Parfémy Guerlain

Parfémy Guerlain jsou synonymem luxusu a elegance. Jsou prémiovou značkou v oblasti parfémů a to již po více než 180 let. Od počátečního působení v Paříži v roce 1828 se Guerlain stává synonymem kvality a kreativity. Nejslavnější parfém z této značky je zřejmě Shalimar, který je již od roku 1921 stálicí v jejich nabídce. Díky svým výjimečným parfémům se značka Guerlain stala jedním z nejvíce oblíbených výrobců vůní.

Recenze a novinky Guerlain parfémů na Domluvě.cz:

Guerlain Aqua Allegoria Forte BOSCA Vanilla parfémová voda

Guerlain – Aqua Allegoria Forte BOSCA Vanilla

Vstupte do světa smyslného a exotického zážitku s parfémovou vodou Guerlain Aqua Allegoria Forte BOSCA Vanilla. Tento neodolatelný koktejl sladkých vanilkových tónů vás okamžitě pohltí a přenese na daleké tropické pláže, kde se mísí vůně slunečních paprsků s jemností kvetoucích orchidejí. S touto lahvičkou si dopřejete luxusní chvíle pro sebe i pro své smysly. Popis … Pokračování textu Guerlain – Aqua Allegoria Forte BOSCA Vanilla

Žádný komentář
Guerlain Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu parfémová voda

Guerlain – Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu

Vstupte do světa smyslných vůní s Guerlain Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu parfémovou vodou. Tento ohromující parfém je jako magická kombinace exotického yuzu ovoce a bohatého oud dřeva, která okouzlí vaše smysly a přenese vás na cestu plnou vzrušení a tajemství. S jeho intenzivním a dlouhotrvajícím aroma se stanete středem pozornosti ve každé společnosti. Ponořte … Pokračování textu Guerlain – Aqua Allegoria Forte Oud Yuzu

Žádný komentář
Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro parfémová voda

Guerlain – Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro

Vstupte do světa smyslného a okouzlujícího vůně s Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro parfémovou vodou . Tento jedinečný parfém je jako nekonečné pole růžových květů, které se rozprostírá před vámi. Jeho bohatá kompozice spojuje sladkost růže s exotickým dřevem palisandru, čímž vytváří závan láskyplné elegance a tajemna. Ponořte se do této vzrušující symfonie vůní … Pokračování textu Guerlain – Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro

Žádný komentář
L’Homme Ideal - Guerlain - recenze

L’Homme Ideal – Guerlain – recenze

Dnes jsem měl před práci chvíli, tak jsem se stavil do parfumérie vyzkoušet nějakou novou vůni. Před vánoci chodím do parfumérek na průzkum rád. Parfumérky jsou plné lidí shánějící vánoční dárek a díky tomu mám čas v klidu si prohlédnout regály a něco vyzkoušet. Většinou si nastříkám jeden vzorek na papír a jdu. Ne že by … Pokračování textu L’Homme Ideal – Guerlain – recenze

Žádný komentář

Historie značky Guerlain

Značka Guerlain byla založena v roce 1828 v Paříži starým parfumérem a slavným mistrem vonných směsí Pierre-François-Pascalem Guerlainem. Od svého vzniku se značka stala symbolem francouzské luxusní kosmetiky, jejíž klasické vůně se staly ikonou módy. Společnost Guerlain od začátku zářila nadčasovou krásou a dokonalostí.

Během dvou století existence se značka Guerlain stala synonymem elegance a luxusu. Už od 19. století se morfovali klasické vůně, které jsou dodnes uznávané po celém světě. Nejslavnější z nich jsou Shalimar, L’Heure Bleue a Jicky. Společnost Guerlain také přinesla několik dalších slavných vůní, jako jsou Mitsouko, Samsara, Habit Rouge a mnoho dalších. Vůně Guerlain jsou charakteristické svou komplikovaností, jemností a pařížským luxusem.

Úspěch parfému Shalimar

Parfém Shalimar od značky Guerlain je jedním z nejoblíbenějších parfémů na světě. Tato luxusní vůně byla uvedena na trh v roce 1925. Od té doby se stala legendou mezi parfémy. Shalimar je kompozice orientálních tónů, které zahrnují vanilku, bergamot a pačuli. Symbolizuje výjimečnost, šarm a pozitivní energii.

