Recenze Acqua di Gioia – Armani

Neuběhl ani měsíc co jsme zde publikovali podrobnou recenzi na Acqua di Gioia a jedna z čtenářek se rozhodla sepsat a poslat nám svou recenzi na tuto vůni. Takže máte jedinečnou příležitost přečíst si o této skvělé vůni hned dva názory. Děkujeme Lucii K. za její bleskovou reakci. Myslím že názorově jsme máme na vůni stejný názor.

Armani Acqua di Gioia

Vůně neuvěřitelně svěží, a přitom lehká. Léto, slunce a moře, to vše najdete v malé lahvičce parfému Acqua di Gioia, se kterou se připravíte nejen na letní dovolenou. Prvotní výrazné tóny citrusů a máty, se okamžitě promění ve vodní jasmín a pivoňku. Květinový podklad spojuje cedr. A labdanum ve spojení s vodním jasmínem vytváří neopakovatelnou kombinaci.

Vůně léta patří jednoznačně do letních měsíců, které podpoří vaši dobrou náladu. Pokud přirozeně inklinujete k příjemným, lehkým, svěžím vůním, bude tohle vaší novou modlou. Radost a harmonie v rytmu Středomoří, to bude to první, co vás při přičichnutí k parfému Acqua di Gioia napadne.

První, co vás nadchne, je proměna vůně od prvního stisku rozprašovače. Nejdříve ucítíte svěží vůni šťavnatých citrusů a máty, tu vzápětí vystřídají bílé květy jasmínu, po jejich plném rozplynutí se otevřou zemité tóny cedru. Po pár minutách cítíte všechny podoby téhle vůně, která se stane lineární bez zásadnějších výkyvů. Dojezd je jemný, avšak stále velmi nasládlý.

Jemná, příjemná, svěží, letní a nevtíravá vůně si vás velmi lehce získá. Budete si připadat sexy, a přitom velmi ženská. Je pro aktivní, nápadité a samostatné volnomyšlenkářky, které chtějí, aby jejich vůně dodávala energii a imponovala ostatním. Jakmile přijdete do místnosti, začne se rozplývat a zůstane dlouho poté, co odejdete.

Další recenze na Acqua di Gioia – Armani tady na Domluvě.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Na Vivantis.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od firmy Giorgio Armani a vše o značce Giorgio Armani naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.