Dolce & Gabbana Dolce Shine

Dolce & Gabbana – Dolce Shine

Vstupte do světa slunečního lesku s novou vůní Dolce Shine od značky Dolce & Gabbana. Tento oslnivý parfém je jako paprsky teplého slunce, které se odrážejí na kvetoucích loukách a rozjasňují vaše smysly. S jemnými tóny citrusových plodů, sladkých broskví a něžného jasmínu vytváří Dolce Shine nezapomenutelnou symfonii světla a radosti. Ponořte se do této vzrušující vůně a zažijte okamžiky plné života a optimismu každý den.

Popis a vlastnosti

Dolce Shine je vůně bílo květinová  > ovocná  > bonbónová

Voní středně dlouze mírnou intenzitou.

Ideální pro denní nosení v létě a na jaře.

Složení Dolce Shine:

Hlava: mango >  gdoule >  grapefruit

Srdce: solární poznámky >  ozónové tóny >  tuberóza >  mořská sůl >  jasmín >  květ pomerančovníku

Tělo: bílé pižmo >  santalové dřevo >  bílé dřevo

Sladké a ovocné.

 
Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Ovocné složky jako mango, kdoule a grapefruit v kombinaci se slanými tóny, pomerančovým květem a jasmínem vůni ozvláštňují. Tato svěží kombinace připomíná italské léto plné radosti a energie. Vůně je ideálním každodenním společníkem, který dodá vašemu dni špetku luxusu.

Hravý flakon s květinou jako uzávěrem je další zajímavostí tohoto parfému. Jeho design zaujme na první pohled a stane se skvělým doplňkem na vaší kosmetické poličce či ve vaší kabelce. Květina symbolizuje krásu a ženskost, což dokonale odpovídá této oslnivé vůni od Dolce & Gabbana.

Její složení skloubuje ovocné prvky s kvetoucími tóny, dřevitými akordy a jemným pižmem, čímž vytváří jedinečnou harmonii smyslnosti a svěžesti. Toto balení obsahuje 75 ml této oslnivé vůně, která vás bude provázet po celý den a zanechává za sebou stopu elegance a ženskosti.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Dolce & Gabbana Dolce Shine”. Někteří zákazníci vyjadřují pozitivní recenze a uvádějí, že parfém má příjemnou vůni a dlouhou trvanlivost. Další zákazníci však vyjadřují negativní názory na tento produkt. Kritizují jeho intenzitu a tvrdí, že se rychle vytrácí. Celkově lze tedy říct, že zkušenosti zákazníků s tímto produktem jsou rozporuplné.

Závěr

Dolce & Gabbana Dolce Shine,  je vůně plná svěžesti a radosti. Je to dokonalý parfém pro ženy, které si chtějí užít každý okamžik a zářit ve všech situacích. Jeho sladké ovocné tóny jsou doplněny květinovými akordy, které dodávají vůni jemnost a eleganci. Tato lahodná kombinace se snoubí s dřevitým základem, který dodává parfému hloubku a trvanlivost. Dolce & Gabbana Dolce Shine je neodolatelnou vůní pro moderní ženu plnou energie a optimismu.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

 

Další parfémy od firmy Dolce & Gabbanal a vše o značce Dolce & Gabbana naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.