Recenze Versense – Versace

Máme tu další várku recenzí od další naši čtenářky. Tentokrát se o svých parfémech rozepsala Aneta D. Ve své sbírce má Versace Versense, Eau Tropicale Sisley, Gucci Guilty Pour Femme . A na všechny napsala pěkné recenze. Takže pojďme na první vůní a tou je toaletní voda pro ženy Versanse od světoznámé luxusní značky Versace.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Versace Versense Edt

Toaletní voda Versace Versense byla první toaletní voda, ke které jsem se vracela a stále vracím. Pamatuji, že se mi dostala do rukou docela nedávno (tuším, že na začátku roku 2021) a i přesto jsem už spotřebovala minimálně dva flakony. Setkání s touto vůní proběhlo díky vzorečku z parfumerie. Při prvním přičichnutí mě překvapila svěží vůně, která přímo koresponduje se zeleným designem obalu. Celé balení přímo vybízí k nošení v jarním období, kdy člověk nemá náladu na těžké nebo smyslné parfémy. Samotný flakon na sobě nese typické Versace logo – mytologickou Medúsu. Obdélníkové tělo je průhledné a vytváří kontrast se stříbrným uzávěrem a zmíněnou stříbrnou Medúsou. Díky průhlednosti flakonu je vidět šťavnatá zelená barva samotné substance.

Jak už bylo řečeno, toaletka je velmi svěží a také intenzivně citrusová až mandarinková. Pokud tedy nejste fanoušky citrusů, Versace Versense nebude pro vás. Je pravdou, že po nějaké době nošení si citrusy sednou a nedominují, ale jsou stále cítit. Po celodenním nošení obvykle cítím navíc závan jasmínu, někdy santalového dřeva. Obě tyto složky se objevují v srdci a základu a za mě jsou po několikahodinovém nošení nejvýraznější. To může být ale pro každého jinak. Vůně se tedy celkově změní spíš do květinové s dotekem citrusů. Před koupí určitě stojí za to nechat jej rozvonět a pak se rozhodovat nebo zakoupit menší flakon. Obecně ji ze sebe cítím obvyklých 5 hodin, což je maximální výdrž toaletních vod, která se obvykle udává, a vidím to jako velké plus.

Faktem zůstává, že Versace Versense může působit až příliš unisexově a to bych společně s výraznými citrusy viděla jako největší překážku pro případné zakoupení. Ráda tuto vůni vozím i na dovolené, protože vím, že mi sedne za každé situace a a každém rozpoložení.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od Versace a vše o značce Versace naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.