Yves Saint Laurent Black Opium Over Red parfémová voda

Yves Saint Laurent – Black Opium Over Red

Vstupte do světa smyslného a vášnivého pokušení s parfémovou vodou Yves Saint Laurent Black Opium Over Red. Tento neodolatelný klenot ve skleničce je ztělesněním ženskosti, síly a sebevědomí. Jeho jedinečná kombinace květinových tónů, exotických dřevin a opojné vanilky vás okamžitě uchvátí a přenese do světa temné elegance a neodolatelné přitažlivosti. Ponořte se do tohoto smyslného zážitku a buďte středem pozornosti každý den i večer!

Popis a vlastnosti

Black Opium Over Red voní po třešních > vanilce > kávě > bonbonech

Voní středně dlouze , mírnou intenzitou.

Ideální pro zimní a podzimní večery ve společnosti.

Složení Black Opium Over Red

Hlava: třešeň > zelená mandarinka

Srdce: jasmín > květ pomerančovníků > černý čaj

Tělo: vanilka > káva > pačuli

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

K původnímu Opium dostanete navíc třešeň.

Tato Eau de Parfum kombinuje šťavnatou třešňovou vůni s jasnými květinami a černou kávou, čímž vytváří sladký, avšak vzrušující olfaktorický zážitek. Obohacen mandarinkovou esencí povznese smysly díky osvěžujícím jasmínovému a pomerančovému květu, které jsou obaleny hladkými a krémovými nuancemi vanilky. Dokončená zemitém pačuli vyzařuje senzualitu této osvěžující vůně.

Tento Eau de Parfum spojuje šťavnatou třešňovou chuť s jasnými květinami a černou kávou, což vytváří sladce vzrušující olfaktorický zázrak. Okořeněna mandarinkovu esencí rozjasní smysly svítivostním elixírem ze žasminu a pomerančových květů, který je obalen hladkými a krémovými tóny vanilky. Dokončená zemitém pačuli vyzařuje smyslnost této osvěžující vůně.

Tato Eau de Parfum kombinuje šťavnatou chuť třešní s jasnými květinami a černou kávou, což vytváří sladce vzrušující olfaktorický zážitek. Obohacena mandarinkovou esencí povznese smysly svítivostním elixírem ze žasminu a pomerančových květů, které jsou obaleny hladkými a krémovými nuancemi vanilky. Dokončením zemitého pačuli vyzařuje tato osvěžující vůně senzualitu.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Yves Saint Laurent Black Opium Over Red parfémová voda “. Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze, ve kterých chválili především vůni tohoto parfému. Popisovali ji jako příjemnou, svůdnou a dlouhotrvající. Další zákazníci se naopak vyjadřovali negativně a stěžovali si na nedostatečnou trvanlivost vůně nebo dokonce na její změnu po nanesení na kůži. Názory se tak různily a každý mohl mít jiný subjektivní pocit z tohoto produktu.

Závěr

Yves Saint Laurent Black Opium Over Red parfémová voda  je dokonalou volbou pro ženy, které touží po smyslnosti a eleganci. Tento exkluzivní parfém se otevírá svěžím ovocným akordem, který postupně přechází do srdce plného květinových tónů. V závěru se pak rozehrávají hluboké dřevité a vanilkové nuance, které dodávají vůni její jedinečnost a neodolatelnost. Yves Saint Laurent Black Opium Over Red je symbolem vášně a síly ženskosti, který okouzlí každého kolem vás.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od Yves Saint Laurent a vše o značce Yves Saint Laurent naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.