Hermes toaletní voda

Hermes – Terre D’Hermes toaletní voda

Vstupte do světa neodolatelné elegance a přírodní síly s toaletní vodou Hermes Terre D’Hermes. Tento ikonický parfém se otevírá jako vzácný poklad, který odhaluje silnou spojitost člověka s přírodou. Jeho jedinečná kompozice zaujme vaše smysly a pohltí vás do fascinujícího světa luxusu a mužnosti. S každým střikem této osvěžující vůně budete vyzařovat sebejistotu a noblesu, která okouzlí každého kolem vás.

Popis a vlastnosti

Podrobná recenze Terre d’Hermes toaletní voda u nás na Domluvě.

Hermes Terre d’Hermes toaletní voda, což znamená “Země Hermes” přeloženo z francouzštiny, byla uvedena na trh v roce 2006. Svrchní tóny této vůně jsou ovocné a obsahují pomeranč a grapefruit. Střední tóny dodávají koření a květinové prvky, jako je růžový pepř, pačuli, listy pelargónie, paprika a pazourek. Teplé základní tóny spojují celou vůni dohromady a zahrnují vetiver, atlasové cedrové dřevo a benzoin.

Thierry Hermes se narodil v Německu roku 1801. Ve svých dvaceti letech se přestěhoval do Francie, kde založil společnost nesoucí jeho rodinné jméno. Původně se firma zaměřovala na výrobu sedel a uzdeček pro koně, které dodávala šlechticům po celém světě. Postupem času se ale rozšířila do oblasti kožených tašek, doplňků, šperků i parfémů. První parfém této značky byl uveden na trh již roku 1951.

Obal tohoto parfému má klasický design. Na krabičce je vyobrazeno logo značky – koňský povoz a koně, zatímco samotná lahvička je vyrobena ze čirého skla a nese název vůně.

Tuto vůni mají na Notino.cz <a href=”https://www.anrdoezrs.net/click-7890877-12197704?url=https%3A%2F%2Fwww.notino.cz%2Fhermes%2Fterre-dhermes-toaletni-voda-pro-muze%2F” target=”_top” rel=”nofollow”>ZDE</a><img src=”https://www.tqlkg.com/image-7890877-12197704″ width=”1″ height=”1″ border=”0″ />

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Hermes Terre D’Hermes toaletní voda”. Někteří zákazníci jsou s touto vůní velmi spokojeni a popisují ji jako svěží, přirozenou a elegantní. Oceňují také její dlouhotrvající účinek na pokožku. Další zákazníci však vyjadřují negativnější názor, kdy se jim tato vůně zdá přespříliš silná a intenzivní. Někteří si stěžují na nepřirozený či chemický pocit po použitím této toaletní vody. Celkově lze říct, že recenze jsou smíšené a každý jednotlivý zákazník má jiné subjektivní vnímání této vůně.

Závěr

Hermes Terre D’Hermes toaletní voda je luxusní a elegantní vůně, která okouzlí každého muže. Její unikátní kombinace dřevitých, kořenitých a citrusových tónů dodává pocit svěžesti a energie po celý den. S touto ikonickou vůní se budete cítit sebevědomě a přitažlivě. Navíc je baleno ve stylovém flakonu, který zaujme na první pohled. Hermes Terre D’Hermes toaletní voda  je skutečným klenotem pro vaši osobnost i kolekci parfémů.

Tuto vůni mají na Notino.cz <a href=”https://www.anrdoezrs.net/click-7890877-12197704?url=https%3A%2F%2Fwww.notino.cz%2Fhermes%2Fterre-dhermes-toaletni-voda-pro-muze%2F” target=”_top” rel=”nofollow”>ZDE</a><img src=”https://www.tqlkg.com/image-7890877-12197704″ width=”1″ height=”1″ border=”0″ />

 

Další parfémy od firmy Hermés a vše o značce Hermés naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.