Hugo BOSS The Scent Absolute parfémovaná voda

Hugo BOSS – The Scent Absolute

Ponořte se do světa smyslnosti a vášně s parfémovanou vodou Hugo BOSS The Scent Absolute. Tento exkluzivní parfém je stvořen pro muže, kteří si rádi užívají život plným douškem. Jeho jedinečné složení láká a přitahuje okolí, zatímco jeho intenzivní aroma působí jako neodolatelná zbraň při každé příležitosti. Pocítěte sílu tohoto luxusního parfému a vydejte se na cestu za absolutním smyslovým potěšením.

Popis a vlastnosti

Hugo Boss uvedl tuto vůni na trh v roce 2019

The Scent Absolute voní dlouhodobě mírnou intenzitou.

Hlavní tóny ve vůni:

Hlava: zázvor

Srdce: maninka

Tělo: vetiver

Vůně se dobřr nosí na podzim a v zimě.

Úžasná vůně lehce sladké, hravé, ale přesto vyzrálá, smyslná

 

Nechte se zlákat pokračováním příběhu o svádění. Parfémovaná voda Hugo Boss BOSS The Scent Absolute je ještě intenzivnější interpretací vášně, kterou vystupňuje do absolutní smyslnosti. Tato vonná kompozice vás okamžitě přitahuje a magneticky působí na vaši pozornost. Úvodní tóny pikantního zázvoru jsou nesmírně lákavé a poté se do hry dostává sladká maninka, která nejen tvoří srdce této vůně, ale také probouzí novou závislost.

BOSS The Scent Absolute je temnější a bohatší reinterpretací toaletní vody BOSS The Scent. Její kouřový základ vetiveru dodávající afrodiziakálním účinkem jen umocňuje její smyslovou přitažlivost. Ingredience jsou ve této parfémované vodě natolik zdůrazněny, že se stala synonymem pro vášeň, sílu a podmanivou smyslnost.
Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Tato jedinečná vonná kompozice opět spojuje postavu charismatického Jamieho Dornana s touto ikonickou vůní. Modelka Brigit Kos pak propůjčuje svou dokonalou tvár dámám, které si užívají verzi BOSS The Scent Absolute.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně parfému Hugo BOSS The Scent Absolute. Někteří zákazníci jsou s vůní velmi spokojeni a popisují ji jako přitažlivou, elegantní a luxusní. Oceňují její dlouhotrvající účinek a silný, ale přitom jemný aroma. Další zákazníci však vyjadřují negativní názory na tuto vůni. Kritizují její intenzitu, která je podle nich přehnaná a obtěžující. Někteří také uvádějí, že se jim nelibila kombinace jednotlivých složek parfému nebo že byla pro ně přespodobná s jinými produkty od stejného výrobce. Celkově lze říct, že recenze na tento produkt jsou smíslené – někteřím zákazníkům se líbila a ocenili ji za kvalitu a trvanlivost, zatímco jiným se nelibila kvůli své intenzitě nebo osobnostem složek.

Závěr

Hugo BOSS The Scent Absolute parfémovaná voda 100ml je luxusní a smyslný parfém, který okouzlí každého svou intenzitou a hloubkou. Jeho bohatá kompozice s exotickými dřevitými tóny a orientálními kořeněnými akordy zanechává nezapomenutelný dojem. Tento parfém je ideální volbou pro muže, kteří si přejí vyjádřit svůj osobnostní styl a přitažlivost. Hugo BOSS The Scent Absolute je dokonalým doplňkem pro každodenní nošení i speciální příležitosti.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

 

Další parfémy od firmy Hugo Boss a vše o značce Hugo Boss naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.