Recenze parfému Madame Glamour Suddenly

Recenze parfému Madame Glamour Suddenly

Tento parfém patří mezi ty levnější. Lze jej pořídit v supermarketu Lidl za asi 100 Kč. Je to vůně, která je záměrně vytvořena jako napodobenina Chanel Coco Mademoiselle. 150 Angličanek se dokonce zúčastnilo slepého testu, kde porovnávaly právě Madame Glamour Suddenly s Chanel Coco Mademoiselle. Většina z žen se shodla na tom, že verze Suddenly je mnohem lepší než jeho původní vzor. Dokonce ji považovaly za dražší než originál. Madame Glamour Suddenly tedy patří spíše mezi ty lepší, kvalitnější a vydařenější napodobeniny.

Jak vypadá?

Nejedná se o nějaký originální či nádherný flakonek, který byste nutně museli mít doma vystavený na poličce. Spíše je naprosto běžný až tuctový. Prostě odpovídá ceně. Trošku života mu dodávají zlaté prvky a nápis.

Jaká je vůně?

Vůně je středně intenzivní, není vtíravá ani nepříjemná, nesmrdí po alkoholu a není moc kořeněná. Také není moc těžká, spíše odlehčenější a tak nějak přirozeně sedí. Je velmi elegantní a ženská. V porovnání s Chanel Coco Mademoiselle je spíše sladší, orientálnější a dřevitější. Je v ní cítit spousta květin a trochu citrusů. Vůně Madame Glamour Suddenly se nerozvíjí a postupně neuvolňuje, spíše zůstává stále stejná.

Jak dlouho vydrží?

Co se výdrže týká, tak je to takový průměr. Na kůži vydrží jen krátce, takže je třeba mít flakonek stále u sebe a často přestřikovat. Na oblečení ovšem vydrží déle a dobře.

Kdy jej nosit?

Je ideální na běžné denní nošení. A to proto, že je to sice vůně příjemná, ale není nijak výjimečná, originální či rozpoznatelná. Prostě ji nepoznáte mezi ostatními parfémy. Díky vůni květin a citrusů je vhodná spíše na léto, případně i na jaro. Na podzim či zimu je až příliš sladká a veselá.

Osobní zkušenost

Já jsem s touto vůní nadmíru spokojená. Je to takový klasický příklad málo peněz za hodně muziky. Někomu by se nemuselo zdát vhodné kupovat si napodobeninu, ale mě to vyhovuje. Proč si kupovat drahý parfém, když můžete mít levnější, téměř totožnou verzi? Zastánci drahých vůní a ctitelé značek samozřejmě nemusí souhlasit. Madame Glamour Suddenly je parfém vhodný pro jakoukoliv ženu, jakéhokoliv věku. Je naprosto transparentní a zároveň cenově dostupný. Pravidelně tuto vůni kupuji kamarádkám jako dárek a ty si ho nemohou vynachválit. Sama mám doma již několikáté balení a nosím ho každý den. On prostě neomrzí. Kvalitní, levný a naprosto úžasný!

Recenze od čtenářky Zudzilly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.