Terre D ́Hermes

Hermes – Terre d’Hermès

Terre D’Hermes je vůně, která vás okouzlí svou jedinečností a mužností. Tato ikonická pánská vůně od značky Hermes přináší do vašeho života neodolatelný smyslný zážitek. Svého nositele obaluje do atmosféry elegance a sebevědomí, kterému není možné odolat. Každý sprchováním s touto osvěžující esencí se stane cestovatelem mezi kontrasty – spojuje sílu přirozených surovin s moderním umem parfumérství. Terre D’Hermes je symbolem silné osobnosti, která si dokázala najít rovnováhu mezi tradicemi a inovacemi.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Popis a vlastnosti

Parfém Terre d’Hermès byl uveden na trh v roce 2009

Jde o citrusově dřevitou vůni která voní cca 3 – 4 hodiny, Někteří tvrdí že je třeba do vůně dospět. Ani ne tak věkově, jak si na ni zvyknout.I přes to je to jedna z nejlíp hodnocených vůní renomovaných parfumérií.

Vůně je co se týče počasí univerzální a dobře se nosí do noční společnosti.

Složení Terre d’Hermès:

Srdce: pomeranč , grapefruit

Hlava: pazourek

Tělo: dřevité tóny, mechové tóny, benzoin

I když vůně vyšla před mnoha lety, tak je pořád oblíbená.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Tato vůně je obohacena svěžestí citrusových plodů a listů shiso, což dodává produktu jedinečnou harmonii. Pocit ležení na zádech s pohledem upřeným k nebi se stane skutečností při používání tohoto parfému.

Je to jako román, ve kterém jsou alchymistické síly živlů ztvárněny prostřednictvím této vůně. Parfém připomíná putování mezi nebem a zemí, spojené silou i poezií. Jeho dřevité, rostlinné a minerální tóny dokonale vyjadřují tento koncept.

Tento parfém evokuje pocit spojenosti s přirozeností okolního světa a umožňuje nositele cítit se propojen s prvky přírody. Jeho unikátnost tkví v kombinaci esenciální hutnosti, minerálních a dřevitých tónů s osvěžujícím citrusovým akcentem.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Terre D’Hermes 75 ml”. Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze, kde chválili vůni tohoto parfému a označovali ji za příjemnou a svěží. Další zákazníci se však stěžovali na nedostatek trvanlivosti této vůně, která podle nich rychle vyprchává. Celkový dojem je tedy rozporuplný a zákazníci mají různé názory na tento produkt.

Závěr

Terre D’Hermes je výjimečným parfémem, který si získá srdce každého muže. Jeho jedinečná kombinace citrusových tónů, dřevitých akordů a kořeněného aroma vytváří neodolatelnou vůni plnou elegance a síly. Tento produkt je dokonalou volbou pro každodenní nošení i speciální příležitosti. S Terre D’Hermes  se budete cítit sebevědomě a svůdně po celý den.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

 

Další parfémy od firmy Hermés a vše o značce Hermés naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.