Kenzo Flower Ikebana

Kenzo – Flower Ikebana

Vstupte do světa jemnosti a elegance s vůní Kenzo Flower Ikebana. Tento parfém je jako umělecké dílo, které v sobě spojuje tradici i modernost. Jeho složení je plné květinových tónů, které se promítají do každodenního života s neuvěřitelnou lehkostí a harmonií. Ponořte se do jedinečné atmosféry japonského ikebany a dopřejte si okamžiky naplněné krásou a inspirací.

Popis a vlastnosti

Základní rysy vůně

Kenzo Flower Ikebana je květinovodřevitá vůně.

Hlavní dominující tóny:

hlava – pohankový čaj

srdce – třešňový květ , indická tuberóza

tělo – santalové dřevo

Kenzo tuto vůni vydala v roce 2023

Kenzo Flower Ikebana je devítikvětinová vůně, která do vašich dní vnese harmonickou svěžest a radost ze života. Tato vůně se inspirovala japonským uměním aranžování květin. V jejím složení se prolínají jemné tóny jako Soba Cha s telovým květem a indickou tuberózou. Romantické a smyslné akordy se prohlubují a vedou k devítibodovému základu, ve kterém se snoubí hřejivé australské santalové dřevo s cedrem a vetiverem. Vstupte do zahrady plné barev a vůní a nechte se unést pocitem radosti. Dokonale vyvážené složení této vůně je perfektní volbou pro každodenní nošení.

Ambasadorka Kenzo Flower, Masami Charlotte Lavault, na kurzu květinářství objevila kouzlo ikebany. Jejím odhodláním byla vytvořena udržitelná vůně, která je z 90 % přírodního původu. Skleněné víčko je vyrobeno z recyklovaného skla a je opakovaně recyklovatelné. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2023 a jejími tvůrci jsou Alberto Morillas a Alexandra Monet.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Kenzo Flower Ikebana”. Někteří zákazníci jsou s vůní velmi spokojeni a popisují ji jako svěží, květinovou a přirozenou. Oceňují také dlouhou trvanlivost vůně na pokožce. Další zákazníci však vyjadřují negativní názory na tuto vůni. Kritizují její intenzitu, která je podle nich přehnaná a mohla by být rušivá pro okolí. Někteří se také stýkají s problémy spojenými s alergickými reakcemi po použitím tohoto parfému. Celkově lze říct, že recenze jsou smíšené a každý jedinec vnímá tuto vůni jinak.

Závěr

Kenzo Flower Ikebana je vůně, která dokonale vyjadřuje krásu a eleganci japonského umění ikebana. Svěží květinové tóny se prolínají s dřevitými akordy, vytvářejícími harmonickou a smyslnou kompozici. Tato parfémovaná voda je ideálním doplňkem pro ženy, které si přejí nosit jedinečnou a nezapomenutelnou vůni. Kenzo Flower Ikebana  je zkrátka symbolem elegance a sofistikovanosti ve flakonu.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

Další parfémy od Kenzo  a vše o značce Kenzo naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.