Jaký parfém koupit muži k vánocům?

Jaký parfém koupit muži k vánocům?

Na těchto stránkách se věnuji mužským parfémům. A parfémy muži často objevují pod stromečkem coby dárek. Zkusím Vám poradit, s jakou vůni u muže pod stromečkem zabodujete.

Jak vybrat tu správnou vůni pod stromeček?

Než se vrhnu na konkrétní tipy, tak zde zkusím trošku rozvinout úvahu o tom, jak si myslím, že by jste měli muži vybírat vůni coby dárek, tzn. kupovat vůni bez muže pro muže.

Buď znáte mužův parfémový vkus, nebo jej neznáte. Pokud jej znáte a víte, že má rád například sportovní vůně, pak máte vyhráno. Vyberte mu nějakou sportovní  vůni, na sportovní vůně můžete kouknout například pomoci štítků na tomto webu. Které naleznete v levém sloupečku.

Pokud ovšem o mužově parfémovém vkusu nevíte, nebo si myslíte, že vůně střídá, pak to budete mít s výběrem těžší. V tom případě by jsem začal věkem muže. Mladší muži víc ocení ležérní, sladké vůně. S kterými budou moci bodovat v klubech a dobývat jim dívčí srdce. Starší muži budou víc tihnout k elegantním vůním. Pokud je muž sportovec, pak mu můžete koupit již zmiňovanou sportovní vůni.

Sáhl by jsem spíš po nejkupovánějších vůní, než experimentoval. Protože při experimentování hrozí, že se do vkusu muže spíš nestrefíte než strefíte, experimentování nechte na samotném muži. Vy mu chcete dát dárek k vánocům z kterého bude nadšen.

Aby jsem Vás v následujících tipech neuvedl v rozpak. Protože následující tipy na vánoční dárek ve formě parfému jsou tipy spíš na novější parfémy, než na známé klasiky. To že by se nemělo experimentovat za tím si stojím. Jen Vám zkusím dát tip na vůni, která je moderní a trendy a přitom v budoucnu se klidně mohou stát nejprodávanějšími klasikami.

Nebudu zde popisovat něco co jsem popisoval v minulosti. Jen Vás odkážu na jednotlivé recenze.

Sladké mužské vůně k vánocům

Ultra male – dokonalá kombinace hrušky, skořice a vanilky, která nádherně dlouze voní. Vhodý dárek pro mladší muže 15-30 let. Kteří si plnými doušky užívají život, navštěvují kluby, kulturní akce. Ultra Male má i krásný flakón, takže váš vánoční dárek nebude jen krásně vonět, ale i krásně vypadat.

Elagantní vůně stlačena v láhvi

Hledáte li vánoční dárek pro muže 30-60 let a chcete spíš něco elegantního. Co voní krásně a dlouze, pak právě Vám doporučuji vůni Dior – Dior Homme Intense . Karamelizovaná levandule je vystřídana fementovanou hruškou s kosatcem. Možná to zní divocem, ale tato vůně je opravdu nádherná a elegantní. Myslím si že muž který tuto vůni dostane k vánocům bude z ní nadšen.

Darujte pod stromeček nejklasičtější pánskou vůni

Nejoblíbenější mužskou vůní po mnoho let je vůně Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Tuto vůni i dnes firma Hugo Boss propaguje v televizi a dobře ví, že se ji to oplatí. Protože muži ji milují a ženy ji milují na mužích. Zkrátka klasika, jejiž jedinou výhodou může být ta, že takto může vonět víc mužů ve vašem okolí. Ale já si myslím že muži toto neřeší a proto pouvažujte nad Boss No.6 coby ideálním voňavým vánočním dárkem.

Vánoční dárek pro muže ve formě aromatického skvostu

Výše napsané tipy jsou vůně převážně sladké. Pokud hledáte elegantní mužskou vůni. Která je aromatická dřevnatá a voní úžasně. Pak právě vám doporučuji vůni Pour Homme Extreme Bottega Veneta. Zkvostná vůně, která evokuje procházku v aromatickém lese.

Jiné vánoční dárky pro muže

Pokud si myslíte, že si netroufáte na to darovat muži k vánocům vůni. Nebo si myslíte, že by bylo lepší koupit jiný dárek, než je vůně. Pak právě Vás by mohly zajímat tyto články na stránkách www.netradicnidarkypromuze.cz

Vánoční dárek pro muže

Vánoční dárky pro muže 2015

a mnoho dalších

Mé tipy na vůně k vánocům pro muže v roce 2016 naleznete ZDE.

 

2 thoughts on “Jaký parfém koupit muži k vánocům?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.