Recenze Euphoria – Calvin Klein

Čtenářka Lucie K. nám poslala recenzi na legendu mezi dámskými parfémy a to parfém Euphoria od značky Calvin Klein. Za každou recenzi jsme rádi a za tuto obzvlášť protože máte možnost porovnat naši recenzi s recenzí někoho jiného. Tento parfém pro ženy jsme recenzovali před dvěma lety, takže si můžete přečíst obě recenze. Recenzi na Calvin Klein Euphoria naleznete ZDE.

A už pojďme na slibovanou recenzi.

Calvin Klein Euphoria, parfémovaná voda

 

Světlo světa spatřila v roce 2005 a okamžitě vyhrála prestižní cenu za nejlepší parfém roku. Často budí rozporuplné emoce, nezjistíte však, zda se vám bude líbit, pokud si nenajdete čas a nevyzkoušíte ji. Je velmi luxusní, ženská a honosná. Ovocno – květinové aroma je jemné, ale přitom velmi podmanivé. Prvotní dominance granátového jablka, lotosového květu, černé orchideje a fialky záhy přechází do orientálního nádechu mahagonového dřeva.

Jak už samotný název napovídá, tahle vůně vás okouzlí a nepustí. Je intenzivní a má opravdu dlouhou výdrž, je však potřeba najít originální produkt. Euphoria je velmi smyslná vůně s nádechem exotiky připravená strhávat pozornost. Přehlídka vůní a barev nejdříve uchvátí vůní květin, aby následně velmi příjemně překvapila lehce kořeněnou vůní. Tahle vůně sluší sebevědomím ženám, které se nebojí vyzkoušet něco netradičního, nového, oslnivého.

Základem vůně je granátové jablko, tekutá ambra a černá fialka. Tyto směsi se však dále mísí s lotosem, asijskou magnólií a černou orchidejí. To vytváří velmi originální jiskřivou vůni, která dá nejdříve prostor rozehrát sladkou vůni granátového jablka, aby následně přešla v květinovou vůni orchideje a lotosu, završenou orientální dřevitou vůní mahagonového dřeva se smetanovým závojem.

Tuhle sametovou vůni využívám hlavně v zimních měsících, je totiž trochu výraznější a hutnější. Což by mohlo v letních měsících působit destruktivně. Není však podlézavá a těžká, naopak je přesně tím, čím rádi nastartuje svůj den. Na těle se neustále proměňuje a sluší naprosto každému. I přes to, že působí na první dobrou trochu jako unisex, což by mohlo někomu vadit, je neuvěřitelně ženská a smyslná, je jen potřeba najít originální balení a vyzkoušet, co dokáže v kombinaci s vaším tělem.

Na Vivantis.cz mají tuto vůni ZDE.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od Calvin Klein a vše o značce Calvin Klein naleznete ZDE.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.