Lanvin Eclat D ́Arpege parfémovaná voda pro Ženy

Lanvin – Eclat D ́Arpege

Vstupte do světa neodolatelné elegance a jemnosti s parfémovanou vodou Lanvin Eclat D’Arpege. Tento ikonický parfém pro ženy je jako melodie, která se rozlévá vzduchem a okouzluje každého kolem sebe. Jeho složení plné květinových tónů a svěžích ovocných akordů vytváří harmonii, která zanechává stopu nezapomenutelného půvabu. S objemem 50 ml si můžete užít tento luxusní zážitek na dlouhou dobu. Ponořte se do magie Lanvin Eclat D’Arpege a buďte středem pozornosti ve všech příležitostech!

Popis a vlastnosti

Lanvin Eclat D’Arpege je vůně květinová > čerstvá > zelená

Víc ženštější vůni asi nenaleznete!

Vůně voní kratší dobu mírnou intenzitou. Ideální pro jarní a letní dny.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.
Za zajímavou cenu Eclat D’Arpege mají na Vivantis.cz ZDE

Hlavní složky vůně:

šeřík > čajový lístek > pivoňka > broskvový květ > pižmo > visterie > petigrain > osmanhus > cedr > jantar

Jednoduchá krása bez námahy.

Škoda krátké výdrže.

Nechte se unést čistou radostí ze života, pocitem čistoty a krásy z nádherného flakonu Lanvin Eclat D’Arpege, který vám připomene léto. Tato parfémovaná voda je stvořena pro jedinečnou ženu. Díky své květinové esenci patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější parfémy. Vyjadřuje lásku a vášeň. Zvláště okouzlí kombinací šeříku s broskvoni a osvěžujícím zeleným čajem.

Je to skutečný klenot ve světě vůní, který si zaslouží být objeven každou vyjimečnou ženou. Jeho složení plné kvetinových tónů ho řadí mezi ty nejoblíbenější i nejluxusnější parfémy na trhu. V jeho srdci se skrývajú esence šeřiku spolu s broskvonemi, doplnené o svieže pivoňky a osviezujúci zeleni caj.

Jeho vůně je jako závan letního vánku, který okouzlí každého svou jemností a harmonií. Tato parfémovaná voda je stvořena pro ženy, které se nebojí vyjadřovat své city a touhy. Je to dokonalá kombinace šeřiku s broskvoni a pivoňkami, doplnených o osviezujúci zeleny caj. Lanvin Eclat D’Arpege je prostě esencí lásky ve flakónu.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Lanvin Eclat D’Arpege parfémovaná voda pro”. Někteří zákazníci vyjadřují pozitivní recenze, ve kterých chválí vůni tohoto parfému a uvádějí, že je svěží, jemná a přirozená. Další zákazníci se naopak vyjadřují negativně a tvrdí, že tato vůně jim nevyhovuje a nepovažují ji za přitažlivou. Celkový dojem je tedy rozporuplný a každý jedinec vnímá tento produkt subjektivně.

Závěr

Lanvin Eclat D’Arpege parfémovaná voda pro ženy je dokonalou volbou pro každou ženu, která touží po svěžím a elegantním vůni. Tento parfém se otevírá jemnými tóny květinového melounu a zeleného citronu, které postupně přechází do srdce plného růže a fialky. Základ tvoří dřevité akordy cedru a pižma, které dodávají celkovému dojmu hloubku a smyslnost. Lanvin Eclat D’Arpege je neodolatelným doplňkem vaší osobnosti a zanechává za vámi stopu elegance, sofistikovanosti a ženskosti.

Další parfémy od Lanvin a vše o značce Lanvin naleznete ZDE.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.
Za zajímavou cenu Eclat D’Arpege mají na Vivantis.cz ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.