Lanvin Marry Me!

Lanvin – Marry Me!

Vstupte do světa smyslného a vášnivého zážitku s Lanvin Marry Me! parfémovanou vodou. Tento okouzlující parfém je jako neviditelný prsten, který symbolizuje lásku a sliby na celý život. Jeho jedinečná vůně se rozvíjí na pokožce jako romantický příběh plný emocí a vzrušení. Připravte se na nezapomenutelné chvíle plné lásky a vášně s tímto exkluzivním parfémem od renomované značky Lanvin.

Popis a vlastnosti

Merry Me voní květibově > citrusové > bílo květinové

Voní středně dlouze mírnou intenzitou.

Jednotlivé tóny vůně:

Hlava: hořký pomeranč > broskev > frezie

Srdce: jasmín > magnolie > růže

Tělo: pižmo > cedr > jantar

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Parfémy Lanvin Marry Me jsou vůně stvořené pro randění a lásku, romantiku a smyslnost, jsou elixírem dobré nálady. Tento parfém je jako kouzelná esence, která dokáže rozproudit vášeň a přinést do života svěžest a radost. Jeho složení je pečlivě vybrané tak, aby zanechalo nezapomenutelný dojem na každém kroku.

Parfém Lanvin Marry Me je určen pro dívky a ženy, které si užívají bláznivou lásku, zamilovanost a soulad s vysněným mužem. Jeho vůně evokuje romantické večery strávené ve dvou, plné vzrušení a sladkých polibků. Je to parfém pro ty, kteří se nebojí vyjádřit svou vášeň otevřeně a bez ostychu.

Vůně Lanvin Marry Me byla uvedena na trh v roce 2010 jako oslava lásky a štěstí. Je to harmonický koktejl kvetoucích květin s jemnými ovocnými tóny, který okamžitě navodí pocit radosti a úsměvu na tváři nositelky i jejich okolí. Parfémovana voda  nabídne dlouhotrvající a intenzivní vůni, která zanechá nezapomenutelný dojem.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Lanvin Marry Me! parfémovaná voda”. Někteří zákazníci vyjadřují pozitivní recenze, ve kterých chválí především vůni tohoto parfému. Popisují ji jako svěží, květinovou a romantickou. Další zákazníci se naopak vyjadřují negativně a stěžují na rychlé vyprchání vůně po aplikaci. Kromě toho někteří zákazníci uvádějí problémy s trvanlivostí samotného flakonku, který se jim prý snadno rozbil nebo rozstřikoval. Celkový dojem je tedy sporný a každý jednotlivý zákazník má jiné pocity ohledně tohoto produktu.

Závěr

Lanvin Marry Me! parfémovaná voda je dokonalou volbou pro ženy, které touží po romantickém a svůdném vůni. Tento luxusní parfém přináší smyslnost a eleganci do každodenního života. Jeho jemné květinové tóny spolu s ovocnými akordy vytvářejí nezapomenutelný zážitek pro vaše smysly. S Lanvin Marry Me! se budete cítit krásně a sebejistě ve každé situaci.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od Lanvin a vše o značce Lanvin naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.