Calvin Klein Reveal

Calvin Klein – Reveal

Calvin Klein Reveal je vůně, která dokonale vyjadřuje smyslnost a tajemství. Tento parfém se otevírá svěžími citrusovými tóny, které postupně přecházejí do srdce kvetoucích orchidejí a jasmínů. V základu najdete teplé dřevité akordy, které dodávají celkovému dojmu hloubku a eleganci. Calvin Klein Reveal je ideálním doplňkem pro každodenní nošení i speciální příležitosti.

Popis a vlastnosti

Calvin Klein Reveal  je nová vůně od značky Calvin Klein. Tento parfém patří do kategorie smyslně-orientálních vůní a evokuje pocit sluncem zalité pláže, kterou omývají vlny s mořskou solí. Vonné složení obsahuje hlavně slané akordy, bílý a černý pepř, kosatec a ambra. Tyto tóny dotvářejí bohatost santalového dřeva, papyrusu, kamforu a vetiveru.

Tuto unikátní vůni Calvin Klein Reveal (100 ml) stvořili perfuméri Jean-Marc Chaillan and Bruno Jovanovic. Jejich cílem bylo zachytit letní západ slunce na pláži s rameny schovanými v kamerovém tkanině při prvním večeru. Celkový dojem této vonné kompozice je velmi smyslný a elegantní.

Tvářemi tohoto parfému jsou holandská modelka Doutzen Kroes spolu s britským hercem Charliem Hunnamem. Tato exkluzivní vůně byla uvedena na trh roku 2014 a okamžitě si získala mnoho fanoušků po celém světě díky své jedinečnosti a nezapomenutelnosti.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu Calvin Klein Reveal . Někteří zákazníci jsou s vůní spokojeni a popisují ji jako svěží, přitažlivou a elegantní. Nicméně, někteří zákazníci si stěžují na to, že vůně nevydržela dlouho a byla přehnaná. Celkový dojem je tedy rozporuplný.

Závěr

Celkově lze říci, že Calvin Klein Reveal  je vynikající volbou pro každého, kdo hledá svůdný a elegantní parfém. Jeho smyslné tóny jsou ideální pro večerní události nebo romantické rande. Navíc jeho dlouhotrvající vůně zaručuje, že budete vonět skvěle po celý den. Dopřejte si luxusní zážitek s Calvin Klein Reveal .

Pokud hledáte informace o pánské vůni Reveal od Calvin Klein Reveal tak o ní píšeme ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.