Omerta Vanilla fun recenze

recenze parfému Omerta Vanilla fun

Omerta je značkou, která již za dobu svého působení na trhu vydala mnoho rozličných parfémovaných vod. Každá lahvička nese nový nápad, vůni a přináší s sebou kousek originality. Stejně tak je tomu i u vůně Vanilla Fun, která přímo vybízí ke koupi svou jemnou sladkou vůní a velmi příznivou cenou.

Neobvyklý obal

Lahvička je vytvořena na sto mililitrů a parfémovaná voda je uzavřena do velmi originálního obalu. V regálu mezi ostatními působila svým tvarem a barevností, jako pěst na oko, a to mě přimělo přivonět. Obal je proveden v oválném širokém tvaru s masivním, výrazně žlutým a neprůhledným sklem, za kterým se mihotá kapalina. Celému baňatému designu ještě na bizarnosti přidává mohutné neestetické víčko. Jenž je svou velikostí neúměrné celému obalu. Nehledě na to, zdali to byl záměr prodejce, odlišit lahvičku od ostatních, víčko jsem musela otevřít a vyzkoušet, zdali je tak odlišná i samotná vůně.

Dávkovač na přiměřené rozprašování

Po odstranění víčka nepřekvapí obyčejný dávkovač. Pohled na něj změnil až fakt, že je schopen aplikovat velmi malou dávku a mít široký rozstřik. Proto je možné rozstřikovat vůni z bližší vzdálenosti.

Omerta Vanilla fun
Omerta Vanilla fun

Sladká vůně cukrovinek

Na první přičichnutí mi proběhla hlavou spousta vzpomínek na vánoční cukroví a oblíbené vanilkové rohlíčky. Vanilkový základ je v této parfémované vodě tak silný, že při pouhém otevření provoní celé okolí. Působí tak jemně a sladce, že navozuje až pocit spánku a chutě na sladké. Po aplikaci se vůně mírně rozleží a teprve potom je možné vysledovat i další aroma. Přídavek kokosu je onou svěží složkou, která vůni vytrhává z myšlenek na vanilkový pudink a připomíná spíše procházku po exotickém pobřeží s kokosovou vodou v ruce. Lehce jsou cítit také ovocné složky.

Výdrž, která strhává body

Ať už je Vanilla Fun aplikována na jakoukoli část těla a v jakémkoli množství, její sladká a jemná vůně se pro mě velmi rychle ztrácí. Okolí její aroma cítí po několik hodin, ale jako samotný uživatel, si na vanilku velmi lehce přivykám. Nenásilně ulpí na oblečení a vlasech a při různých pohybech pak do okolí vysílá jemné voňavé chvilky, které dělají chutě na dobroty.

Kdy se vyplatí investovat do parfémovaných vod značky Omerta

Koupě této vůně se vyplatí pouze v případě, že se dáma přeje, aby její okolí cítilo sladkou a velmi jemnou vůni vanilky. Sama z použití moc nemám, protože je tak neintenzivní, že po chvíli zaniká. Stejně tak v regálu působí velice neharmonicky, má originální obal, který ne každému vyhovuje a nepůsobí příliš žensky. Náhradou za tento fakt je přívětivá cena a neopakovatelné aroma, které připomene příjemné chvilky.

Tuto recenzi nám zaslala čtenářka Tereza H.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.