Tutti Twilly d'Hermès Hermès

Hermès – Tutti Twilly d’Hermès

Vstupte do světa smyslné elegance s Tutti Twilly d’Hermès  parfémovou vodou (eDP). Tento ohromující parfém je jako neviditelný doprovod, který vás provází každým krokem a vyzařuje vaši jedinečnou osobnost. Jeho složení plné květinových tónů, kořenitých akordů a jemných dřevitých nuancí vytváří harmonickou symfonii smyslnosti a ženskosti. Ponořte se do světa luxusu s Tutti Twilly d’Hermès!

Popis a vlastnosti

Tutti Twilly d’Hermès  je vůně ovocná >  tropická > čerstvá > teple pikantní

Jednotlivé tóny :

Hlava: liči

Srdce: květ zázvoru

Tělo: pižmo

Vůně voní střední dobu , mírnou intenzitou.

Tuto vůni můžete koupit ZDE

Doporučujeme tuto vůni vyzkoušet a nenakupovat naslepo. Při zkoušce si pohlídejte hlavně pozdější fázi parfému. Některým ženám totiž nelíbí. Tím netvrdím, že by zrovna pro Vás tato vůně nemusela být ta nejlepší. Mnoho žen je z ní nadšena.

Parfémová voda Tutti Twilly d’Hermès  je tvorbou Christine Nagel, která představuje poctu svobodné mysli, odvaze a lehkosti. Tato vůně zahrnuje rozmanitost různých složek, které se navzájem doplňují. Olfaktivní tóny této parfémové vody jsou květinové a ovocné, s ušlechtilým charakterem. V ní se mísí sladký květ zázvoru, lahodný liči a zahalující pižmo.

Nezaměnitelný lucernový flakon od designérky Florence Manlik je čtverhranný a má stupňovité obrácené červené zabarvení. Kryt flakonu je bílý a doplněn hedvábnou stužkou od autorky Carine Brancowitz. Každá ručně vázaná hedvábná stužka je jedinečná. Díky formátu 30 ml lze tuto parfémovou vodu snadno nosit s sebou kamkoliv a šířit tak svobodnou mysl mezi dívky milující Hermès.

Jméno kmene parfémů Twilly d’Hermès odkazuje na práci s hedvábím značky Hermès. Veselá a barevná stuha s mnoha možnostmi použití je připomínkou keprovaného hedvábného čtverce této prestižní značky. Tutti Twilly d’Hermès 85ml parfémová voda tak přináší nejen skvělou vůni, ale i detaily spojené s historií a tradicemi Hermès.

Tuto vůni můžete koupit ZDE

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Tutti Twilly d’Hermès parfémová voda (eDP)”. Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze, ve kterých chválili příjemnou a svěží vůni tohoto parfému. Uvedli také, že se jedná o dlouhotrvající vůni, která je vhodná pro denní i večerní nošení. Další zákazníci byli ale méně spokojeni s touto vůní a označovali ji za průměrnou nebo dokonce nepřitažlivou. Kritizovali také její cenu, kterou považovali za přehnanou vzhledem k tomu, co tento parfém nabídne. Celkově lze tedy říct, že recenze na tento produkt jsou smíšené a každý zákazník má jiný názor na tuto vůni.

Závěr

Tutti Twilly d’Hermès parfémová voda (eDP) je dokonalou volbou pro ženy, které touží po svěžím a zároveň elegantním vůni. Tento parfém je plný energie a mladistvého šarmu, který okouzlí každého kolem sebe. Jeho složení kombinuje květinové tóny s pikantními akcenty, čímž vytváří jedinečnou a neodolatelnou esenci. S Tutti Twilly d’Hermès si můžeš být jistá, že tvá osobnost bude vystupovat naplno a přitahuje pozornost ve všech situacích.

Tuto vůni můžete koupit ZDE.

 

Další parfémy od firmy Hermés a vše o značce Hermés naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.