Recenze La Vie Est Belle – Lancôme

Nově zaslaná recenze od naši čtenářky Lucky K. Děkujeme, rádi se o její zkušenost s povedeným parfémem La Vie Est Belle podělíme.

La Vie Est Belle, parfémovaná voda

Tuhle vůni jsem si zamilovala hned po prvním přičichnutí. Definovala jsem si ji okamžitě jako nasládlou, avšak svěží a něžnou, květinovo-ovocnou vůni, kterou ráda vynosím. Záhy jsem však zjistila, že v ní je mnohem více, než se na první přičichnutí může zdát. Je jemná, ale přitom velmi podmanivá. Je něžná, ale přitom neskutečně sexy.

Její největší předností je intenzita a dlouhá výdrž. Vůni ucítíte z oblečení i druhý den. Jako jedna z nejprodávanějších vůní od Lancôme umí strhávat pozornost. Znovu a znovu mění každodenní všední život v ohňostroj vůní a barev. S ní můžete najít svůj vlastní směr a vyplnit život krásou. Na nikom nebude vonět úplně totožně, přesto každému bude slušet.

Základem vůně je pačule, vanilka a fazole tonka. Tyto vůně se však dále mísí s jasmínem, kosatcem a květem pomerančovníku. To vytváří velmi osobitou vůni, která podtrhne jedinečnost každého, kdo ji dá šanci. Je to první vůně, která vsadila na kosatec v kombinaci se sílou exotické pačuli a dotekem sladké vanilky. Tahle hluboká vůně je kompozicí nejvzácnějších přírodních ingrediencí, které interpretují moderní orientální vůni.

Oslava ženskosti, sebevědomí a luxusu, to je francouzská vůně La Vie Est Belle, se kterou „Život je krásný“. Její další velkou předností je celoroční použití. I když byste dle mé recenze asi předpokládali její použití spíše v chladných dnech nebo navečer, není tomu tak. Na rozdíl od jiných vůní, které intuitivně vybíráte a dělíte na zimní či letní, tuhle rádi využijete v každou roční dobu.

I když jsem se snažila najít další vůně, abych obměnila svoji oblíbenou značku, nedokázala jsem najít nic podobného, ani natolik rozdílného, aby mě to doopravdy oslovilo a bavilo. Nikdo mi rovněž nikdy tak často vůni nechválil, jako když jsem použila nevtíravou vůni La Vie Est Belle.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Další parfémy od Lancôme a vše o značce Lancôme naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.