Vůně skvělý dárek k Valentýnu pro muže

Chcete muži darovat k Valentýnu vůni a nevíte jakou? Pak právě vám by se mohl hodit tento článek. Jde o tipy na opravdu povedené vůně o kterých jsem tu v minulosti psal a zaujaly mě.

Vůně k Valentýnu pro mladé muže

Ultra Male

Jde o sladkou vůni v které dominuje skořice. Z počátku než se objeví Vás okouzlí hruška, později skořice a finálně velký přísun vanilky.Skvělá vůně, která je intenzivní, sladká mladým mužům sluší. Víc o této vůni v této recenzi.

Ultra Male - Jean Paul Gaultier
Ultra Male – Jean Paul Gaultier vzorek

1 Million

Jedna z nejoblíbenějších vůní mezi mladými. Z počátku příjemná kombinace máty, grapefruitu a mandarinky, později skořice a mužná kůže. Je to teplá svěží sladká vůně. Skvělá výdrž a intenzita dělá z této vůně zasloužený hit. Víc se o této vůni můžete dočíst v této recenzi.

1 Million - Paco Rabanne - recenze
1 Million – Paco Rabanne

Vůně k Valentýnu pro starší muže

Pour Homme Extreme Bottega Veneta

Má nejoblíbenější vůně. Firma Bottega Veneta chtěla touto vůni nahodit atmosféru muže, který jde z Benátek na sever do Dolomit a tam tráví nějaký čas na horské chatě. K chatě vanou větry z lesů a tak nějak voní tato vůně. Z počátku nádherně po borovici a jalovci později po jedli a kůži. Nádherně to vše do sebe zapadá. Příjemná vůně elegantní, originální. Skvělá do chladného počasí. Víc si o této vůni můžete přečíst v této recenzi.

Pour Homme Extreme - Bottega Veneta - recenze
Pour Homme Extreme – Bottega Veneta – recenze

Terre D’Hermes Eau Tres Fraiche

Předchozí vůně je vůně do chladného počasí. Pro teplé dny mám jinéh favorita a tím je tato vůně. Naprosto úžasný pomeranč s citrusy v úvodu v srdci parfému doplní pelargonie a v základu a na konci to voní hlavně zemitě dřevitě. Letní citrusová vůně, která voní čerstvě a zemitě zároveň. Tato vůně má takové magické návraty, kdy se občas objeví citrusová závan i v době, kdy už vůni dávno necítíte, ale to je až po dlouhé době po její nanesení. Jde o zajímavou letní vůni, kterou vřele doporučuji. Víc si o vůni můžete přečíst v této recenzi.

Terre D'Hermes Eau Tres Fraiche - vzorky
Terre D’Hermes Eau Tres Fraiche – vzorky

 

Jiné články na téma Valentýn

Dárky k Valentýnu

Dárky pro muže k Valentýnu

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.