00 vůně při kůži voní podobně jak v 2:00 ale slaběji

4:00 vůně při kůži voní podobně jak v 2:00 ale slaběji

Plusy Mont Blanc Legend Spirit

  • elegantní vůně pro všechny muže, kteří chtějí vonět elegantně, tzn. i ti co teprve začínají
  • dobré cena výkon, hlavně u 100 ml balení (v době psaní recenze 1000 kč za 100ml balení)
  • dobrý dárek, určitě tato vůně bude nositelná pro všechny, což není u vůní samozřejmostí
  • krásný flakón
  • značka, která budí emoce

Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz ZDE.

Mínusy Mont Blanc Legend Spirit

  • menší intenzita a výdrž
  • vůně nemá vyloženě wow prvek, nicméně voní jinak než většina letních citrusovek

Technické údaje Mont Blanc Legend Spirit

Firma Mont Blanc přišla na trhu s touto vůní v roce 2016. Jako rozšíření vůně Mont Blanc Legend, s kterou přišla na trh v roce 2011.

Flakón Mont Blanc Legend Spirit je bílý s stříbrným víkem. Na bílé je prostě napsáno Mont Blanc Legend Spirit. Jednoduché elegantní. Určitě se bude tato vůně vyjímat na poličce.

Balení na trhu:

Mont Blanc Legend Spirit  toaletní voda 100 ml

Mont Blanc Legend Spirit toaletní voda 50 ml

Mont Blanc Legend Spirit toaletní voda 30 ml

Mont Blanc Legend Spirit deo stick 75 g

Mont Blanc Legend Spirit sprchový gel 150 ml

Dárková sada Mont Blanc Legend Spirit – různé kombinace toaletní voda, deostick, sprchový gel

Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz ZDE.

Videa s Mont Blanc Legend Spirit

 

Video recenze na Mont Blanc Legend Spirit (EN)

Fotogalerie Mont Blanc Legend Spirit

Mont Blanc Legend Spirit
Mont Blanc Legend Spirit
Mont Blanc Legend Spirit - vzorek
Mont Blanc Legend Spirit – vzorek
Mont Blanc Legend Spirit - flakón
Mont Blanc Legend Spirit – flakón

Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz ZDE.
 

Další parfémy od Mont Blanc a vše o značce Mont Blanc naleznete ZDE.