Hugo BOSS – No.6 Bottled Night

Hugo BOSS No.6 Bottled Night toaletní voda Pánská je dokonalou volbou pro muže, kteří se nebojí vyčnívat z davu a chtějí být zapamatováni. Tato osvěžující pánská vůně přináší do vašeho života dávku elegance, smyslnosti a sebevědomí. S jejím jedinečným složením citrusových tónů, koření a dřevitých akordů si můžete být jisti, že budete poutat pozornost každého kolem sebe. Nechte Hugo BOSS No.6 Bottled Night odrážet váš osobnostní styl a ukažte světu svoji neodolatelnou charisma!

Popis a vlastnosti

Složení:

Hlava: bříza ,levandule

Srdce: fialka

Tělo: dřevité tóny, pižmo

Vůně voní kratší dobu mírnou intenzitou.

6 Bottled Night toaletní voda Pánská  byla uvedena na trh v roce 2010 a je synonymem mužnosti bez kompromisů. Tato vůně je dokonalou tečkou denního outfitu moderního sebevědomého muže, který si nechce nechat ujít žádnou příležitost. Boss Bottled Night je novinkou od značky Boss, která umožňuje muži čelit výzvám jak během pracovního dne, tak i ve víru noci. Je to svůdná a mimořádně mužná kompozice, která umožňuje muži cítit se svůdně a vyzařovat svoji smyslnou vášeň i navenek. Vonné složení této troufale mužné vůně obsahuje lístky břízy jako hlavní tóny, kardamom jako srdce a dřevité tóny spolu s pižmem jako základ.

6 Bottled Night toaletní voda Pánská 30 ml je ideálním doplňkem pro každodenní nošení moderním sebevědomým muže. Tato pánská toaletní voda byla uvedena na trh již roku 2010 a od té doby si získala velkou popularitu mezi milovníky mužných vůní. Boss Bottled Night je perfektní volbou pro chvíle, kdy se muž cítí svůdně a chce vyzařovat svoji smyslnou vášeň i navenek. Tato troufale mužná vůně plná elegance a svůdnosti obsahuje lístky břízy jako hlavní tóny, kardamom jako srdce a dřevité tóny spolu s pižmem jako základ.

6 Bottled Night toaletní voda Pánská  je neodolatelným pánským parfémem, který byl uveden na trh již roku 2010. Tato vůně je synonymem mužnosti bez kompromisů a dokonale doplňuje denní outfit moderního sebevědomého muže. Značka Boss přichází s novinkou Boss Bottled Night, která umožňuje muži čelit výzvám nejen během pracovního dne, ale i ve víru noci. Je to svůdná a mimořádně mužná kompozice plná elegance a svůdnosti. Vonné složení této troufale mužné vůně obsahuje lístky břízy jako hlavní tóny, kardamom jako srdce a dřevité tóny spolu s pižmem jako základ.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Hugo BOSS No.6 Bottled Night toaletní voda Pánská “. Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze, ve kterých chválili příjemnou a dlouhotrvající vůni tohoto parfému. Další zákazníci se naopak stěžovali na nedostatečnou trvanlivost vůně nebo na její přehnanou sladkost. Celkově lze tedy říct, že názory zákazníků jsou rozdělené a nelze jednoznačně označit recenze jako pouze pozitivní nebo negativní.

Závěr

Hugo BOSS No.6 Bottled Night toaletní voda je skvělou volbou pro muže, kteří hledají elegantní a svůdný parfém. Jeho smyslná a tajemná vůně zanechává dojem sebejistoty a přitažlivosti. S jeho praktickým balením o objemu  je ideální pro cestování nebo na každodenní použití. Dopřejte si luxusní pocit s touto pánskou toaletní vodou od Hugo BOSS!

Tuto vůni mají na Notino Zde

 

Další parfémy od firmy Hugo Boss a vše o značce Hugo Boss naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.