Burberry Brit Rhythm for Him Intense EDT

Burberry Brit – Rhythm for Him Intense

Zapomeňte na nudné a obyčejné vůně, protože Burberry Brit Rhythm for Him Intense EDT  je tím pravým pro muže, kteří chtějí být neodolatelní. Tato intenzivní vůně se skládá z kořenitých a dřevitých tónů, které okouzlují každého kolem vás. S touto mini verzí můžete mít svou oblíbenou vůni stále po ruce a být připraveni na jakékoli dobrodružství.

Popis a vlastnosti

Tato pánská vůně má svůj postoj a zahajuje svoji invazi těžkostí a moderností.

Úvod této intenzivní vůně je silný a zemitého charakteru díky šalvěji, pelynku a kmínu. Ty jsou ale temperovány pomlčkou máty pro chladivý efekt a pepřem pro kořenitost. Celkové složení této pánské vůně dodává mužnosti, sílu i eleganci.

Jeho unikátní smyslnost dokonale podtrhuje osobnost nositele a jeho odhodlaný postoj k životu.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu Burberry Brit Rhythm for Him Intense EDT . Někteří zákazníci jsou spokojeni s vůní a uvádějí, že je intenzivnější než verze bez přívlastku “Intense”. Nicméně někteří zákazníci si stěžují na to, že vůně rychle mizí a není tak dlouhotrvající. Celkový dojem recenzentů je tedy rozporuplný.

Závěr

Celkově lze říci, že Burberry Brit Rhythm for Him Intense EDTje skvělou volbou pro muže, kteří hledají výraznou a svůdnou vůni. Tento miniaturizovaný flakónek se hodí do každé kapsy nebo tašky a umožní tak mít oblíbenou vůni stále po ruce. Vonná kompozice s kořenitými tóny a dřevitým základem dokonale podtrhuje mužnost nositele. Pokud tedy hledáte novinku na trhu parfémů, která osloví vaše smysly i okolí, určitě byste si měli Burberry Brit Rhythm for Him Intense EDT pořídit!

Recenzi na tuto vůni naleznete ZDE.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.