Flower Red Edition - Kenzo

Recenze Flower Red Edition – Kenzo

Recenze na vůni Flower Red Edition přináší opět Agnes.

Kenzo Flower Red Edition

  • Kenzo Flower Red Edition je jedinečná květinová vůně, která má jemné tóny růže a jasmínu, které se prolínají s pikantními tóny červeného pepře a sladkých hrušek. Vůně je elegantní a svěží, což ji činí ideální volbou pro každodenní nošení.
  • Při prvním použití této vůně jsem se okamžitě zamilovala do jejího příjemného a osvěžujícího charakteru. Otevírá se s jemnými květinovými tóny, které dodávají parfému lehkou a romantickou atmosféru. Poté se vůně rozvíjí s pikantními tóny červeného pepře, které přidávají vůni na intenzitě a dodávají jí zároveň svěží a pikantní charakter.
  • Parfém má také skvělou výdrž, což je pro mě velmi důležité. I po několika hodinách zůstává stále svěží a příjemný. Vůně se dokonale hodí pro každodenní nošení, protože je dostatečně jemná a není příliš nápadná. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají elegantní a svěží vůni pro každodenní použití.
  • Celkově mohu říci, že Kenzo Flower Red edition je krásná a svěží květinová vůně, která v sobě spojuje jemné květinové tóny s pikantními a sladkými tóny. Můžete si ji užít každý den a dodá vám pocit svěžesti a elegance. Pokud hledáte lehkou a příjemnou vůni, rozhodně byste tento parfém měli vyzkoušet.

Další parfémy od Kenzo  a vše o značce Kenzo naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.