Recenze Guilty Pour Femme – Gucci

Není to tak dávno, kdy nám zaslal své recenze Aneta D. . Nedávno nám zaslala ještě jednu recenzi na dámský parfém, který má doma. My ji za to děkujeme.

Gucci Guilty Pour Femme 

Květinová, lehce smyslná vůně, kterou se rozhodně vyplatí vlastnit pro její univerzálnost. Zlatavý obdélníkový flakon na sobě nese typická propletená, proti sobě stojící, písmena G. Osobně nejsem fanouškem zlaté, ale samotná vůně je samozřejmě důležitější.

Tuto toaletní vodu ráda využívám na denodenní příležitosti. Je příjemně květinová, ale zároveň čistá a pěkně vybalancovaná. Nic mi tam nezavazí a mám ji ráda od prvního přivonění. Je lehce opojná, nedokážu říct, který tón cítím nejvíc. Nejlépe bych to shrnula tak, že mám při jejím používání pocit jako bych se procházela rozkvetlou zahradou. Což odpovídá srdci: šeřík, růže, fialka, karafiát. Vydrží standardní 3-4 hodiny a po celou dobu není vtíravá.

Mám ji ráda po celý rok, je to jeden z mála parfémů, u kterého prostě nesáhnu vedle, když nevím, jaký použít. Asi není vhodný pro náročnější uživatelky, které touží po nějakém vytrhnutí ze stereotypu. Někdo by snad mohl říct “nenadchne, neurazí”, ale já si kladu otázku, proč by to mělo být špatně? Může být skvělá volba jako první parfém pro dospívající slečnu.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od firmy Gucci a vše o značce Gucci naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.