Dolce & Gabbana Dolce Garden

Dolce & Gabbana – Dolce Garden

Vstupte do světa sladkého a smyslného zážitku s vůní Dolce & Gabbana Dolce Garden. Tento malý, ale ohromující flakónek  ukrývá neodolatelnou kombinaci květinových tónů a lahodných ovocných akordů, které vás okamžitě přenesou do rozkvetlé zahrady plné slunce, radosti a ženské elegance. Připravte se na jedinečnou cestu za snovými krajinami plnými lásky a vášní s touto exkluzivní vůní od renomované značky Dolce & Gabbana.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

Popis a vlastnosti

Svůdná vanilková parfémovaná voda Dolce&Gabbana Dolce Garden z roku 2018 je určena pro energickou a nekonvenční ženu, která se nebojí vybočit ze zažitých pravidel. Její bezbřehá živelnost a ztřeštěné nápady ohromují okolí. Jakmile vkročíte do poklidné zahrady, všechny květiny rozkvetou jako by magicky ožily. Parfémovaná voda Dolce Garden vám přinese příval energie!

Tato vůně kombinuje jiskřivé tóny magnolie, neroli a mandarinky s tropickými akordy ylang-ylang, květu frangipani a kokosového ořechu. Završením této sexy kompozice jsou sladké tóny vanilky, mandlového mléka a santalového dřeva. Parfémovaná voda Dolce Garden je ideální volbou pro teplé počasí a dokonale povznese i ten nejběžnější den na malou slavnost.

Vytvoření této květinově-gurmánské vůně bylo inspirováno rozkvetlými sicilskými sady a středomořským sluncem. Lahvičku ozdobila růžovou barvou doplněnou černou mašlí a uzávěrem ve tvaru květu. S parfémovanou vodou Dolce Garden můžete vnést život i do nejmenší venkovské zahrady a stát se nezapomenutelným prvkem pro každého, koho potkáte na svých přírodních výletech.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Dolce & Gabbana Dolce Garden”. Někteří zákazníci jsou s vůní velmi spokojeni a popisují ji jako svěží, sladkou a příjemnou. Ocenili také dlouhou trvanlivost vůně na pokožce. Další zákazníci však vyjádřili negativní názor na tuto vůni, která podle nich nenabídla nic nového a byla přehnaně sladká. Někteří se také stěžovali na rychlé vyprchání vůně po aplikaci. Celkový dojem je tedy rozporuplný a zákaznické recenze jsou smíšené.

Závěr

Dolce & Gabbana Dolce Garden je dokonalou volbou pro ženy, které touží po sladkém a svěžím vůním. Tento parfém přináší do vašeho každodenního života pocit radosti a optimismu. Jeho květinové tóny s dotekem ovocných akordů vytvářejí neodolatelný závan, který okouzlí nejen vás, ale i ostatní kolem vás. S jeho kompaktním balením o objemu 30ml se může stát vaším ideálním společníkem na cestách či do práce. Dopřejte si luxus a eleganci s Dolce & Gabbana Dolce Garden!

 
Tuto vůni mají na Notino Zde.

 

Další parfémy od firmy Dolce & Gabbanal a vše o značce Dolce & Gabbana naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.