Bvlgari Man Wood Essence, parfémovaná voda

Bvlgari – Man Wood Essence

Vstupte do světa smyslných vůní s novým parfémem Bvlgari Man Wood Essence. Tento unikátní a elegantní parfém je inspirován přírodou a zahrnuje esenci dřeva, které dodávají mužnosti a sílu. Jeho složení se skládá z prvotřídních ingrediencí, jako jsou cedr, santalové dřevo a vetiver, což vytváří nezapomenutelnou kombinaci pro každodenní použití i speciální příležitosti. S Bvlgari Man Wood Essence budete mít pocit luxusu na každém kroku.

Popis a vlastnosti

Man Wood Essence je parfémovaná voda pro muže, kteří milují dřevité vůně a rádi tráví čas jak ve městě, tak v přírodě. Tato kompozice nabízí dokonalou rovnováhu mezi svěžestí a hloubkou.

Hlava této vůně obsahuje citrusové prvky jako citronovou kůru a kandovaný citron spolu s kořením z listu koriandru. V srdci se pak snoubí tóny vetiveru, cypřiše a cedru, které dodají celkovému dojmu smyslnost a teplý nádech.

Tuto unikátní kompozici uzavírá pryskyřice benzoin, která dodává Man Wood Essence jemnost a eleganci. Tento parfém byl uveden na trh roku 2018 jako novinka od značky Bvlgari.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají pozitivní pocity z parfému Bvlgari  Man Wood Essence. Recenze jsou převážně pozitivní, a to jak co se týče vůně, tak i trvanlivosti. Zákazníci popisují vůni jako svěží, dřevitou a mužnou. Někteří uvádějí, že je vhodná pro denní nošení i na speciální příležitosti. Trvanlivost parfému je podle recenzentů velmi dobrá a několik hodin vydrží bez potřeby opakování aplikace. Celkově jsou zákaznické zkušenosti s tímto produktem kladné.

Recenzi na Bvlgari  Man Wood Essence naleznete u nás ZDE.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.