Recenze Eau Tropicale – Sisley

V poslední době se roztrhl pytel s recenzemi od našich čtenářek. Zde je druhá recenze od Anety D. . Jsme rádi za každou recenzi od Vás. Z této máme obvzlášť radost, protože je to první produkt od značky Sisley, na kterou na našich stránkách naleznete recenzi.

Eau Tropicale Sisley

Eau Tropicale od značky Sisley je smyslná ženská vůně, které naprosto sedí vybraný název. Při přivonění ve mně vyvolává pocit jako bych byla na exotické dovolené. Vůně byla na trh uvedena v roce 2014 a já jsem ji dostala minulý rok darem. Balení je bílo fialové stejně jako flakon. Zmiňovanou exotiku podtrhuje vyobrazený papoušek a celkový potisk evokuje tropickou přírodu.

Z parfému na mě jako první dýchá tón zázvoru a bergamotu, který se nese téměř po celou dobu používání. Vůně je dřevitá, což pravděpodobně způsobuje cedr použitý v základu. Díky mnohokrát zmíněné exotické vůni tento parfém používám zejména v letních měsících. Trochu ve mně evokuje vůni přírody po dešti. Jedinou nevýhodu shledávám v tom, že na mně vydrží okolo tří hodin a pak ho musím znovu přestříkat. Není to krátká doba, může se lišit v závislosti na člověku, ale od značky Sisley bych čekala výdrž delší. Na stranu druhou se pořád jedná o toaletní vodu a ne parfém.

Z těchto důvodů (nižší výdrž, omamnější vůně apod.) ji nepoužívám často, ale jsem ráda, že ji mám. Volím ji hlavně když jdu večer s kamarádkami posedět a nečeká mě nic náročného.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od Sisley a vše o značce Sisley naleznete ZDE.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.