Shalimar se stala kultovní vůní, kterou milují miliony lidí po celém světě. Na jejím vrcholu se Shailmar stal ikonou pracovních žen i vznešených dám. Její kouzlo ještě neslabnou. Tento parfém v sobě nese veškerou romantiku, kterou si můžete představit. Je to skutečný poklad pro milovníky vůní.

Přírodní ingredience

První parfém Guerlain byl vyroben v roce 1828 a od té doby tato francouzská značka používá přírodní ingredience ve svých vůních. Nejběžnějšími ingrediencemi jsou rostlinné oleje, med a alkohol. Tato ingredience jsou získávána z plodů, květů a jiných přírodních produktů, které jsou získávány z lokálních zdrojů ve Francii a na celém světě. To je důvod, proč se parfémy Guerlain mohou pochlubit vysoce kvalitními a vyváženými vůněmi.

Kromě rostlinných olejů, medu a alkoholu se používají také éterické oleje, které se získávají z esenciálního oleje. Tyto esenciální oleje se získávají z rostlinných plodů, květů a dalších přírodních produktů. Tyto éterické oleje jsou přidávány do parfémů Guerlain pro jejich výraznou vůni, která je díky přírodním ingrediencím intenzivní. Parfémy Guerlain jsou proto oblíbené pro svou kvalitu a autentičnost.

Luxusní etikety produktů

Guerlain je významnou luxusní značkou kosmetiky, kterou si všichni spojují s luxusními parfémy. Vždy se prezentují jako nejluxusnější etiketa na trhu a mohou se pochlubit tradicí sahající až do roku 1828. Jejich parfémy obecně získaly svou slávu na základě jejich kvality a smyslnosti, které činí z každého parfému originální umělecké dílo.

Guerlain parfémy vždy mají luxusní etiketu. Všechny etikety jsou zdobeny elegantními obrázky vajíček, které jsou symbolem štěstí, štědrosti a krásy. Každá lahvička je prezentována v luxusním obalu, aby mohli spotřebitelé cítit, že vlastní něco neskutečně luxusního. Na každé etiketě je také zobrazen symbol značky, který se skládá z červeného a bílého srdce, aby uživatelé cítili, že jsou obklopeni láskou a krásou.

Kreativita parfémů

Kreativita parfémů od Guerlain je vysoce oceňovaná. Každý parfém je navržen s pečlivostí a s cílem odlišit se od ostatních značek. V roce 1853 vytvořil Pierre-François Pascal Guerlain první parfém pro svou rodinnou značku a více než 150 let později jsou parfémy Guerlain stále pokládány za jedny z nejoblíbenějších mezi luxusními značkami.

Kromě tradice Guerlain dokazuje svou kreativitu navrhováním parfémů, které jsou inovativní a moderní. Od zcela nového vonného složení až po neobvyklé skleněné flakóny, každý parfém je plný nápaditého designu a originality. Tyto parfémy jsou oblíbené u spotřebitelů kvůli svým přetrvávajícím, okouzlujícím a odvážným vůním. Parfémy jsou také inspirované vůněmi z celého světa, od Františka s luxusních lázní až po exotické jihoamerické země.

Krása jako symbol značky

Už od samého založení v roce 1828 je Guerlain legendou ve světě parfémů. Značka je známá pro své jedinečné kombinace bylinných, květinových a ovocných vůní.

Krása je základním motivem značky Guerlain. Obchodní značka se snaží sdělit filozofii „Vysoce kvalitního dokonalého životního stylu“. Každý produkt, od parfémů po dekorativní kosmetiku, vyjadřuje tento filozofický koncept. Kromě toho je jejich parfémová řada považovaná za symbol dokonalé krásy, který vytváří ideální dokonale harmonickou rovnováhu mezi krásou a luxusními ingrediencemi.

Parfémy jako dárek

Produkty jsou vysoce kvalitní a silně vnímány ve světě parfémů. Díky jejich rozmanitosti a široké škále produktů mohou být úžasným dárkem pro každou příležitost.

Každý z těchto výrobků je zabalen do luxusního obalu se značkovým logem. Výběr závisí na stupni vztahu obdarovaného s obdarovatelem a na tom, co je obdarovanému vyhovující. U parfémů Guerlain lze vybírat z měkké, květinové, dřevité, kořeněné nebo smyslné vůně. Díky nim můžete obdarovaného oblažit krásnou vůní, která se mu bude líbit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.