Azzaro – Wanted Girl

Vstupte do světa smyslnosti a ženské elegance s novou parfémovanou vodou Azzaro Wanted Girl. Tento neuvěřitelně přitažlivý parfém je inspirován silnými, sebevědomými a nezávislými ženami, kteří si dokáží užít každou chvíli života. Jeho složení plné květinových tónů a kořenitých akcentů zaručuje jedinečný zážitek pro vaše smysly. Ponořte se do světa luxusu a eleganci s Azzaro Wanted Girl!

Popis a vlastnosti

Dárková sada Azzaro Wanted Girl obsahuje parfémovanou vodu o objemu 30 ml a tělové mléko o objemu 100 ml. Tento kultovní parfém pro muže se nyní stává zbraní hromadného svádění pro ženy. Vůně Azzaro Wanted Girl je určena odvážným ženám, které nebojí postavit se výzvě a zazářit ve své nezkrotné kráse. S touto vůní na sobě bude každá žena okázalá a zuřivě nezávislá. Parfémovanou vodou spustí květinovou, jantarovou a gurmánskou explozi, což ji činí vysoce návykovou.

Tato parfémovaná voda kombinuje tři hlavní čichové tóny: slunečný květ zázvoru, lahodný dulce de leche a dřevité haitské vetiver. Každý nástřik této vonné látky je odvážným smyslným aktem, který si uchovajete dlouho potom, co ho aplikujete na pokožku. Flakon Wanted Girl má elegantní křivky a kvetinovú spúšť – dokonalú kombinaci pre modernú silnú zeňu.

Značka Azzaro byla založena francouzsko-italským módním návrhářem Lorise Azzarom. Značka se rychle rozšířila i do světa parfémů a dnes má na svém kontě několik desítek vynikajících vůní, které ztělesňují moderní luxusní životní styl spojený s uměním užít si života. Spolupracuje s nejlepšími návrháři v oblasti vonných látek, jako jsou Maurice Maurin, Alberto Morillas a Jacques Cavallier.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají pozitivní pocity z parfému Azzaro Wanted Girl. Recenze jsou převážně pozitivní, s několika smíšenými hodnoceními. Zákazníci si pochvalují vůni, která je svěží a sladká zároveň. Také se jim líbí design lahvičky a trvanlivost vůně na kůži. Někteří zákazníci však uvádějí, že cena je trochu vyšší než u jiných podobných produktů na trhu. Celkově ale lze říct, že zkušenosti zákazníků s tímto produktem jsou velmi dobré.

Závěr

Celkově lze říci, že Azzaro Wanted Girl je skvělou volbou pro ženy, které hledají svůdný a elegantní parfém. Jeho složení zahrnuje smyslné květinové tóny s kořenitými akcenty, což vytváří nezapomenutelnou vůni. Tento parfém se hodí na každodenní nošení i na speciální příležitosti a jeho malá velikost umožňuje snadné přenosné použití. Pokud hledáte nový oblíbený parfém, určitě byste měli zkusit Azzaro  Wanted Girl!

Podrobnou recenzi na Azzaro Wanted Girl nalznete ZDE.

Tuto vůni mají na Notino Zde
Tuto vůni mají na Vivantis.cz zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.