Recenze Hypnotic Poison – Christian Dior

Další recenze od čtenářky Evina. Tentokrát se rozepsala o Hypnotic Poison od Diora. A my jsme opět moc rádi za recenzi. I vy Nám můžete poslat recenzi na váš parfém. Rádi ji zde zveřejníme.

Christian Dior Hypnotic Poison EDP

Parfém Christian Dior Hypnotic Poison je vůně, která okolí okouzluje a zanechává nezapomenutelný dojem. Je to vůně, která byla představena již v roce 1998 a od té doby se stala velmi populární po celém světě.

Tato orientální vůně je velmi podmanivá a smyslná. Obsahuje směs hřebíčku, mandarinky, fialky, vanilky a medu. Tyto složky vytvářejí jedinečnou a nezapomenutelnou vůni, která je pro mnoho lidí omamná a neodolatelná. Dodává sebevědomí a pocit výjimečnosti. Vzhledem k tomu, že je vůně velmi intenzivní, není nutné používat vícekrát než jednou za den. Na kůži i oblečení vydrží opravdu dlouho!

Celkově lze říci, že parfém Christian Dior Hypnotic Poison je velmi jedinečná a smyslná vůně, která si získala mnoho fanoušků po celém světě. Jeho intenzivní a trvanlivá vůně, elegantní flakon a dokonalé složení ho činí jedním z nejoblíbenějších parfémů na trhu. Pokud hledáte vůni, která je velmi unikátní a okouzlující, rozhodně byste tuto vůni neměli minout.

Další informace o této vůni naleznete u nás ZDE.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od firmy Dior a vše o značce Dior naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.