Lanvin Oxygene Homme

Lanvin – Oxygene Homme

Vstupte do světa osvěžující elegance s toaletní vodou Lanvin Oxygene Homme. Tento neodolatelný parfém je stvořen pro moderního muže, který se nebojí vyčnívat z davu a jeho přítomnost poutá pozornost okolí. Své smysly okouzlíte jedinečnou kombinací svěžestí a síly, která vám dodává energii na celý den. Ponořte se do atmosféry luxusu a eleganci s tímto ikonickým pánským parfémem od renomované značky Lanvin.

Tuto vůni mají na Vivantis.cz zde.

Popis a vlastnosti

Lanvin Oxygene Homme je aromatická > dřevitá > teple pikantní

Lanvin Oxygene Homme voní krátce vyprchá za 1 hodinu mírnou intenzitou.

Nejlíp před den na jaře a v létě.

Složení Lanvin Oxygene Homme :

Hlava: cypriš >  jedle >  koriandr >  artemisia

Srdce: jalovec >  myrta

Tělo: cedr >  bílé pižmo

Pěkně lesnatý, zemitý, bylinný a zelený charakter.

Lanvin Oxygene Homme – toaletní voda je l’eau de toilette pro muže, která tě kompletně prostoupí intenzivním aroma koření a vzácného dřeva. Lanvin Oxygene je mladistvý, svěží, sexy a opojný, ale zároveň diskrétně podtrhuje mužnost a temperament. Je určen pro muže s vkusem pro silnou, bohatou a smyslnou svěžest. Tato vůně spojuje čerstvé dřevité a kořenité tóny, které vyvolávají pocit intenzivní svěžesti, ostrosti a smyslnosti. V roce 2001 představila značka Lanvin parfém Oxygene jako plný moderní maskulinity, osvěžující energie.

Tato mladistvá vůně je osvěžující, sexy a omamující s jemným zdůrazněním mužnosti a temperamentu. Je vhodná pro muže se silnými preferencemi k bohatému a smyslnému osvěžení. Kombinace čerstvého dřeva s pikantními tóny evokuje intenzivní pocit svěžesti, ostrosti a smyslnosti. Lanvin Oxygene byl představen v roce 2001 jako moderní, osvěžující a energická vůně plná mužské síly.

Tato mladistvá, svěží a sexy vůně diskrétním způsobem podtrhuje tvou mužnost a temperament. Je určena pro muže s vkusem pro silné, bohaté a smyslné osvěžení. Vonný koktejl spojující čerstvé dřevité tóny s pikantními akordy vyvolává pocit intenzivní svěžesti, ostrosti i smyslnosti. Značka Lanvin představila parfém Oxygene v roce 2001 jako moderní vonnou kompozici plnou maskulinity, osvěžující energie i životnosti.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Lanvin Oxygene Homme – toaletní voda 100 ml”. Někteří zákazníci vyjadřují pozitivní recenze, ve kterých chválí především svěžest a dlouhotrvající vůni tohoto parfému. Další zákazníci se naopak stěžují na nedostatečnou intenzitu vůně nebo na její rychlé vyprchání. Celkový dojem je tedy rozporuplný a každý jedinec vnímá tento produkt jinak.

Závěr

Lanvin Oxygene Homme je vůně, která dokonale kombinuje svěžest a eleganci. Je ideální pro muže, kteří si přejí být výjimeční a zanechat nezapomenutelný dojem. Tato toaletní vodaje skvělou volbou pro každodenní použití i speciální příležitosti. S jejím jemným a osvěžujícím aroma se budete cítit sebevědomě a přitažlivě po celý den. Lanvin Oxygene Homme je opravdu jedinečná vůně, která stojí za to vyzkoušet!

Tuto vůni mají na Vivantis.cz zde.

Další parfémy od Lanvin a vše o značce Lanvin naleznete ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.