Bvlgari Omnia Cora

Bvlgari – Omnia Coral

Vstupte do světa nekonečného mořského korálového ráje s toaletní vodou Bvlgari Omnia Coral. Tento úchvatný parfém je jako okamžitý skok pod hladinu azurového oceánu, kde se setkáte s bohatstvím živých barev a smyslných vůní. Každý sprchování se promění ve vzrušující dobrodružství, které probudí vaše smysly a přenese vás na pláže exotických ostrovů. S omamujícím spojením květinových tónů a sladké vanilky si užijete jedinečný zážitek, který bude provázet váš každodenní rituál krásy.

Popis a vlastnosti

Vůni Omnia Coral přinesla na trh firma  Bvlgari v roce 2012

Hlavní tóny vůně Omnia Coral:

Hlava: bergamot, goji bobule

Srdce: granátové jablko ibišek , leknín

Tělo: pižmo , cedr

Vůně voní středně dlouze mírnou intenzitou.

Ideální pro jarní a letní dny.

Tuto vůni mají na Vivantis.cz zde

Bvlgari Omnia Coral toaletní voda je jako skluzavková věž, která přináší pocit blaženosti a volnosti. Jízda na této spirálovité skluzavce je jako vznášení se ve vzduchu, kdy konec není nikde vidět a musíte ji dokončit. Tato jedinečná vůně ztělesňuje stejnou rozpustilost a esenci barevných drahokamů, které připomínají blankyt nebe i hřejivé odstíny slunce. Je to radost ze života ukrytá v lahvičce.

Vůně Omnia Coral je květinově ovocnou kompozicí určenou pro mladé ženy. Připomíná jiskřivou barvu červeného korálku a dodává jí nový rozměr. Sladké tóny naplaveného dřeva spolu s bílým pižmem dotvářejí charakter této vůně. Jejich jemné, pudrové nóty zklidňujícím způsobem představují návrat do časů dětské nevinnosti. Jsou hebké jako nový růžový plátěný šat.

Každý sprej Bvlgari Omnia Coral toaletní vody  je jako jedna atrakce v zábavním parku. Společně tvoří oslnivé kouzlo, které připomíná radost ze života a barevné drahokamy. Tato vůně je jako unikátní okamžik, který si musíte užít naplno. Je to kombinace sladkých květinových tónů s hřejivými odstíny slunce, která vás vtáhne do světa plného pohody a krásy.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Bvlgari Omnia Coral “. Někteří zákazníci vyjadřují pozitivní recenze, ve kterých chválí především vůni toaletní vody. Popisují ji jako svěží, osvěžující a přirozenou. Další zákazníci se naopak vyjadřují negativně a uvádějí, že jim tato vůně nevyhovuje. Kritizují jejich názor na nepřirozenost a umělost této vůně. Celkový dojem je tedy rozporuplný a každý jedinec vnímá tento produkt jinak.

Závěr

Bvlgari Omnia Coral je dokonalou volbou pro ženy, které touží po svěžím a energickém vůni. Tato exkluzivní vůně přináší do každodenního života pocit luxusu a elegance. S jejími květinovými tóny korálového pomeranče se budete cítit oslnivě a plni sebevědomí. Navíc je balení o objemu 65 ml ideální na cesty nebo do kabelky. Bvlgari Omnia Coral toaletní voda je skutečným klenotem ve světě parfémů, který si zaslouží být součástí vaší osobnosti i stylu.

Tuto vůni mají na Vivantis.cz zde

Další parfémy od Bvlgari a vše o značce Bvlgari naleznete ZDE.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.