Recenze Avon – Rose Somptueuse

Recenze na ženský parfém od naši čtenářky Brusinky

Avon – Rose Somptueuse

Avon – Rose Somptueuse je vůně, která vaše tělo provoní stolistou růží, černým granátovým jablkem a vanilkou. Vůně je sytá a plná aromat květů, které vás zavedou do slunného Bulharska na květinovou farmu, plnou damašské růže. Vůně vám bude připomínat prosluněný den plný svěžesti.

Vanilka a granátové jablko dodají orientální tóny, jež působí elegantně a přirozeně. Parfém se hodí na denní nošení, ale využijete jej i na večerní příležitosti. Můžete jej vynosit kdekoliv do společnosti, vždy se vám bude hodit, i ke krásným šatům. Svrchní tóny jsou provoněny malinou, rebarborou a grepfruitovým olejem. Ve středu ucítíte květ stolisté růže a granátové jablko. Základ je plný aromat fazole tonka, ambry a vanilky.

Avon – Rose Somptueuse je vůně, která vás bude bavit. Hodí se na letní i zimní měsíce. Růže vás budou provázet všude. Parfém byl vytvořen ve Francii, kde vznikají ty nejkvalitnější vůně. Kolekce Artistique je podpisová kolekce, která nese na každé lahvičce parfému podpis parfuméra, jež ji vytvořil z těch nejkvalitnějších ingrediencí.

Další parfémy od Avonu a vše o značce Avon naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.