He Wood - Dsquared2 - recenze

He Wood – Dsquared2 – recenze

m se počasí mění ze dne na den. Po krásných dnech, přicházejí chladnější deštivé dny a po nich opět krásné dny. Je to takové aprílové počasí, jen nejde o jaro a toužebné teplejší a teplejší dny, ale spíš to jsou poslední záchvěvy krásných dnů před zimou. V ulicích se objevuji noblesní dámy v krásných kabátech, muži už taky nechodí polehku. Lidé se víc a víc přesouvají z přírody do útulných kaváren. Nebo začínají v obchodních střediscích přemýšlet nad vánočními dárky. Venku padá poslední listí a z pohledu vůní, je třeba změnit vůni z lehkých vzdušných svěženek za příjemné podzimní vůně. Na těžké zimní vůně je ještě čas, takže si myslím, že podzim je ideálním ročním obdobím pro krásné dřevnaté vůně. Hlavně na mužích jsou tyto vůně v podzimním období skvělou volbou. A jeden za zástupců této vůně je vůně He Wood od firmy Dsquared2. Jak název, tak obal nenechává nikoho na pochybách o jakou že to vůni jde. Svým nevšedním flakónem určitě  láká nejednoho muže k nákupu. A jak tato pánská toaletní voda voní? To se dovíte dál v této recenzi.

Tuto vůni mají na Notino.cz ZDE

Jak voní  He Wood

 

He Wood je vůně dřevnatá  > prášková  >  aromatická  >  květinová

Složení He Wood:

Hlava: fialky  > listy fialky

Srdce: cedr  > vetiver

Tělo: jedle  > pižmo  > jantar

Vůně vydrží vonět přibližně 4 hodiny a po počáteční až nepříjemně silné intenzitě po pár minutách voní mírně.

Ideální roční obdobní pro tuto vůni je podzim a jaro. Hodí se víc pro denní nošení.

He Wood - Dsquared2
He Wood – Dsquared2

He Wood začíná vonět silnou vůni, která Vám dá pocit že jste v hloubi lesa při pořádném dešti. Je to svěží mechová vůně, plus hodně vlhkého dřeva se stromy. Po cca 15-30 minutách začíná vůně vonět “sladce”, ale stále jde v ní cítit ony mokré stromy a mech. Intenzita vůně není nijak závratná. Ale kdyby měla vůně vonět po celou dobu tak intenzivně jak v počátku, tak to raději ať voní tak jak voní. Mě příjde, že jde o vůni hodně zadumčivou, neformální. Určitě si dokáži představit to, že nositeli i jeho okolí zklidňuje mysl. Této vůni to bude nejvíc slušet po dešti.

Osobně se mi tato vůně  líbí, ale že by ve mě vyvolávala touhu  vlastnit ji, tak to ne. Dokáži si představit, že si ji na podzim vemu, když půjdu někde na návštěvu, na nějakou degustaci dobrého vína, nebo do čajovny. Díky své menší intenzitě nebudu ubíjet okolí a přitom budu mít na sobě krásnou mužnou vůni, která není tuctová. Tato vůně nebude ničím provokovat, ani mému okolí pokládat otázky čím to voní. Ale určitě bude He Wood mé okolí  krásně zklidňovat.

Mé hodnocení:64%

Tuto vůni mají na Notino.cz ZDE

Další parfémy od firmy Dsquared2 a vše o značce Dsquared2 naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.