Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda

Bvlgari – Omnia Amethyste

Vstupte do světa smyslného luxusu s toaletní vodou Bvlgari Omnia Amethyste. Tato okouzlující vůně vás zavede na nezapomenutelnou cestu plnou elegance a jemnosti. Jeho jedinečná kompozice spojuje květinové tóny s ovocnými akordy, čímž vytváří dokonalý harmonický celek pro ženu, která si ráda užívá každý okamžik ve svém životě. Ponořte se do příjemného závanu vonných esencí a dopřejte si pocit neodolatelné krásy s Bvlgari Omnia Amethyste!

Tuto vůni mají na Vivantis.cz zde

Popis a vlastnosti

Bvlgari uvedla  tuto vůni na trh v roce 2006.

Složení Omnia Amethyste hlavní tóny seřazeny podle intenzity:

Hlava: zelené poznámky , růžový grapefruit

Srdce: kosatec , bulharská růže

Tělo: heliotrop , dřevité poznámky

Vůně voní střední dobu mírnou intezitou.

Tato toaletní voda představuje elegantní a rafinovanou kompozici určenou pro dívky či mladé ženy, které chtějí vyjádřit své jedinečné “já” prostřednictvím tajemné a zároveň mimořádně svěží vůně. Její osobitý půvab spočívá ve spojení čistých a upřímných tónů, které dodají nositelce ušlechtilou duši plnou půvabu a harmonie. V základu nechybí ani jemný nádech ženskosti, který se projevuje nenásilnou smyslností.

Tato toaletní voda je inspirována krásou ametystu a jeho symbolikou vyrovnanosti. Ametyst je kamenem s dlouhou historií spojenou s klidem a rovnováhou. Bvlgari Omnia Amethyste tak přináší do svého složení i tyto hodnoty – uklidňujícím způsobem propojuje různorodé prvky do harmonického celku. Vonný koktejl této vůně je tak plný půvabu a elegance, které jsou charakteristické pro ametyst.

Tato kompozice se dokonale hodí do každodenního nošení i na speciální příležitosti. Její nevtíravá smyslnost dodá nositelce jemnost a eleganci bez ohledu na její věk či styl oblékání. S touto toaletní vodou si každá žena může vyjádřit svou osobnost prostřednictvím tajemného a harmonického aroma inspirovaného krásou ametystu.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda . Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze a byli spokojeni s vůní tohoto parfému. Uvedli, že je svěží, příjemná a dlouho vydrží na pokožce. Další zákazníci se však vyjadřovali negativně a uváděli, že jim tato vůně nevyhovuje a nepovažují ji za přitažlivou. Celkový dojem je tedy rozporuplný a závislý na individuálním vkusu každého jednotlivého zákazníka.

Závěr

Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda je dokonalou volbou pro ženy, které hledají svůdný a elegantní parfém. Jeho jemná květinová vůně s ovocnými tóny dodává pocit čerstvosti a energie po celý den. Testerová verze je skvělou možností pro ty, kteří chtějí vyzkoušet tento luxusní parfém za zlomek ceny plné lahve. S Bvlgari Omnia Amethyste se budete cítit přitažlivé a sebejisté každý den.

Tuto vůni mají na Vivantis.cz zde

Další parfémy od Bvlgari a vše o značce Bvlgari naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.