recenze parfému DKNY Be Delicious

recenze parfému DKNY Be Delicious

Dona Karan, žena, která se proslavila díky svému umění navrhovat originální a líbivé oděvy. Po vzoru svého otce, který se věnoval krejčovství, se stala návrhářkou a později vydala také řadu svých parfémů a parfémovaných vod. Jedním z jejích úspěchů je také DKNY Be Delicious. Pro milovníky květinových a ovocných vůní se jedná o malý zázrak ukrytý ve sto mililitrech, avšak za vyšší cenu, který svým nádherným obalem zlákal také mě.

Estetický obal

Samotnému vůni napovídá už tvar obalu. Jedná se o skleněnou lahvičku stylizovaného tvaru jablka, velikosti přímo do dlaně, která je dělena na dvě části. Spodní základna obsahuje samotný parfém a je navržena v přírodně zeleném, masivním skleněném designu. Naopak horní část je stříbrná a slouží jako víčko. Třešničkou na minimalistickém pojetí obalu je lehké promáčknutí na jedné straně víčka, které při troše fantazie působí jako nakousnuté jablko. Jako malá nevýhoda zavírání se může jevit protáčení víčka.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Příjemné dávkování

Otevírání není provedeno s velkou nápaditostí, jelikož víčko stačí jen pozvednout. I přes ne zcela promyšlené zavírání je však dávkovač perfektně utěsněný, tudíž nedojde k nechtěnému úniku vůně. Po odejmutí víčka lahvička získá příjemně uchopitelný tvar. Rozstřik dávkovače je dost široký, takže není nutné ho provádět zdaleka. Na kůži se netvoří mokrá místa, naopak dávkovač rozprašuje velmi malou a účinnou dávku.

Svěží, čistá, příjemně pomíjivá

Při prvním stříknutí odradí velkou část silná vůně okurky. Za malý moment však vyprchá první dojem a hlavní role se chopí jablka a květiny. Právě tato vůně vydrží uživatelce po celou dobu. Květinová vůně nepůsobí na okolí nijak pronikavě ani ostře, spíše se stává lehkým příjemným závanem čerstvě posečené louky pokryté rosou ve svěžím letním dni.

Velmi dlouhá výdrž a odolnost

Její účinek je velice dlouhý a dokáže potěšit na celý den. Vůně se spíše než na večerní akce hodí jako příjemné zpestření dne. Dodá mi pocit čistoty, svěžesti a celý den mě drží jako v místnosti plné květin.

Tuto vůni mají na Notino Zde

DKNY Be Delicious 30 ml
DKNY Be Delicious 30 ml

Výhody a nevýhody koupě

Právě díky perfektně provedenému dávkovači vydrží vůně až několik hodin. S jejím postupným slábnutím se odkrývá její těžkost a na konci dne je již cítit spíše základní dřevo.

Cenově se na první pohled nejedná o výhodnou nabídku, avšak po zvážení výdrže a dlouhodobosti parfému, má tento produkt, co nabídnout. Jeho odolnost a uživatelce nabízí komfort po celý den, stejně jako estetické a skladné balení, které se skvěle hodí na ozdobu toaletního stolku. Výhodou produktu je, že se dá lehce kombinovat s tělovým krémem stejné vůně a tím ještě zintenzivnit zážitek z květinového a ovocného aroma.

Tuto recenzi napsala Tereza H.

Zde naleznete podrobnou recenzi na DKNY Be Delicious.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Další parfémy od firmy DKNY a vše o značce DKNY naleznete ZDE.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.