Parfémy Billie Eilish

Parfémy Billie Eilish

V dnešní době je obrovské množství parfémových značek a produktů, ale zdaleka ne všechny jsou stejně populární. Jednou z nejznámějších je řada parfémů Billie Eilish, kterou navrhla zpěvačka a textařka stejného jména. Kolekce má jedinečnou a rozpoznatelnou vůni, která je navržena tak, aby se hodila pro všechny věkové kategorie. V tomto článku se podíváme na 5 parfémů od Billie Eilish, poskytneme informace o jejich složení a vůni a také prozradíme, jaká je jejich doporučená cena.

Recenze Billie Eilish Eau de Parfum

Recenze Billie Eilish Eau de Parfum – Billie Eilish

Tato vůně je debut od Billie Eilish. A v čechách ji prodává snad jen Douglas. Tak jsem moc rád, že máme recenzi i na takovou “raritu” a to díky čtenářky Agnes, která napsala své zkušenosti s touto vůní do recenze. Billie Eilish Eau de Parfum Billie Eilish Eau de Parfum je novou vůní od populární americké … Pokračování textu Recenze Billie Eilish Eau de Parfum – Billie Eilish

Žádný komentář

Billie Eilish: zpěvačka a parfémník

Její hudba se stala hitem mezi mladými fanoušky po celém světě a nyní se Billie snaží rozšířit svou kariéru i do oblasti parfémů. Spolupracuje se značkou KAO Corporation a vytvořila vlastní parfémovou kolekci, která se skládá z šesti různých parfémů. Každý z nich představuje jinou stránku osobnosti Billie a nabízí velmi osobní a svalovou aroma. Kolekce parfémů je určena pro mladé lidi, kteří mají rádi stejný styl života jako Billie. Všechny parfémy jsou k dostání v obchodech po celém světě a jsou cenově dostupné. Billie Eilish se tak stala prvním zpěvákem, který se dostal do světa vůní.

Pět parfémů od Billie Eilish

První parfém se jmenuje “Blohish”, je to květinová vůně s tóny medu a šeříku. “Blohish” je příjemný a svěží parfém, který je velmi oblíben mezi fanoušky. Další parfémy od Billie Eilish jsou “Bury a Friend”, “Ocean Eyes”, “Idontwannabeyouanymore” a “Wish You Were Gay”. Tyto parfémy jsou navrženy pro různé typy osobností a každý z nich má jedinečnou vůni. Parfém “Bury a Friend” je silnější vůně, která se skládá z růží, vanilky a medu. “Ocean Eyes” je klidná směs vonných květin a koření. “Idontwannabeyouanymore” je směs citrusů, zelených tónů a pižma. Naposledy, “Wish You Were Gay” je lehká, květinová vůně s tóny růží a levandule. Všechny tyto parfémy si můžete koupit v oficiálním obchodě Billie Eilish.

Složení a vůně parfémů

Parfémy od Billie Eilish jsou skvělé a vytvořené tak, aby se hodily k jejímu obdivuhodnému stylu a životnímu stylu. Obohacené o topové ingredience, jako je bergamot, pižmo, mech a další, jsou vybaveny intenzivními, nezaměnitelnými vůněmi. Některé vůně jsou sladké, jiné jsou květinové a další mají různorodou svěžest.

Všechny parfémy od Billie se skládají z výjimečných ingrediencí, které jsou vybrány pro vytváření silných, ale jemných, dlouhotrvajících vůní. Jsou vybaveny nádhernou směsí květin, ovoce, koření a dřeva, aby vyhověly všem chutím. Tyto parfémy jsou jako kupované vůně a mohou se hodit jak pro každodenní nošení, tak i pro večer. Billie Eilish parfémy jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají způsob, jak se cítit více krásní a sebevědomí.

Pro každou věkovou kategorii

Společnosti představili vůni určenou pro každou věkovou kategorii.

Vůně je určena zejména mladým dívkám, které se chtějí identifikovat s populární zpěvačkou. Billie Eilish Parfum pro nejmladší je jemný a svěží, jehož účinnou složkou je pomerančový květ. Dále byl vyvinut Billie Eilish Parfum pro starší, který je určen pro ženy ve věku 18 až 35 let. Obsahuje jemnou směs bergamotu, okvětní lístky růží a vanilky, která v sobě kombinuje tóny cukru, ale i dřeva.

Přehled doporučených cen

Parfémy jsou nabízeny v různých cenových hladinách, aby uspokojili všechny rozpočty. Níže je přehled doporučených cen pro všechny parfémy Billie Eilish.

Toujours, první parfém Billie Eilish, je dostupný ve velikostech 30ml a 50ml. 30ml láhev je doporučená za 845 Kč a 50ml láhev je doporučená za 1095 Kč. Toulouse, druhý parfém, je nabízen v třech různých velikostech. 30ml láhev je doporučená za 645 Kč, 50ml láhev je doporučená za 895 Kč a 100ml láhev je doporučená za 1195 Kč. Parfém Finis, třetí parfém, je dostupný ve velikostech 30ml a 50ml. 30ml láhev je doporučená za 745 Kč a 50ml láhev je doporučená za 995 Kč. Tyto ceny jsou nezbytné pro prožití nezapomenutelného okamžiku s parfémy Billie Eilish.

Vše, co potřebujete vědět

Parfémy se skládají z různých druhů vůní, které jsou inspirovány hudbou Billie Eilish a jejími osobnostními vlastnostmi. Parfémy se skládají ze složek jako je bergamot, jasmín, růžové dřevo a pomerančové listy, které jsou seskládány do jedinečné, silné a intenzivní vůně. Tyto vůně jsou ideální pro každou příležitost a jsou dostupné pro širokou škálu cenových rozpětí.

Parfémy jsou také unikátní v tom, že jsou obohaceny o vůni, která je odlišná od tradičních parfémů. Tato vůně je obohacena o jemnou, moderní a intenzivní vůni, která je určena pro ženy, které chtějí vypadat a cítit se odvážně. Billie Eilish je také velmi populární mezi mladými lidmi, kteří chtějí vždy nosit moderní a trendy vůni.

Recenze Billie Eilish parfémů

Není proto divu, že se rozhodla vstoupit na trh s parfémy. Kolekce parfémů Billie Eilish se sestává ze tří různých vůní. První z nich je vůně jasmínu, pižma a vanilky. Druhá vůně je směs grepového květu, medu a pižma. Poslední je sladká směs květinových vůní se složkou pižma.

Kolekce parfémů Billie Eilish je velmi vyhledávaná, nejen pro její nádhernou vůni, ale také pro přitažlivé obaly. Vedle toho všechny vůně jsou velmi jemné a lehce voní. Všechny vůně jsou také velmi trvanlivé, což znamená, že můžete cítit vůni po celý den. Co je ještě lepší, parfémy jsou velmi dostupné, takže je může mít každý, kdo chce vyzkoušet vůni Billie Eilish.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.