Dolce & Gabbana Dolce

Dolce & Gabbana – Dolce

Vstupte do světa smyslné elegance s parfémem Dolce & Gabbana Dolce.  Tato ikonická vůně je jako okamžitá cesta na italskou pobřežní vesnici, kde se sladké květinové tóny prolínají s jemnými dřevitými akordy. Ponořte se do romantických chvil plných vášně a neodolatelnosti s touto exkluzivní vůní od renomovaného módního domu Dolce & Gabbana.

Popis a vlastnosti

Dolce & Gabbana uvedla tuto vůni na trh v roce 2014

Hlavní tóny vůně, seřazeny podle intenzity:

Hlava: neroli, květ papáji

Srdce: leknín , narcis, amarylis

Tělo: pižmo , kašmír

Vůně se dobře nosí v teplých dnech. A to hlavně na jaře a hlavně v létě.

Voní malou intenzitou cca 2 hodiny.

 Při nošení nekřičí na ostatní lidi, ale místo toho svému nositeli šeptá.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

 

Tato ženská vůně je inspirována legendární vznešenou krásou Sicílie, kde se nachází zahrady bohaté na čerstvé bílé květy. Dolce spojuje to nejlepší z vintage půvabu s moderním okrajem a tvoří tak nadčasový Eau de Parfum. Jeho lahvička je krásná a zakončena “marcipánovou” květinou, která nám připomíná ty, které zdobí vitríny sicilských cukrářů.

Vonný zážitek s Dolce začíná jasným a povznášejícím výbuchem neroli a papájového květu, jejichž sladkost je rafinovaně vyvážena. Ústředním bodem této vůně je celotělový bílý amaryllis – květina, kterou parfumerie poprvé používají. Její zachycení ve složitém procesu je stejně mimořádné jako jemná výšivka šatů. V suchém vyschnutí pak na pokožce zanechání hladkou a smyslnou stopu pižma a kašmíru, které dodají trvalý dojem.

Její inspirace Sicílií se projevuje nejen ve své bohatosti bílých květů, ale také v jejím nadčasovém charakteru. Tato vůně je skutečným uměleckým dílem, prezentovaným v krásné lahvičce s “marcipánovou” květinou. S každým použitím Dolce&Eau de Parfum si můžete užít jedinečný zážitek plný sladkosti a rafinovanosti, který na pokožku zanechá trvalou stopu pižma a kašmíru.

Další článek o tomto parfému

Dolce & Gabbana – Dolce

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu Dolce & Gabbana Dolce. Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze a byli spokojeni s vůní tohoto parfému. Uvádějí, že má příjemnou a osvěžující vůni, která je vhodná pro denní nošení. Další zákazníci se však vyjadřovali negativně k tomuto produktu. Kritizovali jeho trvanlivost a uváděli, že vůně rychle mizí po aplikaci. Celkový dojem ze zkušeností zákazníků je tedy rozporuplný a nelze jednoznačně říct, jestli jsou recenze pozitivní nebo negativní.

Závěr

Celkově lze říci, že parfém Dolce & Gabbana Dolce je skvělou volbou pro ženy, které hledají svůdný a elegantní vůně. Jeho jemné květinové tóny spolu s ovocnými akcenty vytvářejí neodolatelnou kombinaci, která zanechává dojem čerstvosti a ženskosti. Navíc kompaktní velikost lahvičky umožňuje snadné přenášení tohoto parfému kamkoliv jdete. Pokud si přejete být okouzlující a sofistikovaná každý den, pak je Dolce & Gabbana Dolce tou správnou volbou pro vás.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

 

Další parfémy od firmy Dolce & Gabbanal a vše o značce Dolce & Gabbana naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.